Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Dexter και Supernatural έχω ακούσει καλά λόγια. Μας είχε ζαλίσει μια καθηγήτρια στο φροντιστήριο μ' αυτές τις σειρές :P

To Under The Dome το βλέπει κανείς; Κάπου διάβασα πως πήρε έγκριση για 2η σεζόν

Θεα η καθηγητρια!!:clapup:
Το Under The Dome το ειδα προσφατα και...με εντυπωσιασε. Δε βαρεθηκα καθολου! Απο τις καλυτερες σειρες που υπαρχουν αυτη τη στιγμη στην τηλεοραση πιστευω!

To Supernatural εμένα μου φάνηκε βλακεία ένα επεισόδιο είδα-τρόμαξα-.
Ντέξτερ είναι γαμάτο.

Δε συμφωνω. Στις 2 πρωτες σεζον η σειρα οντως διατηρει αυτο το πιο τρομακτικο υφος με αυτοτελη επεισοδια. Αλλα στις επομενες σεζον η ιστορια εξελισσεται απιστευτα, με πολυ πιο εντυπωσιακη μυθολογια και character development.
Ισως θα επρεπε να του δωσεις αλλη μια ευκαιρια.

Για Dexter συμφωνουμε απολυτα...δεν το συζητω!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χαλαροί ρυθμοί οι δικοί σου.
Δεν ήταν αυτό.
Εκνευριζόμουν με την υπόθεση.Βασικά,τη βαριόμουν.:P

Δε συμφωνω. Στις 2 πρωτες σεζον η σειρα οντως διατηρει αυτο το πιο τρομακτικο υφος με αυτοτελη επεισοδια. Αλλα στις επομενες σεζον η ιστορια εξελισσεται απιστευτα, με πολυ πιο εντυπωσιακη μυθολογια και character development.
Ισως θα επρεπε να του δωσεις αλλη μια ευκαιρια.
Για Dexter συμφωνουμε απολυτα...δεν το συζητω!!!:clapup::clapup:
Το Ντέξτερ είναι υπέροχο.
Απολαμβάνω μικρές δόσεις Κουίν.:redface:
Το σπν δεν το είχα πάρει με καλό μάτι οπότε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δεν ήταν αυτό.
Εκνευριζόμουν με την υπόθεση.Βασικά,τη βαριόμουν.:P
Αφού βαριόσουν, πως σου άρεσε η σειρά;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πείτε καμια σειρά να αρχίσω
Δράμα-Θρίλερ κατα προτίμηση. Μισώ τις αμερικανικές κωμωδίες :D
Δες τα φιλαράκια τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
To Supernatural εμένα μου φάνηκε βλακεία ένα επεισόδιο είδα-τρόμαξα-.
Ντέξτερ είναι γαμάτο.
το ότι τρόμαξες με το ότι σου φάνηκε βλακεία πως συνδέονται?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george91095

Νεοφερμένος

Ο george91095 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Πείτε καμια σειρά να αρχίσω
Δράμα-Θρίλερ κατα προτίμηση. Μισώ τις αμερικανικές κωμωδίες :D
Δες το Harper's Island. Δεν είναι τόσο γνωστή σειρά μιας και είναι μόλις 13 επεισόδεια, αλλά η πλοκή είναι φοβερή. Έχει πολύ δράση, μυστήριο και δολοφονίες. Σας την συστήνω σε όλους ανεπιφύλακτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
το κόλλημά μου τους τελευταίους μήνες : Game of thrones...κλασικά!!!:P
άντε, λίγοι μήνες ακόμα για νέα επεισόδια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Το Ντέξτερ είναι υπέροχο.
Απολαμβάνω μικρές δόσεις Κουίν.:redface:
Το σπν δεν το είχα πάρει με καλό μάτι οπότε..:P

Σ' αρεσει ο Κουιν;:confused:
Χαχαχα....εμενα δε μ' αρεσει γι' αυτο ρωταω!! :P:P


Δες το Harper's Island. Δεν είναι τόσο γνωστή σειρά μιας και είναι μόλις 13 επεισόδεια, αλλά η πλοκή είναι φοβερή. Έχει πολύ δράση, μυστήριο και δολοφονίες. Σας την συστήνω σε όλους ανεπιφύλακτα!!

Ποοο τι μου θυμησες!! Τρομερη σειρα!!! Ειχα πορωθει τοσο που τα ειδα σε 2-3 μερες τα επεισοδια!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλά θα το δούμε αυτό μέχρι το καλοκαίρι έχουμε ακόμα:P
Ναι ρε συ όλοι οι καλοί έφυγαν, έλεος -.- Όπως και να το κάνεις είχαν στυλ αυτοί:P
Ρε ειδικά εκείνο με την εκκλησία ήταν πιο τέρμα φέιλ πεθαίνεις. Ότι και καλά γιατί πήγε εκεί. Σιχτίρια δηλαδή..

