Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πιστεύω πως κάτι τέτοιο θα παιχτεί γενικά.. Αλλά θα δούμε έχει ακόμα το tvd για να τελειώσει.. Αλλά βασικά ξέρουμε αν θα τελειώσει στον 5ο κύκλο; :P
Ντάξυ ρε συ λογικό να αργήσουν να δείξουν την γέννα :P

Εμμ δεν το κόβω να προχωράει κι άλλο μετά τον 5ο κύκλο δεν είναι greys anatomy εδώ :P Άμα τελειώσει εδώ μια χαρά θα ΄ναι πιστεύω...

Το ξέρω. Αλλά βιάζομαι γιατί θέλω να τους δω να ασχολούνται μαζί του αμα είναι να γεννήσει στο τελευταίο επεισόδιο θα πρέπει να περιμένουμε του χρόνου αν συνεχιστεί για να δούμε τον Κλαους μπαμπα με τα όλα του :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμμ δεν το κόβω να προχωράει κι άλλο μετά τον 5ο κύκλο δεν είναι greys anatomy εδώ :P Άμα τελειώσει εδώ μια χαρά θα ΄ναι πιστεύω...

Το ξέρω. Αλλά βιάζομαι γιατί θέλω να τους δω να ασχολούνται μαζί του αμα είναι να γεννήσει στο τελευταίο επεισόδιο θα πρέπει να περιμένουμε του χρόνου αν συνεχιστεί για να δούμε τον Κλαους μπαμπα με τα όλα του :(
Και εγώ ελπίζω να τελειώσει φέτος το tvd μετά θα γίνει βλακεία αν συνεχιστεί.. Δεν έχουν να δείξουν και κάτι παραπάνω δηλαδή..
Λογικά θα την αργήσουν την γέννα. Πρέπει να έχει αγωνία η φάση ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και εγώ ελπίζω να τελειώσει φέτος το tvd μετά θα γίνει βλακεία αν συνεχιστεί.. Δεν έχουν να δείξουν και κάτι παραπάνω δηλαδή..
Λογικά θα την αργήσουν την γέννα. Πρέπει να έχει αγωνία η φάση ;ρ

Από τα 2-3 φετινά επεισόδια που έχω δει είναι ήδη βλακεία βασικά. :P
Τι να κάνουμε, θα περιμενουμε... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Από τα 2-3 φετινά επεισόδια που έχω δει είναι ήδη βλακεία βασικά. :P
Τι να κάνουμε, θα περιμενουμε... :/:
Εγώ την κάθριν λυπάμαι στο tvd. Η ελένα με σπάει τα νεύρα ;ρ κατά τα άλλα καμιά πρωτοτυπία ;ρ
Υπομονή βρε θα γεννήσει ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ την κάθριν λυπάμαι στο tvd. Η ελένα με σπάει τα νεύρα ;ρ κατά τα άλλα καμιά πρωτοτυπία ;ρ
Υπομονή βρε θα γεννήσει ;ρ

Μέχρι εκεί που ξέρω τι γίνεται τα θελε και τα παθε :P Κατά τα άλλα συμφωνώ
Καλά δεν αναπνέω κιόλας για τη στιγμή που γεννάει η Χειλι αλλά κουβέντα να γίνεται :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μέχρι εκεί που ξέρω τι γίνεται τα θελε και τα παθε :P Κατά τα άλλα συμφωνώ
Καλά δεν αναπνέω κιόλας για τη στιγμή που γεννάει η Χειλι αλλά κουβέντα να γίνεται :hehe:
Ρε όχι κρίμα είναι.. Άλλα είναι γαμάτη και άνθρωπος δεν έχω να πω ;ρ
Κοίτα όχι για την χέιλι άλλα τον κλάους να έχει αγκαλιά το μωράκι όταν θα γεννηθεί θα είναι πλ ωραία σκηνή νομίζω ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ρε όχι κρίμα είναι.. Άλλα είναι γαμάτη και άνθρωπος δεν έχω να πω ;ρ
Κοίτα όχι για την χέιλι άλλα τον κλάους να έχει αγκαλιά το μωράκι όταν θα γεννηθεί θα είναι πλ ωραία σκηνή νομίζω ^^

Όχι το άξιζε αφού προκαλούσε τη μοίρα της :P Κ εγώ τη συμπαθώ γιατί έχει πλάκα αλλά το άξιζε

Χαχαχ ναιιιι θα ναι πολύ γλυκούλης με το βρέφος :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όχι το άξιζε αφού προκαλούσε τη μοίρα της :P Κ εγώ τη συμπαθώ γιατί έχει πλάκα αλλά το άξιζε

Χαχαχ ναιιιι θα ναι πολύ γλυκούλης με το βρέφος :redface:
Ντάξυ τι να πω, μπορεί :P

Είναι γενικά γλυκούλης με το μπεμπέ θα είναι ακόμα περισσότερο ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.magic

Νεοφερμένος

Ο mr.magic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ λάτρεψα και είδα σε μια εβδομάδα τo code breaker (greek subs) και αυτό που με πόρωσε πραγματικά ήταν η ιαπωνική γλώσσα που μιλάνε οι χαρακτήρες!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ λάτρεψα και είδα σε μια εβδομάδα τo code breaker (greek subs) και αυτό που με πόρωσε πραγματικά ήταν η ιαπωνική γλώσσα που μιλάνε οι χαρακτήρες!!! :)
Για την ιαπωνική γλώσσα θα συμφωνήσω! Το άνιμε δεν το έχω δει αλλα από το trailer φαίνεται πολύ καλό! Επίσης υπάρχει συγκεκριμένο θέμα στο forum για τα anime.
Γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Homeland παρακολουθεί κανείς ακόμη ;
τελευταίο επεισόδιο ηταν νο 11 , τριτη σεζον
σε πολλα reviews η ''γενικη'' αποψη ειναι οτι αρχιζει και το χανει η σειρα



Μια νεα καλουτσικη σειρα που παρακολουθω ειναι το almost human , sci-fi απο τη FOX ( οπως και το fringe )
5 επεισοδια μεχρι τωρα ... χρονολογια το 2048
Απο το Imdb :
In a not-so-distant future, human cops and androids partner up to protect and serve.
Πολυ γερο το pilot episode , και ωραια γκατζετακια επισης.Ειδικα αυτα των εγκληματιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ισχύει ότι το επόμενο επεισόδιο "Γκρέις" βγαίνει 24 Φλεβάρη; :eek:
Τον αγαπάω τον Έιβερι. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Βασικά, 27 Φλεβάρη βγαίνει :P
Κι εγώ.... :redface::redface::redface: Κι ελπίζω η άλλη να κάνει το σωστό... :kissing::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Βασικά, 27 Φλεβάρη βγαίνει :P
Κι εγώ.... :redface::redface::redface: Κι ελπίζω η άλλη να κάνει το σωστό... :kissing::inlove:

Χτύπα και άλλο.. :P
Ρε δεν ξέρει τι της γίνεται η άλλη. Εγώ προτιμώ την νυν του Τζακσον. :/:
Ξενέρωσα και με το πως το εξελίσσουν για την Κριστίνα.Δηλαδή στον επόμενο κύκλο τι ακριβώς θα βλέπουμε; Το happy end της Meredith και του Derek και τον πατέρα του Άλεξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ξέρουμε αν η 9η σεζόν του supernatural είναι η τελευταία ή συνεχίζεται και μετά το τέλος αυτής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Χτύπα και άλλο.. :P
Ρε δεν ξέρει τι της γίνεται η άλλη. Εγώ προτιμώ την νυν του Τζακσον. :/:
Ξενέρωσα και με το πως το εξελίσσουν για την Κριστίνα.Δηλαδή στον επόμενο κύκλο τι ακριβώς θα βλέπουμε; Το happy end της Meredith και του Derek και τον πατέρα του Άλεξ;

Bασικά, ελπίζω αυτή η σεζὀν να είναι η τελευταία. Εχουν φύγει όλοι οι βασικοί χαρακτήρες -τους πέθαναν δηλαδή :P και δεν λέει να προχωρήσει άλλο.

Ισχύει ότι δεν ξέρει τι της γίνεται, αλλά νομίζω ταιριάζουν τόόόόσο μαζί.... :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είδα ακόμα 2 επισόδεια tvd..

Εγώ πλέον είμαι κάθριν και ντέιμον φορ δε γουίν όλους τους άλλους τους μισώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Είδα ακόμα 2 επισόδεια tvd..

Εγώ πλέον είμαι κάθριν και ντέιμον φορ δε γουίν όλους τους άλλους τους μισώ :P

Αχαχαχαχ κάποτε πρέπει να το ξαναπιάσω κι αυτό! :whistle: Ακόμα ζει η Κάθριν? :P

Btw Καλή χρονιάααααααααα!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αχαχαχαχ κάποτε πρέπει να το ξαναπιάσω κι αυτό! :whistle: Ακόμα ζει η Κάθριν? :P

Btw Καλή χρονιάααααααααα!!! :clapup::clapup::clapup:
Εκεί που είμαι (5ο επισόδειο) ζει.. Είναι εκεί που την δώσαν στον σάιλας - σοκ εγώ :P- αυτή ξυπνάει και μετά βέπει το μαλλί. Εγκεφαλικά :hehe:

Και εκεί που πήγα να δω το 6ο επισόδειο κόλλησε και το παράτησα -.-

Καλή χρονιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εκεί που είμαι (5ο επισόδειο) ζει.. Είναι εκεί που την δώσαν στον σάιλας - σοκ εγώ :P- αυτή ξυπνάει και μετά βέπει το μαλλί. Εγκεφαλικά :hehe:

Και εκεί που πήγα να δω το 6ο επισόδειο κόλλησε και το παράτησα -.-

Καλή χρονιά :D

Μάλιστα... Λέει τίποτα φέτος? Γιατί είδα 3-4 επεισόδια και σκυλοβαρέθηκα και το παράτησα :P
Πόσα έχουν παίξει συνολικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top