Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ευχαριστώ.:D
Έχει στο fox, πότε το ένα πότε το άλλο και σκεφτόμουν να βλέπω που και που.
Και δεν ήξερα την πλοκή. Ο πρώτος μου φαίνεται πιο καλός!:P:D

Ναι, κι εγω απο εκει το ειδα πρωτη φορα!:D
Προσωπικα, προτιμω τον 1ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Pretty Little Liars κολλήμααααα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Pretty Little Liars κολλήμααααα :clapup:

Το βαρεθηκα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ στην τελευταια σεζον!!:/:
Αλλα στις πρωτες ειχα φαει κολλημα κι εγω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Το βαρεθηκα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ στην τελευταια σεζον!!:/:
Αλλα στις πρωτες ειχα φαει κολλημα κι εγω!:redface:

ο 4ος κυκλος και εμ1 να σου πω την αληθεια, εχουν γίνει λίγο κουβαρι...ασε που ξενερωσα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ οταν εμαθα οτι ο -Α ειναι ο Εζρα.
Δηλαδη, γουατ δε φακ :P
Περιμενω τωρα να δω πιο πολυ τι στο καλο συνεβη στην Αλισσον εκεινο το βραδυ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ο 4ος κυκλος και εμ1 να σου πω την αληθεια, εχουν γίνει λίγο κουβαρι...ασε που ξενερωσα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ οταν εμαθα οτι ο -Α ειναι ο Εζρα.
Δηλαδη, γουατ δε φακ :P
Περιμενω τωρα να δω πιο πολυ τι στο καλο συνεβη στην Αλισσον εκεινο το βραδυ ;)


Spoilers!!! :P
Δεν τον ειδα ολο τον 4ο....σταματησα στο 2ο επεισοδιο!!! (Αλλα δεν πειραζει γιατι το ειχα φαει πιο πριν το σποιλερ για τον Εζρα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Spoilers!!! :P
Δεν τον ειδα ολο τον 4ο....σταματησα στο 2ο επεισοδιο!!! (Αλλα δεν πειραζει γιατι το ειχα φαει πιο πριν το σποιλερ για τον Εζρα:P)

χαχαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Λοιπον, υπαρχουν 2 σεζον και τωρα θα βγει η 3η. Η καθε σεζον εχει διαφορετικη ιστορια. Η 1η λεγεται: American Horror Story: Murder House. H 2η: American Horror Story: Asylum.
Στο Murder House ειναι μια οικογενεια που μετακομιζει σε ενα (ΠΟΛΥ) στοιχιωμενο σπιτι. Υπαρχουν και κατι creepy γειτονες και η ιστορια εξελισσεται μετα.

Το Asylum αφορα ενα ασυλο τρελων στο οποιο εισαγεται ενας serial killer. Απο αυτον θελει να παρει συνεντευξη μια δημοσιογραφος, η οποια ομως τελικα υποχρεωνεται να μεινει κι αυτη στο ασυλο. (και γινονται και πολλα αλλα...:P)

Ωραίες οι πρώτες δύο σεζόν αλλά και στις δύο ενώ χτιζόταν ωραία η πλοκή, είχα το συναίσθημα οτι δεν απογειωνόταν.Για τρομακτικό που λέτε ντάξει, πιο πολύ ατμόσφαιρα παρά χειροπιαστό τρόμο.Περιμένουμε τώρα την 3η σεζόν, η οποία θα χει σχέση με μάγισσες κάπου στο Μεσσαίωνα, και ελπίζω να ναι λίγο πιο horror από τις 2 πρώτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Κι εγω ανυπομονω, γιατι η 3η μας κατεστρεψε με το φιναλε της!!:P:'(
Η πρεμιερα ειναι στις 22 Σεπτεμβριου, οπως λεει και ο φιλος Dimz απο πανω! :clapup:

οοοοοο τελεια!! αλλα μεχρι να ερθει κ στην ελλαδα... (ή τουλαχιστον ν' ανεβει στο ιντερνετ για να την κατεβασουμε :P). Να δω τωρα με τις πανελληνιες πως θα την παρακολουθω :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ωραίες οι πρώτες δύο σεζόν αλλά και στις δύο ενώ χτιζόταν ωραία η πλοκή, είχα το συναίσθημα οτι δεν απογειωνόταν.Για τρομακτικό που λέτε ντάξει, πιο πολύ ατμόσφαιρα παρά χειροπιαστό τρόμο.Περιμένουμε τώρα την 3η σεζόν, η οποία θα χει σχέση με μάγισσες κάπου στο Μεσσαίωνα, και ελπίζω να ναι λίγο πιο horror από τις 2 πρώτες.

