Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

All heil the King! Το τέλος που άξιζε για εμένα. :D

Δεν θα υπάρξει για πολύ καιρό ακόμα άλλη τέτοια σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σκέφτομαι να αρχίσω Dexter. Λέει; Τα επεισόδια είναι αυτοτελή;
Προφανώς και συνδέονται περισσότερο ή λιγότερο. Η εισαγωγή κάθε επεισοδίου αναφέρεται στο τι έλαβε χώρα στα προηγούμενα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaki13

Νεοφερμένος

Η Katerinaki13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Βαλτε mega , εχει παρα 5 xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NicolasM

Νεοφερμένος

Ο NicolasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μόλις τέλειωσα το Breaking Bad. Τι να πρωτοπώ; Για τις ερμηνείες; Για την ψυχολογία; Για την υπόθεση; Αριστούργημα, απλά. Η καλύτερη σειρά που έχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Goodbye Breaking bad
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Πολυ ωραιο τελος στο breaking bad,μπραβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
B.B

Τελικά ο Walter πέθανε? Μου φαίνεται πως όταν τον βρήκαν οι αστυνομικοί αυτός χαμογελούσε.

Πλέον η γενική βαθμολογία του Breaking Bad πήγε 9,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Steff

Νεοφερμένος

Ο Steff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
B.B

Τελικά ο Walter πέθανε? Μου φαίνεται πως όταν τον βρήκαν οι αστυνομικοί αυτός χαμογελούσε.

Πλέον η γενική βαθμολογία του Breaking Bad πήγε 9,5
Το άξιζε το 9.5 κρίμα που τελείωσε αλλά you either die a hero o..

Ότι καλύτερο για το τελευταίο επεισόδιο δεν ξέφυγε τίποτα όλα πήραν το δρόμο τους! Είδαμε και skinny Pete άρα δεν πάει καλύτερα! (δείτε και το talking bad είναι πολύ ωραίο έχει gus/mike/jesse/skyler/waltjr)

Τώρα αν κάποιος ψάχνει για καλή σειρά ας δει το Sherlock.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark_passenger

Νεοφερμένος

Ο dark_passenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Breaking bad γαματο τελος.Το 2ο μισο του 5ου κυκλου το καλυτερο για μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
εγω θα δω ο,τι εμεινε απο dexter (2 επεισοδια . θα δω και γιατι ειναι απογοητευτικο το τελος :( ) , homeland , και ξεκιναω masters of sex
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.


Μια από τις καλύτερες σειρές που έχω δει ποτέ μου και το τέλος της ήταν απλά αριστουργηματικό. Goodbye Breaking Bad.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
I know αλλά ήταν leaked και unfinished version.
είχε κάτι παραπάνω το κανονικό?

αυτό το talking bad τι είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
είχε κάτι παραπάνω το κανονικό?
Δεν είχα δει το leaked οπότε δεν μπορώ να σε πω.

αυτό το talking bad τι είναι?
Εκπομπή σχολιασμού του Breaking Bad μετά απο κάθε επεισόδιο, παραγωγή του AMC με ηθοποιούς κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Homeland...!!!!!!!!!!!!!!! αγαπώ peter quinn!!!!!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark_passenger

Νεοφερμένος

Ο dark_passenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ξεκιναω 8ο κυκλο Dexter. Σε 5 μερες το πολυ θα εχω τελειωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Δεν είμαι και μεγάλη φαν των τηλεοπτικών σειρών αλλά το Breaking Bad το λάτρεψα! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Talking to me about authority!
- Director Fury​

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Είδα επιτέλους το 1ο από the originals :D Αν και το περίμενα να συνεχίσει στο σημείο που είχαμε μείνει δεν με χάλασε, το αντίθετο μάλιστα!
Αλλη ατμόσφαιρα έχει η Νεα Ορλεάνη, άλλο στυλ οι αρχέγονοι :inlove: ανυπομονώ για το επόμενο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Είδα επιτέλους το 1ο από the originals :D Αν και το περίμενα να συνεχίσει στο σημείο που είχαμε μείνει δεν με χάλασε, το αντίθετο μάλιστα!
Αλλη ατμόσφαιρα έχει η Νεα Ορλεάνη, άλλο στυλ οι αρχέγονοι :inlove: ανυπομονώ για το επόμενο :P

Το ειδα κι εγω. Ε, καλο ηταν. (Κλαους:inlove:) Θα το συνεχισω μαλλον.
Τον Elijah ποσες φορες θα τον σκοτωσουν πια;

Κατεβασα και το The Vampire Diaries αλλα δε μου παει η καρδια να το δω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top