Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Mέσα σε 2 μέρες είδα τους 2 πρώτους κύκλους από the walking dead. Ντάξει τις πολύ αηδία σκηνές με τα ζόμπι τις περνούσα αλλά κατά τ' άλλα μ'άρεσε! :D Προβλέπω όμως ότι χαλάει σιγά σιγά γιατί είναι τέτοια η ιστορία που δεν μπορεί να ταβηχτεί για πολύ χωρίς να κάνει κοιλιά...

Και μια απορία:
Ο τύπος με το γιό του που είχαν φιλοξενήσει τον Ρικ στο πρώτο επεισόδιο τι απέγιναν? Γιατί δεν τους ψάχνει ο Ρικ ή έστω να δείξει ότι πέθαναν, κάτι. Σε κάθε επεισόδιο περίμενα να δω κάτι σχετικό και μέχρι τώρα τίποτα...
γιατί είσαι τόσο σίγουρη για την κοιλιά? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Mέσα σε 2 μέρες είδα τους 2 πρώτους κύκλους από the walking dead. Ντάξει τις πολύ αηδία σκηνές με τα ζόμπι τις περνούσα αλλά κατά τ' άλλα μ'άρεσε! :D Προβλέπω όμως ότι χαλάει σιγά σιγά γιατί είναι τέτοια η ιστορία που δεν μπορεί να ταβηχτεί για πολύ χωρίς να κάνει κοιλιά...

Και μια απορία:
Ο τύπος με το γιό του που είχαν φιλοξενήσει τον Ρικ στο πρώτο επεισόδιο τι απέγιναν? Γιατί δεν τους ψάχνει ο Ρικ ή έστω να δείξει ότι πέθαναν, κάτι. Σε κάθε επεισόδιο περίμενα να δω κάτι σχετικό και μέχρι τώρα τίποτα...

Δε μου έκανε καθόλου καλή εντύπωση αυτή η σειρά! Μια τα ζόμπι μία τον ''και καλά'' φίλο του που μετά κουτουπώνει τη γυναίκα του...αμερικανιά από τις λίγες!Μετά τη σκηνή με τη γυναίκα του και τον φίλο του απλά έχασα πάσα ιδέα και το έκλεισα...
Εγώ βασικά αναρωτιέμαι το γιατί έμειναν πίσω αυτοί γιατί δεν τους πήρε μαζί??Γενικά λίγο βαρετό! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
γιατί είσαι τόσο σίγουρη για την κοιλιά? :P

Είναι η ιστορία τέτοια. Εξηγώ:
Από τη μια για να φαίνεται ρεαλιστική πρέπει να πεθαίνουν σιγά σιγά κάποιοι, από την άλλη πρέπει να μείνουν ζωντανοί γιατί αλλιώς θα χαθεί το ενδιαφέρον. Και επίσης υποθέτω κάποτε θα καταντήσει βαρετό να περιπλανιούνται απο δω και απο κεί για να γλιτώσουν από τους Walkers. Α, και το ότι δεν φαίνεται στον ορίζοντα θεραπεία δεν βοηθάει και πολύ. Δεν έχεις ελπίδα ότι θα γλιτώσουν ρε παιδί μου. :P

Έχω άδικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Είναι η ιστορία τέτοια. Εξηγώ:
Από τη μια για να φαίνεται ρεαλιστική πρέπει να πεθαίνουν σιγά σιγά κάποιοι, από την άλλη πρέπει να μείνουν ζωντανοί γιατί αλλιώς θα χαθεί το ενδιαφέρον. Και επίσης υποθέτω κάποτε θα καταντήσει βαρετό να περιπλανιούνται απο δω και απο κεί για να γλιτώσουν από τους Walkers. Α, και το ότι δεν φαίνεται στον ορίζοντα θεραπεία δεν βοηθάει και πολύ. Δεν έχεις ελπίδα ότι θα γλιτώσουν ρε παιδί μου. :P

