Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ηταν τελειο!!!:clapup::clapup:
Nαιιι.Και το επόμενο με Beatles θα' ναι :D τέλεια.

Το τέλος δεν ήταν πολύ γλυκό; Μα πόσο πιο χαριτωμένος μπορεί να γίνει ο Blaine ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τελείωσα τον 3ο κύκλο του γκρέις ανάτομυ. Επιτυχία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Nαιιι.Και το επόμενο με Beatles θα' ναι :D τέλεια.

Το τέλος δεν ήταν πολύ γλυκό; Μα πόσο πιο χαριτωμένος μπορεί να γίνει ο Blaine ; :redface:

Ο Blaine ειναι ο καλυτερος χαρακτηρας της σειρας ever.:worship::pfff: (Μπορει να εχω ενα "μικρο" κολλημα οπως καταλαβες!:P)

Και το επομενο θα ειναι με Beatles, ναι.
Και στο τριτο θα κλαιμε για παντα, γιατι θα ειναι το αφιερωμενο επεισοδιο στον Finn (Corey Monteith).:cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ο Blaine ειναι ο καλυτερος χαρακτηρας της σειρας ever.:worship::pfff: (Μπορει να εχω ενα "μικρο" κολλημα οπως καταλαβες!:P)

Και το επομενο θα ειναι με Beatles, ναι.
Και στο τριτο θα κλαιμε για παντα, γιατι θα ειναι το αφιερωμενο επεισοδιο στον Finn (Corey Monteith).:cry_x::cry_x:

Ναι :( ελπίζω να το διαχειριστούν σωστά.
The quarterback νομίζω θα λέγεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaptainBilly

Νεοφερμένος

Ο CaptainBilly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ενα μονο λεω..τις τελευταιες 26 ωρες ειδα 14 επεισοδια Breaking Bad και συνεχιζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Το πρώτο επεισόδιο θα το δω :D
Για τα επόμενα δε ξέρω αν θα έχω χρόνο.. :P

Σκέφτομαι πόσες σειρές θα αφήσω φέτος :/: :P
Είδες τι κακό μας κάνει το σχολείο,και εγώ έχω αφήσει πολλές σειρές :( .Του χρόνου όμως το καλοκαίρι θα του δώσω να καταλάβει :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πρώτα ο θεός, το πάω για Dexter σήμερα. Κοντεύω στο τέλος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Πρώτα ο θεός, το πάω για Dexter σήμερα. Κοντεύω στο τέλος..
Πόσα επεισόδια έχεις ακόμα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θα δω 9ο-10ο σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Θα δω 9ο-10ο σήμερα.
Έχεις ακόμα. Αναμένουμε την γνώμη σου για το φινάλε(όταν το δείς).:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πρώτα ο θεός όμως, γιατί έχω μπόλικη δουλειά και έμπλεξα πάλι.
Όσο δω σήμερα, και τα υπόλοιπα μέχρι την άλλη Κυριακή ελπίζω να τα έχω τελειώσει.

Ελπίζω να μη πέσω σε κατάθλιψη με το τέλος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Είδες τι κακό μας κάνει το σχολείο,και εγώ έχω αφήσει πολλές σειρές :( .Του χρόνου όμως το καλοκαίρι θα του δώσω να καταλάβει :P .
Εγώ το καλοκαίρι θα το ρίξω έξω . :P Μετά αν με το καλό έχω περάσει θα επανορθώσω και με το παραπάνω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Κρίμα που ο ΣΚΑΙ θα δείχνει την 1η σαιζόν :< Πάντως ελπίζω να τις πάει σερί, και να μην περιμένει 1 χρόνο για να δείξει τη 2η..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Εγώ το καλοκαίρι θα το ρίξω έξω . :P Μετά αν με το καλό έχω περάσει θα επανορθώσω και με το παραπάνω :D

Ααααα ναι εσύ είσαι 3η λυκείου,καλή επιτυχία σου εύχομαι και να περάσεις εκεί που θες,όσο για το καλοκαίρι και εγώ όλη μέρα έξω ήμουν αλλά κοιμόμουνα 7 η ώρα το πρωί,από τις 1 μέχρι τις 7 σειρές έβλεπα,ξέρω το είχα ξεφτιλίσει το θέμα :redface: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Dexter 8x09

Μάλιστα.
Επιτέλους το είδα και αύριο με το καλό το 10ο τέτοια ώρα που είδα αυτό σήμερα.:P

Καταλήγουμε στο οτι ο Χειρουργός Εγκεφάλων είναι ο γιος της Βόγκελ, το μαναράκι. <3

Ο Κλέιτον είναι πολύ σπαστικός μπορώ να πω, και υπάρχουν πολλές σκηνές Κουιν-Ντεμπ στα τελευταία επεισόδια.

Η σκηνή με το τζουκ μποξ με συγκίνησε μπορώ να πω, αλλά μετά που έσκασε τα λάστιχα του Ντέξτερ ο Ντάνιελ, νευρίασα αφάνταστα.
Περιττό οτι η τελευταία σκηνή μου το χάλασε.

Γενικά το επεισόδιο ήταν πολύ καλό, είναι ωραίο να βλέπεις την Βόγκελ να το παίζει διπλό ταμπλό (Ντέξτερ-Ντάνιελ) και να ξέρεις οτι θα ψοφήσει κάποια στιγμή.:redface:

Δηλώνω απογοητευμένη που η Λούμεν δεν θα εμφανιστεί.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ααααα ναι εσύ είσαι 3η λυκείου,καλή επιτυχία σου εύχομαι και να περάσεις εκεί που θες,όσο για το καλοκαίρι και εγώ όλη μέρα έξω ήμουν αλλά κοιμόμουνα 7 η ώρα το πρωί,από τις 1 μέχρι τις 7 σειρές έβλεπα,ξέρω το είχα ξεφτιλίσει το θέμα :redface: .

Εγω θύμαμαι οταν ξεκινούσα σειρά μπορεί να καθόμουν 12 το μεσημέρι στο pc κ να το έκλεινα τα μεσάνυχτα. ( με διαλείμματα βέβαια. :-P)
Ειναι μην εθιστώ.

Φέτος το καλοκαίρι τις παράτησα ομως . Δεν έβλεπα σχεδόν τίποτα.
Διάβαζα κ μετά μόνο για να βγαίνω μου κάνε καρδιά :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the shrink

Νεοφερμένος

Ο the shrink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τιτλοι τελους και για το breaking bad..ενα τελος που αρμοζει σε μια τετοια σειρα ..Goodbye Mr White..Hail the King..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πάει και το Breaking Bad... Πολύ καλό τέλος αν και περίμενα κάτι παραπάνω!

Σκέφτομαι να αρχίσω Dexter. Λέει; Τα επεισόδια είναι αυτοτελή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top