Εχεις δικιο...κι εγω το ενιωθα αυτο.
Τωρα για το τρομακτικο...φταιει που τρομαζω πολυ ευκολα!!:( Ναι περισοοτερο ατμοσφαιρα ηταν! Και περισσοτερο στην 1η σεζον νομιζω...

οοοοοο τελεια!! αλλα μεχρι να ερθει κ στην ελλαδα... (ή τουλαχιστον ν' ανεβει στο ιντερνετ για να την κατεβασουμε :P). Να δω τωρα με τις πανελληνιες πως θα την παρακολουθω :P :P

Την επομενη μερα εχουν ανεβει στο ιντερνετ, μην ανησυχεις.
Αυτο με τις πανελληνιες ειναι ενα προβλημα.......εγω εφτιαξα προγραμμα και αφηνα μια ωριτσα και για τις σειρες μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο 4ος κυκλος και εμ1 να σου πω την αληθεια, εχουν γίνει λίγο κουβαρι...ασε που ξενερωσα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ οταν εμαθα οτι ο -Α ειναι ο Εζρα.
Δηλαδη, γουατ δε φακ :P
Περιμενω τωρα να δω πιο πολυ τι στο καλο συνεβη στην Αλισσον εκεινο το βραδυ ;)
Πας καλά;;; Βάλε κανά σπόιλερ κοπέλα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Το έχετε πηδήξει το τόπικ με τα σπόιλερς.
Πας να σχολιάσεις κάτι για μια σειρά και βλέπεις spoilers για άλλες 5.
Jesus. :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark_passenger

Νεοφερμένος

Ο dark_passenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
9.8 βαθμολογία το χθεσινό επεισόδειο breaking bad. Ανυπομονώ να το δω το βράδυ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Πας καλά;;; Βάλε κανά σπόιλερ κοπέλα μου!

σορρυ δεν ξερω πως να το κανω αυτο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Breaking Bad + Dexter!!!απιστευτες σειρές!!!περιμενω να ολοκληρωθούν οι τρέχουσες σεζόν και να τα δω τα επεισόδια όλα μαζί..δε μπορώ να περιμένω κάθε εβδομάδα να βλέπω απο ένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoroopia96

Νεοφερμένος

Η Zoroopia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αγαπάω Grey's Anatomy, House MD, CSI: Miami, Las Vegas, New York, The Mentalist αλλά είπα τώρα που έφτασα γ' λυκείου να μαζευτώ λίγο γιατί αντί να γράψω μαθηματικά κατεύθυνσης στο τέλος θα γράψω πως ο Dereck άνοιξε το κεφάλι του ασθενούς και τον διόρθωσε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σορρυ δεν ξερω πως να το κανω αυτο :hmm:
Αν πας να γράψεις μήνυμα που δεν είναι απάντηση σε άλλον, τότε αφού έχεις γράψει ωραία και καλά το σπόιλερ σου, το επιλέγεις και πατάς το "S" που βρίσκεται στις επιλογές πιο πάνω. Άλλος τρόπος: βάζεις
μετά γράφεις το μήνυμά σου και μετά γράφεις
αλλά πριν από το S βάζεις ένα / . Το εγκλωβισμένο μήνυμα θα μπει σε σπόιλερ.
Το γεγονός ότι δεν ξέρεις να βάζεις σπόιλερ δε σημαίνει ότι πρέπει να αραδιάζεις έτσι αβέρτα τα σπόιλερ σου. Ή θα μπορούσες να πεις ένα "προσοχή σπόιλερ". Μυαλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Αγαπάω Grey's Anatomy, House MD, CSI: Miami, Las Vegas, New York, The Mentalist αλλά είπα τώρα που έφτασα γ' λυκείου να μαζευτώ λίγο γιατί αντί να γράψω μαθηματικά κατεύθυνσης στο τέλος θα γράψω πως ο Dereck άνοιξε το κεφάλι του ασθενούς και τον διόρθωσε. :P

Εχω πορωθει τελευταια με το Grey's Anatomy!
Ειδα τρεις σεζον σε μια βδομαδα!! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoroopia96

Νεοφερμένος

Η Zoroopia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Είναι να μην το ξεκινήσεις, αλλιώς...:p :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εχω πορωθει τελευταια με το Grey's Anatomy!
Ειδα τρεις σεζον σε μια βδομαδα!! :P :P
Και εγώ το ξεκίνησα και είμαι στην δεύτερη σεζόν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
απίστευτο επεισόδιο Ντέξτερ!!! Θα γίνει χαμός στο επόμενο, μεγάλος..
παίζει να δω και το breaking bad σή,ερα...

για κάποιον που είπε για το 9,8..θα το είχε και πριν βγεί χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top