Έχω άδικο?
εντάξει απλά είμαι της άποψης ότι πρέπει να δίνεις ευκαιρία σε μια σειρά...ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δε μου έκανε καθόλου καλή εντύπωση αυτή η σειρά! Μια τα ζόμπι μία τον ''και καλά'' φίλο του που μετά κουτουπώνει τη γυναίκα του...αμερικανιά από τις λίγες!Μετά τη σκηνή με τη γυναίκα του και τον φίλο του απλά έχασα πάσα ιδέα και το έκλεισα...
Εγώ βασικά αναρωτιέμαι το γιατί έμειναν πίσω αυτοί γιατί δεν τους πήρε μαζί??Γενικά λίγο βαρετό! :(

Ε για να περνάει η ώρα καλούτσικη είναι μωρέ. Ο Shane στην αρχή μου άρεσε που έδειχνε μετανιωμένος και προσπαθούσε κάπως να βοηθήσει την κατάσταση. Από ένα σημείο και μετά που το 'χασε τον μίσησα!

Υποθέτω έμειναν γιατί εκεί ήταν πιο ασφαλείς ενώ αυτός ήθελε να βρει τη γυναίκα και το γιό του... ήταν και η γυναίκα του εκεί. Γενικά μεγάο φέιλ που δεν τους δείχνει καθόλου για καιρό. :hmm:

εντάξει απλά είμαι της άποψης ότι πρέπει να δίνεις ευκαιρία σε μια σειρά...ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει;)

Ναι δεν αντιλέγω. Σκοπεύω να τη συνεχισω, απλά κατά τη γνώμη μου δεν μπορεί να κρατήσει για πολύ χωρίς να γίνει αηδία για τους λόγους που είπα. Αυτό που δεν υπάρχει σωτηρία νομίζω είναι το χειρότερο από όλα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Dexter: Είναι η πρώτη φορά που βλέπω σειρά και θέλω να τελειώσει όσο πιο γρήγορα για να ξεκινήσω επιτέλους μια άλλη αλλά κάπου κολλάει ο χρόνος και βασανίζομαι σε άσκοπες συζητήσεις 2-3 προσώπων σε όλη την σειρά! Αν εξαιρέσω 2-3 σεζόν απ'τις 8,θα την έβαζα ως πρώτη στην λίστα με τις πιο βαρετές σειρές που έχω δει. Απορώ πως έχει 9.0 στο imdb!
Είναι περιττό να πώ ότι ενώ πλησιάζω στο τέλος, ενώ θα έπρεπε να την είχα τελειώσει εδώ και ένα μηνα αλλά κολλάω απ΄την βαρεμάρα στα επεισόδια με αποτέλεσμα να τα αναβάλλω ή να τα σταματάω, και αντί να αισθάνομαι κάπως περίεργα ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων, νιώθω ένα "βάρος" που πρέπει να φύγει επιτέλους!!! :confused:
Κάποιοι εδω μέσα το σύγκριναν με το BB, ιεροσυλία απλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πόσο υπέροχο ήταν το τελευταίο επεισόδιο από originals? :clapup:
Πάνω που πήγα να μισήσω τον Klaus τώρα τον λατρεύω! <3 Ειδικά στο τέλος που δάκρυσε ήταν όλα τα λεφτά!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πόσο υπέροχο ήταν το τελευταίο επεισόδιο από originals? :clapup:
Πάνω που πήγα να μισήσω τον Klaus τώρα τον λατρεύω! <3 Ειδικά στο τέλος που δάκρυσε ήταν όλα τα λεφτά!!! :inlove:
Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος; :P Πόσα επισόδεια είναι;

Λοιπόν το αποφάσισα από βδομάδα θα συνεχίσω το grey's anatomy γιατί το έχω αφήσει στη μέση και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ σε καμιά σειρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος; :P Πόσα επισόδεια είναι;

Λοιπόν το αποφάσισα από βδομάδα θα συνεχίσω το grey's anatomy γιατί το έχω αφήσει στη μέση και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ σε καμιά σειρά :P

Ρεε ακόμα να τα δεις? :P Θα καταλάβεις ότι ενώ στο προηγούμενο φαίνεται πολύ κακός γενικά σε αυτό που είναι αδικημένος και δείχνει τη δύναμη του είναι απλά υπέρτατος!

8 έχουν βγει μέχρι στιγμής...

Δεν έφτασες στην μετά Μαρκ εποχή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Δε μου έκανε καθόλου καλή εντύπωση αυτή η σειρά! Μια τα ζόμπι μία τον ''και καλά'' φίλο του που μετά κουτουπώνει τη γυναίκα του...αμερικανιά από τις λίγες!Μετά τη σκηνή με τη γυναίκα του και τον φίλο του απλά έχασα πάσα ιδέα και το έκλεισα...
Εγώ βασικά αναρωτιέμαι το γιατί έμειναν πίσω αυτοί γιατί δεν τους πήρε μαζί??Γενικά λίγο βαρετό! :(

Η σειρά είναι μια χαρά.Τώρα αν δεν σου αρέσει είναι δικό σου θέμα προφανώς.Ας κάνω ωστόσο λίγη συζήτηση..
Για ποιο λόγο έχασες πάσα ιδέα?Εγώ το θεωρώ πολύ λογικό αυτό που έγινε μεταξύ τους μέσα σε μια χαοτική κατάσταση στην οποία ο σύζυγος της θεωρούταν νεκρός.
Και όταν λες ότι δεν τους πήρε μαζί σε ποιους αναφέρεσαι?Στον πατέρα και στο γιο?Μην κρίνεις έχοντας δει λίγα επεισόδια...Το breaking bad πχ είναι τοπ αλλά στα πρώτα επεισόδια το πάει πιο αργά...

Πάντως η σειρά είναι πολύ καλή και με ενδιαφέρον.Στο είδος της είναι από τις καλύτερες και αυτό φαίνεται και από το πόσο προσεγμένα είναι τα σκηνικά,τα ζόμπι κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο λύκειο είχα δει μέχρι το πρώτο επεισόδιο του 5ου κύκλου του grey's anatomy(έχανα και επεισόδια αφού το 'βλεπα στον τηλεόραση). Τώρα το έχω ξαναξεκινήσει και είμαι στον πρώτο κύκλο. Τώρα παίζεται κάποιος κύκλος: μπορεί να μου πει κάποιος/α που το παρακολουθεί πόσοι από τους χαρακτήρες που έπαιζαν στον τέταρτο παίζουν και στοβ τωρινό κύκλο; Γιατί το κακό μ' αυτή τη σειρά(και με τις περισσότερες που κρατάνε πολλούς κύκλους) είναι ότι πολλοί ηθοποιοί που συμπαθούσες και που με αυτούς γνώρισες τη σειρά δεν συνεχίζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρεε ακόμα να τα δεις? :P Θα καταλάβεις ότι ενώ στο προηγούμενο φαίνεται πολύ κακός γενικά σε αυτό που είναι αδικημένος και δείχνει τη δύναμη του είναι απλά υπέρτατος!

8 έχουν βγει μέχρι στιγμής...

Δεν έφτασες στην μετά Μαρκ εποχή?
Σε λέω δεν είμαι καλά αν δεν τελειώσω το grey's anatomy δεν θα δω τίποτα άλλο :P
Γενικά ο κλάους είναι γαμάτος χαρακτήρας και στο tvd στις φάσεις που φαινόταν "κακός" πάντα ήμουν σε φάση "ναι όμως έχει δίκαιο" :P
Λίγα είναι τα επισόδεια δλδ..

όχι ρε συ τελείωσα τον 7ο κύκλο και μετά δεν είδα καθόλου.. Τώρα θα αρχίσω τον 8ο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σε λέω δεν είμαι καλά αν δεν τελειώσω το grey's anatomy δεν θα δω τίποτα άλλο :P
Γενικά ο κλάους είναι γαμάτος χαρακτήρας και στο tvd στις φάσεις που φαινόταν "κακός" πάντα ήμουν σε φάση "ναι όμως έχει δίκαιο" :P
Λίγα είναι τα επισόδεια δλδ..

όχι ρε συ τελείωσα τον 7ο κύκλο και μετά δεν είδα καθόλου.. Τώρα θα αρχίσω τον 8ο..

Όχι εγώ στο προηγούμενο πήγα να τον αντιπαθήσω γιατί δεν φέρθηκε καλά στην οικογένεια και φάνηκε ότι ισως θέλει να εκμεταλλευτεί το μπεμπε του για κακούς σκοπούς. Σε αυτό όμως που από τη μια έδειξε σε όλους ποιος έχει δύναμη και από την άλλη ήταν ευάλωτος και πικραμενος απο την αδικία, εντάξει υποκλίθηκα στο μεγαλείο του. :P
Λίγα είναι και μετά απο αυτό που θα παίξει μεθαύριο θα αργήσει κανα μηνα το επόμενο... :(

Έχεις ακόμα 2,5 κύκλους δηλαδή. Ο 8ος βλέπεται, ο 9ος και ότι έχω δει από τον 10 είναι βλακεία... :/:

Στο λύκειο είχα δει μέχρι το πρώτο επεισόδιο του 5ου κύκλου του grey's anatomy(έχανα και επεισόδια αφού το 'βλεπα στον τηλεόραση). Τώρα το έχω ξαναξεκινήσει και είμαι στον πρώτο κύκλο. Τώρα παίζεται κάποιος κύκλος: μπορεί να μου πει κάποιος/α που το παρακολουθεί πόσοι από τους χαρακτήρες που έπαιζαν στον τέταρτο παίζουν και στοβ τωρινό κύκλο; Γιατί το κακό μ' αυτή τη σειρά(και με τις περισσότερες που κρατάνε πολλούς κύκλους) είναι ότι πολλοί ηθοποιοί που συμπαθούσες και που με αυτούς γνώρισες τη σειρά δεν συνεχίζουν...

Κριστινα, Ντερεκ, Μερεντιθ, Καλι, Αλεξ, Μπειλι, Ριτσαρντ παίζουν και στον 10ο so far...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Ε για να περνάει η ώρα καλούτσικη είναι μωρέ. Ο Shane στην αρχή μου άρεσε που έδειχνε μετανιωμένος και προσπαθούσε κάπως να βοηθήσει την κατάσταση. Από ένα σημείο και μετά που το 'χασε τον μίσησα!
ο shane έκανε ό,τι χρειαζόταν για να επιβιώσει αυτός και αυτοί που αγαπούσε...κανείς δεν ξέρει για τι είναι ικανός αν δε βρεθεί σε μια τέτοια κατάσταση...ήταν ο καλύτερος χαρακτήρας της σειράς για μένα μετά το daryl, ο πιο ντόμπρος, δεν προσποιήθηκε ούτε κρύφτηκε ποτέ...καμία σχέση με το Ρικ, όπου στην πορεία αποδεικνύεται υποκριτής, μικρόψυχος και συμπεριφέρεται με βλακώδη σκληρότητα στους γύρω του...

Ναι δεν αντιλέγω. Σκοπεύω να τη συνεχισω, απλά κατά τη γνώμη μου δεν μπορεί να κρατήσει για πολύ χωρίς να γίνει αηδία για τους λόγους που είπα. Αυτό που δεν υπάρχει σωτηρία νομίζω είναι το χειρότερο από όλα... :/:

όταν λες σωτηρία?εκεί που ο άλλος σέρνεται χωρίς πόδια και με τα έντερα έξω, ποια θεραπεία θα τον σώσει?:P
το θέμα είναι να πάνε κάπου που δε θα έχει πολλούς ανθρώπους ώστε να μην υπάρχουν πολλά ζόμπι, όπως είχε (ή μάλλον πήγε να) γίνει στο resident evil ας πούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όχι εγώ στο προηγούμενο πήγα να τον αντιπαθήσω γιατί δεν φέρθηκε καλά στην οικογένεια και φάνηκε ότι ισως θέλει να εκμεταλλευτεί το μπεμπε του για κακούς σκοπούς. Σε αυτό όμως που από τη μια έδειξε σε όλους ποιος έχει δύναμη και από την άλλη ήταν ευάλωτος και πικραμενος απο την αδικία, εντάξει υποκλίθηκα στο μεγαλείο του. :P
Λίγα είναι και μετά απο αυτό που θα παίξει μεθαύριο θα αργήσει κανα μηνα το επόμενο... :(

