Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε δεν παίζει... Το πολύ να βγάλει 1-2 κύκλους ακόμα. Μετά δε νομίζω να θέλουν και όσοι ηθοποιοί έχουν μείνει να παίζουν το ίδιο πράγμα για 15 χρόνια... :P
Πότε δεν ξέρεις ;ρ και τόσοι που έφυγαν έγινε λίγο ότι να ναι η σειρά..
Θέλω να δω στον 10ο κύκλο πως θα ναι χωρίς την κριστίνα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πότε δεν ξέρεις ;ρ και τόσοι που έφυγαν έγινε λίγο ότι να ναι η σειρά..
Θέλω να δω στον 10ο κύκλο πως θα ναι χωρίς την κριστίνα :/

Η Κριστίνα φεύγει στο τέλος του 10ου. Οπότε αργεί ακόμα. :P Εγώ είμαι περίεργη να δω πως θα φύγει... Θέλω να πεθάνει γεννώντας το παιδί του Οουεν. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η Κριστίνα φεύγει στο τέλος του 10ου. Οπότε αργεί ακόμα. :P Εγώ είμαι περίεργη να δω πως θα φύγει... Θέλω να πεθάνει γεννώντας το παιδί του Οουεν. :clapup:
Πολύ μακάβρια είσαι ρε συ ;ρ
Και μετά να αποδειχθεί η θεωρία της κριστίνα ότι τα παιδιά είναι μπελάς ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πολύ μακάβρια είσαι ρε συ ;ρ
Και μετά να αποδειχθεί η θεωρία της κριστίνα ότι τα παιδιά είναι μπελάς ;ρ

Μα γιατί? :(

Αν απλά σηκωθεί και φύγει από το νοσοκομείο δεν λέει γιατί δεν θα είναι πιστευτό να μην επικοινωνεί με την ''αδερφή'' της Μερεντιθ. Άσε που μετά το ατύχημα γίνεται μέτοχος του νοσοκομείου οπότε δεν είναι ευκολο να σηκωθεί και να τα παρατήσει όλα. Οπότε πρεπει να πεθάνει. Ο Οουεν θέλει απεγνωσμένα ένα παιδί, γιατί λοιπόν να μην πεθάνει κάνοντας τον κάπως ευτυχισμένο? Οποιοδήποτε άλλο σενάριο αποχώρησης δεν με ικανοποιεί! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μάλιστα.. Ε κοίτα αν πεθάνει η κριστίνα ευτυχισμένο δεν θα τον λες ακριβώς αλλά ντάξυ ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μάλιστα.. Ε κοίτα αν πεθάνει η κριστίνα ευτυχισμένο δεν θα τον λες ακριβώς αλλά ντάξυ ;ρ

Τουλάχιστον θα 'χει ένα παιδί με τη γυναίκα που αγάπησε όμως. Ενω αν πεθάνει έτσι στο άκυρο και θα την έχει χάσει, και ολομόναχος θα μείνει, και πατέρας δεν θα έχει γίνει... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τουλάχιστον θα 'χει ένα παιδί με τη γυναίκα που αγάπησε όμως. Ενω αν πεθάνει έτσι στο άκυρο και θα την έχει χάσει, και ολομόναχος θα μείνει, και πατέρας δεν θα έχει γίνει... :(
Λόγια της παρηγοριάς ξέρω γω ;ρ πως θα βγει το παιδάκι τους άραγε απορία το χω xD

Btw η ομοιοκαταληξία επική :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Λόγια της παρηγοριάς ξέρω γω ;ρ πως θα βγει το παιδάκι τους άραγε απορία το χω xD

Btw η ομοιοκαταληξία επική :hehe:

Νομίζω ότι αν γίνει ποτέ θα μοιάζει στην Κριστίνα γιατί υπερισχύουν τα γονίδια της... :hmm:

Χαχαχα έτυχε! Τώρα που μου το πες το παρατήρησα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Νομίζω ότι αν γίνει ποτέ θα μοιάζει στην Κριστίνα γιατί υπερισχύουν τα γονίδια της... :hmm:

Χαχαχα έτυχε! Τώρα που μου το πες το παρατήρησα. :P
Χαχαχα ας μας πει ένας βιολόγος xD
Πλάκα σπας; Χαχαχα ωραία το είπες πάντως πέθανα στο γέλιο ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχα ας μας πει ένας βιολόγος xD
Πλάκα σπας; Χαχαχα ωραία το είπες πάντως πέθανα στο γέλιο ;ρ

Ετσι νομίζω, και ο κούκλος που έπαιζε στο lost έχει παιδί με ασιάτισσα και της μοιάζει έχει σκιστά μάτια κλπ... Λογικά ισχύει το ίδιο με τους μαύρους. Εσύ η μέλλουσα βιολόγος να διαλευκάνεις το μυστήριο όταν κάνεις για την κληρονομικότητα. :clapup: Θα παίζεται τότε το greys anatomy οπότε θα το δούμε στην πράξη αν αποχωρήσει όπως θέλω :P

Χαχαχ να σαι καλά! Η παγωνιά μου φέρνει έμπνευση :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ετσι νομίζω, και ο κούκλος που έπαιζε στο lost έχει παιδί με ασιάτισσα και της μοιάζει έχει σκιστά μάτια κλπ... Λογικά ισχύει το ίδιο με τους μαύρους. Εσύ η μέλλουσα βιολόγος να διαλευκάνεις το μυστήριο όταν κάνεις για την κληρονομικότητα. :clapup: Θα παίζεται τότε το greys anatomy οπότε θα το δούμε στην πράξη αν αποχωρήσει όπως θέλω :P