Ααακου με που σου λεω! Και φέτος κάπως έτσι δεν έγινε? :P
Ντάξει οι κακοί κάπως πρέπει να σκοτωθούν, το θέμα είναι να φέρουν αλλους που αξίζουν. Μόνο ο Γκοντρικ και η Νορα δεν έπρεπε να πεθάνουν :/:
Αυτή ότι και να κάνει τραγική είναι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ααακου με που σου λεω! Και φέτος κάπως έτσι δεν έγινε? :P
Ντάξει οι κακοί κάπως πρέπει να σκοτωθούν, το θέμα είναι να φέρουν αλλους που αξίζουν. Μόνο ο Γκοντρικ και η Νορα δεν έπρεπε να πεθάνουν :/:
Αυτή ότι και να κάνει τραγική είναι :clapup:
Τι εννοείς;:|
Ε ναι αλλά ήταν τέλειοι κακοί:P Με τον γκόντρικ τουλάχιστον πιστεύω ότι έγινε βλακεία που πέθανε..
Έτσι :clapup: Κάτω η σούκι :P Άντε να δούμε του χρόνου πότε θα τον σχολάσει τον αλσίντ και με ποιον θα πάει xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Δες το Harper's Island. Δεν είναι τόσο γνωστή σειρά μιας και είναι μόλις 13 επεισόδεια, αλλά η πλοκή είναι φοβερή. Έχει πολύ δράση, μυστήριο και δολοφονίες. Σας την συστήνω σε όλους ανεπιφύλακτα!!

Ποοο τι μου θυμησες!! Τρομερη σειρα!!! Ειχα πορωθει τοσο που τα ειδα σε 2-3 μερες τα επεισοδια!!:whistle:

Καλά,εγώ τα πρωϊνά είχα και μάθημα και κοιμόμουν από μία ώρα δυο συνεχόμενες μέρες για να τα δω. :P
Η Cassidy έρωτας,ακόμα από το spn. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fouskobouboula

Νεοφερμένος

Η fouskobouboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
το κόλλημά μου τους τελευταίους μήνες : Game of thrones...κλασικά!!!:P
άντε, λίγοι μήνες ακόμα για νέα επεισόδια :D
μεγαλη πορωση αρχισα το καλοκαιρι να διαβαζω τα βιβλια και να βλεπω τη σειρα
οτι πρεπει για οσους αρεσει η δραση και η περιπετεια!!!!!:P GAMES OF THRONES :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Δες το Harper's Island. Δεν είναι τόσο γνωστή σειρά μιας και είναι μόλις 13 επεισόδεια, αλλά η πλοκή είναι φοβερή. Έχει πολύ δράση, μυστήριο και δολοφονίες. Σας την συστήνω σε όλους ανεπιφύλακτα!!

Το τσέκαρα. Φαίνεται όντως απίστευτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αφού βαριόσουν, πως σου άρεσε η σειρά;:P
Βαριόμουν που δε με έκανε η πλοκή του κύκλου να΄χω αγωνία και να μην ξεκολλάω από τον υπολογιστή αν δεν είμαι ήρεμη για την συνέχεια.:P
Μου την έδινε επίσης που σε κάθε επεισόδιο είχε στανταράκι το σεξ με τη Λάιλα.:P
Με την έδινε που χωνόταν σε όλα.:P

το ότι τρόμαξες με το ότι σου φάνηκε βλακεία πως συνδέονται?:P
Όλα τα υπερφυσικά μου φαίνονται βλακεία.
:redface:

Σ' αρεσει ο Κουιν;:confused:
Χαχαχα....εμενα δε μ' αρεσει γι' αυτο ρωταω!! :P:P
Ναι.:redface:
Με κόλλησε μία φίλη μου.
Αμάν μωρή Λίμπρε,μπες γαμώτο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
22 μέρες για το Homeland!!!!!!!!:D

έχει διαρρεύσει ήδη το 1ο επεισόδιο του 3ου κύκλου. Ψάξτο λίγο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
έχει διαρρεύσει ήδη το 1ο επεισόδιο του 3ου κύκλου. Ψάξτο λίγο :)
Ναι ναι ναι!!!!! Θενκς, το κατέβασα και το είδα σήμερα!:P
Τρολλιάαα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Breaking Bad
Μα τι επεισοδιάρα. