Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το ειδα κι εγω. Ε, καλο ηταν. (Κλαους:inlove:) Θα το συνεχισω μαλλον.
Τον Elijah ποσες φορες θα τον σκοτωσουν πια;

Κατεβασα και το The Vampire Diaries αλλα δε μου παει η καρδια να το δω...:P

Α εμένα μου άρεσε πάρα πολύ!!!! :clapup: :inlove:

Εγώ πιστεύω ότι στο επόμενο επεισόδιο θα είναι πάλι ολοζώντανος :D απλά ''έπρεπε'' να τον ξανασκοτώσει ο Κλαους γιατί δεν μπορεί να είναι τόσο συνεργάσιμος πια :P

Αυτή η κοπέλα που είναι με τον μαρσελ δεν κατάλαβα τι είναι όμως :hmm:

α αυτό δεν με ενδιαφέρει και τόσο :redface: θα δω το greys anatomy της εβδομάδας, θα τελειώσω 3η σεζόν στον dexter και μετά αν δεν έχει βγει κάτι άλλο θα το δω :P λογικά θα περιμένω να βγουν πολλά να τα δω μαζεμένα καμια Κυριακή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είδα επιτέλους το 1ο από the originals :D Αν και το περίμενα να συνεχίσει στο σημείο που είχαμε μείνει δεν με χάλασε, το αντίθετο μάλιστα!
Αλλη ατμόσφαιρα έχει η Νεα Ορλεάνη, άλλο στυλ οι αρχέγονοι :inlove: ανυπομονώ για το επόμενο :P
Ρίλι;; Πωωωω θα το δω και εγώ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,510 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες άρχισα homeland και κόλλησα...Όπου να είναι μπαίνω 2ο κύκλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ρίλι;; Πωωωω θα το δω και εγώ :clapup:

Δες το δες το!!! :clapup:

Δεν ξέρω, εμένα μου άρεσε πάρα πολύ! Η ατμόσφαιρα, οι ηθοποιοί, η υπόθεση... :inlove: Μόνο η Καρολαιν έλειπε από εκεί πέρα αλλά που θα πάει δεν θα την κάνει ο Κλαους queen of New Orleans? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δες το δες το!!! :clapup:

Δεν ξέρω, εμένα μου άρεσε πάρα πολύ! Η ατμόσφαιρα, οι ηθοποιοί, η υπόθεση... :inlove: Μόνο η Καρολαιν έλειπε από εκεί πέρα αλλά που θα πάει δεν θα την κάνει ο Κλαους queen of New Orleans? :P
Θα το δω! Αλλά πρέπει και να δω το tvd (όταν βρω υπότιτλους με το καλό :hehe:)

Δεν με νοιάζει σε ποια σειρά θα είναι η Καρολάιν στο τέλος θα είναι με τον κλάους. Αλλιώς φέιλ όλα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Θα το δω! Αλλά πρέπει και να δω το tvd (όταν βρω υπότιτλους με το καλό :hehe:)

Δεν με νοιάζει σε ποια σειρά θα είναι η Καρολάιν στο τέλος θα είναι με τον κλάους. Αλλιώς φέιλ όλα :pfff:

Αυτοί οι υπότιτλοι είναι πονεμένη ιστορία, άσε! :/:

Ισχύει! Δεν μπορούνε να τους δείχνουν τόσο τέλειους μαζί και στο τέλος να τους χωρίσουν. :mad: -ελπίζω :whistle: -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Game of thrones! :) Άντε να βγουν κ τα επόμενα επεισόδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Μόλις είδα το καινούργιο επεισόδιο του vampire diaries, φέτος η σειρά θα έχει πολύ ενδιαφέρον :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μόλις είδα το καινούργιο επεισόδιο του vampire diaries, φέτος η σειρά θα έχει πολύ ενδιαφέρον :) .
Καλό;Εγώ τώρα θα το δω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Καλό;Εγώ τώρα θα το δω :P

Εμένα πάντα μ'άρεσε το vampire diaries,αφήνει πολλά ερωτηματικά το πρώτο επεισόδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμένα πάντα μ'άρεσε το vampire diaries,αφήνει πολλά ερωτηματικά το πρώτο επεισόδιο.
Το tvd μονίμως ερωτηματικά αφήνει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμένα πάντα μ'άρεσε το vampire diaries,αφήνει πολλά ερωτηματικά το πρώτο επεισόδιο.
Μάλιστα :P Θα το δω και θα κρίνω.Είχε καλό φινάλε πάντως η 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Το tvd μονίμως ερωτηματικά αφήνει :hehe:
εεεεε, ναι αλλά το πρώτο επεισόδιο κάθε σειράς αφήνει παραπάνω ερωτηματικά :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Eίδα και το promo glee 5x03..Δεν το χάνω με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Eίδα και το promo glee 5x03..Δεν το χάνω με τίποτα.
Φαινεται οτι εκαναν καλη δουλεια...θα δειξει. Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα κλαιω ολη μερα μετα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Φαινεται οτι εκαναν καλη δουλεια...θα δειξει. Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα κλαιω ολη μερα μετα! :P
Και γω μόνο και μόνο από το promo συγκινήθηκα. :/: :cry_x:
Έχουν και καλά κομμάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τελείωσα τον 4ο κύκλο του Grey's Anatomy :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Tο tvd αρχίζει και με μπερδεύει πάλυ!! αλλά αξίζει να το δείς!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark_passenger

Νεοφερμένος

Ο dark_passenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Tελείωσα 8ο κύκλο Dexter πριν 2 μέρες.


Το πρώτο μισό του 8ου ήταν πολύ καλό.Θύμιζε κλασσικό Dexter. Μου άρεσε η εμφάνιση της Vogel που ήταν αυτή που είχε την ιδέα να σκοτώνει ο Dexter μόνο δολοφόνους. Κόλλαγε πολύ όμορφα με την όλη διαδρομή της σειράς. Μου άρεσε επίσης που όλα τα επεισόδια είχαν να κάνουν με ψυχολογικά-ψυχιατρικά θέματα.Είχε επίσης και πολλή δράση.Μετά άρχισε να πέφτει η σειρά.Γενικά είναι για μένα ίδιου επιπέδου με 6η και 7η.

Οσό για το τέλος: Από την μία η μετάλαξη του Dexter από άκαρδο δολοφόνο σε κανονικό άνθρωπο με συναισθήματα είχε κάτι το ελπιδοφόρο.Θα μπορούσε επιτέλους να ζήσει όπως ήθελε.Από την άλλη σε ξενερώνει τον βλέπεις ξαφνικά να έχει μαλακώσει και να τρέχει πίσω από τα φουστάνια της Χάνα.Εκεί που έχεις συμβιβαστεί ότι δεν έχει συναισθήματα ξαφνικά ερωτεύεται και κάνει σαν φλώρος.Οπότε ανάμεικτα συναισθήματα για την κατάληξη του Dexter.

Για το τελευταίο επεισόδιο: Απογοήτευσε πολλούς. Σίγουρα υπήρχαν χειρότερα τελικά σενάρια όπως να πάει τελικά να ζήσει με την Χάνα(αυτό πίστευα ότι θα γίνει και ήμουν έτοιμος να σπάσω την οθόνη).Όταν τελείωσε δεν με ξάφνιασε όπως το τέλος του 4ου.Ακόμα και ο 7ος και 8ος κύκλος είχαν ανατρεπτικό τέλος.Μου ήρθε κάπως άχσημα που πέθανε η Deb. Περνά όμως και κάποια μυήματα
-Η Deb θυσιάστηκε εξαιτίας την μετατροπή του Dexter σε κανονικό άνθρωπο που δεν ήθελε να σκοτώνει,ήταν πάντα αυτό που ήθελε εκείνη
- O Dexter σκότωσε τελικά την Deb όχι ο saxon .Με τον ίδιο τρόπο που σκότωνε όλα τα άλλα θύματα,πετώντας τα στην λίμνη
-Ο Dexter πλήρωσε την αλλαγή του αυτήν με τον θάνατο της αδερφής του

Είχε κάποια σημαντικά σημεία αλλά σκηνοθετικά δεν ήταν ότι το καλύτερο.Δεν ήταν τόσο ρεαλιστικό ειδικά να μην παιθάνει από τον τυφώνα.Το τέλος δεν ήταν κακό δεδομένου ότι δεν μου αρέσουν τα happy end , ωστόσο μου άφησε μια πικρή γεύση.Ελπίζω να βγάλουν και 9ο κύκλο
Καλύτεροι κύκλοι για μένα 1ος-4ος-2ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Θα το δω! Αλλά πρέπει και να δω το tvd (όταν βρω υπότιτλους με το καλό :hehe:)

Δεν με νοιάζει σε ποια σειρά θα είναι η Καρολάιν στο τέλος θα είναι με τον κλάους. Αλλιώς φέιλ όλα :pfff:
ρε γιατι δεν μιλας? εγω το βρηκα κανονικα με υποτιτλους το 1ο επεισοδιο......το οριτζιναλς ομως οχι :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top