Χαχαχ να σαι καλά! Η παγωνιά μου φέρνει έμπνευση :hehe:
Χαχαχαχα ναι ισχύει :hehe: Καλά θα το δούμε αυτό..
Αλλά δεν ξέρω βασικά ο 10ος κύκλος παίζει τώρα; Ή όχι ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχαχα ναι ισχύει :hehe: Καλά θα το δούμε αυτό..
Αλλά δεν ξέρω βασικά ο 10ος κύκλος παίζει τώρα; Ή όχι ακόμα;

Ναι παίζει τώρα ο 10ος. Πρέπει να χουν δείξει γύρω στα 10 επεισόδια περίπου. Τώρα όπως όλες οι σειρές θα χει κάνει διάλειμμα και δεν έχω τι να βλέπω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι παίζει τώρα ο 10ος. Πρέπει να χουν δείξει γύρω στα 10 επεισόδια περίπου. Τώρα όπως όλες οι σειρές θα χει κάνει διάλειμμα και δεν έχω τι να βλέπω :(
Αχά. Εγώ λέω να συνεχίσω το grey's anatomy εκεί που το άφησα και μετά να δω tvd αυτά που βγήκαν και το originals. Και μετά από όλα αυτά τα καταπληκτικά να αρχίσω το game of thrones που με έχει φάει η περιέργεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αχά. Εγώ λέω να συνεχίσω το grey's anatomy εκεί που το άφησα και μετά να δω tvd αυτά που βγήκαν και το originals. Και μετά από όλα αυτά τα καταπληκτικά να αρχίσω το game of thrones που με έχει φάει η περιέργεια :P

Μάλιστα. Πρώτα να δεις οριτζιναλς αξίζει πιο πολύ :D
Μέχρι να φτάσεις στο game of thrones θα χει αρχίσει και ο επόμενος κύκλος :clapup: ανυπομονω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μάλιστα. Πρώτα να δεις οριτζιναλς αξίζει πιο πολύ :D
Μέχρι να φτάσεις στο game of thrones θα χει αρχίσει και ο επόμενος κύκλος :clapup: ανυπομονω!
Δεν ξέρω τι θα δω πρώτα θα το σκεφτώ :P
Ναι ξέρω θες να δεις το μπεμπέ του κλάους :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι θα δω πρώτα θα το σκεφτώ :P
Ναι ξέρω θες να δεις το μπεμπέ του κλάους :hehe:

Βρε άκου με που σου λεω! Το tvd φέτος δεν λέει καθόλου!

Βασικά όχι. Το μπεμπε θα ναι απλά ένα μωρό. :P Το θέμα είναι ο Κλαους και ο Ελαιτζα με το μπεμπε :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βρε άκου με που σου λεω! Το tvd φέτος δεν λέει καθόλου!

Βασικά όχι. Το μπεμπε θα ναι απλά ένα μωρό. :P Το θέμα είναι ο Κλαους και ο Ελαιτζα με το μπεμπε :inlove:
Μάλιστα :P Όχι και το μπεμπέ πρέπει να δούμε σε ποιον θα μοιάζει.. Ελπίζω στον κλάους γιατί αυτή η χαμένη δεν με αρέσει καθόλου :P
Επίσης πρέπει να δούμε τι είδος θα ναι το μπεμπέ :look:

Να δω τον κλάους και τον ελάιζα να νανουρίζουν το νινί να πεθάνω στα γέλια :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μάλιστα :P Όχι και το μπεμπέ πρέπει να δούμε σε ποιον θα μοιάζει.. Ελπίζω στον κλάους γιατί αυτή η χαμένη δεν με αρέσει καθόλου :P
Επίσης πρέπει να δούμε τι είδος θα ναι το μπεμπέ :look:

Να δω τον κλάους και τον ελάιζα να νανουρίζουν το νινί να πεθάνω στα γέλια :hehe:

Εμφανισιακά μοιάζουν λίγο ο Κλαους με τη Χειλι. Α ουτε εμενα μαρεσε αλλά τώρα την συμπαθώ!

Το φύλο του παιδιού το έχουν πει. Εκτός απροόπτου ξέρουμε τι θα κάνει :D

Εεεελα δεν θα ΄ναι τέλεια? Αυτό το μωρό θα χει 2 υπέροχους μπαμπαδες :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμφανισιακά μοιάζουν λίγο ο Κλαους με τη Χειλι. Α ουτε εμενα μαρεσε αλλά τώρα την συμπαθώ!

Το φύλο του παιδιού το έχουν πει. Εκτός απροόπτου ξέρουμε τι θα κάνει :D

Εεεελα δεν θα ΄ναι τέλεια? Αυτό το μωρό θα χει 2 υπέροχους μπαμπαδες :clapup:
Εεεε είναι λίγο ηλίθια μωρέ :P Αλλά ο κλάους μορφή, ντάξυ!
Για λέγε, για λέγε :look:
Την μάνα γραμμένη ε; :hehe: Θα έχει και την ρεμπέκα που ήθελε να κάνει παιδάκια και δεν μπορεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εεεε είναι λίγο ηλίθια μωρέ :P Αλλά ο κλάους μορφή, ντάξυ!
Για λέγε, για λέγε :look:
Την μάνα γραμμένη ε; :hehe: Θα έχει και την ρεμπέκα που ήθελε να κάνει παιδάκια και δεν μπορεί :P

Όχι στο οριτζιναλς φτιάχνει και είναι πολύ συμπαθητική. :D

Είπαν ότι είναι κοριτσάκι. :clapup:

Εχ οι μάνες του δεν με ενδιαφέρουν και πολύ :P Ναι είναι και η Ρεμπέκα να το φροντίζει :D τυχερό κοριτσάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top