Έχεις ακόμα 2,5 κύκλους δηλαδή. Ο 8ος βλέπεται, ο 9ος και ότι έχω δει από τον 10 είναι βλακεία... :/:
Μπα εγώ τον κλάους πάντα τον συμπαθούσα ακόμη και όταν έκανε καφρίλες :P
Ο 8ος δεν είναι που πεθαίνουν; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proxy

Νεοφερμένος

Ο Proxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
The Big Bang Theory , 10/10 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ο shane έκανε ό,τι χρειαζόταν για να επιβιώσει αυτός και αυτοί που αγαπούσε...κανείς δεν ξέρει για τι είναι ικανός αν δε βρεθεί σε μια τέτοια κατάσταση...ήταν ο καλύτερος χαρακτήρας της σειράς για μένα μετά το daryl, ο πιο ντόμπρος, δεν προσποιήθηκε ούτε κρύφτηκε ποτέ...καμία σχέση με το Ρικ, όπου στην πορεία αποδεικνύεται υποκριτής, μικρόψυχος και συμπεριφέρεται με βλακώδη σκληρότητα στους γύρω του...



όταν λες σωτηρία?εκεί που ο άλλος σέρνεται χωρίς πόδια και με τα έντερα έξω, ποια θεραπεία θα τον σώσει?:P
το θέμα είναι να πάνε κάπου που δε θα έχει πολλούς ανθρώπους ώστε να μην υπάρχουν πολλά ζόμπι, όπως είχε (ή μάλλον πήγε να) γίνει στο resident evil ας πούμε...

ε όχι και ντόμπρος σαν το daryl ο shane... που ήθελε να σκοτώσει το rick για να αναλάβει ρόλο πατέρα και αρχηγού στην οικογένεια του , που σκότωσε τον άλλο χωρίς ιδιαίτερο λόγο όταν πήγαν να βρουν φάρμακα... ο rick μπροστά του είναι μια χαρά! έχασε και τη γυναίκα του πολύ άσχημα, μεγαλώνει ένα παιδί που δεν ξέρει αν είναι δικό του δεν φταίει αυτός για όλα...

ακριβώς αυτό είναι το πρόβλημα... θεραπεία δεν προβλέπεται οπότε δεν θα ξαναφτιάξουν τη ζωή τους κανονικά. στην ουσία βλέπουμε τι κάνουν μέχρι να βρεθουν πολλά ζόμπι να τους σκοτώσουν :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μπα εγώ τον κλάους πάντα τον συμπαθούσα ακόμη και όταν έκανε καφρίλες :P
Ο 8ος δεν είναι που πεθαίνουν; :/

εγώ πάντως στο προηγούμενο με χάλασε λίγο αλλά σ αυτό τον ξαναλατρεψα! μια βγάζει knock out ολομόναχος ένα σωρό baby vampires και μια δακρύζει σαν παιδάκι <3

ναι στο τέλος του 8ου. ο μαρκ ζει λίγο ακόμα βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
How I Met Your Mother και τα μυαλα στα καγκελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
που σκότωσε τον άλλο χωρίς ιδιαίτερο λόγο όταν πήγαν να βρουν φάρμακα...

για αυτό ακριβώς το περιστατικό έγραψα ό,τι έγραψα, καθώς όλοι από αυτό τον αντιπαθούν...φυσικά και υπήρχε λόγος, θα πεθαίνανε κ οι δυο...οπότε πήρε μια απόφαση...

ο rick μπροστά του είναι μια χαρά! έχασε και τη γυναίκα του πολύ άσχημα, μεγαλώνει ένα παιδί που δεν ξέρει αν είναι δικό του δεν φταίει αυτός για όλα...

τα χεις δει όλα?γιατί ο Ρικ σκοτώνει αβέρτα από ένα σημείο κ μετά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top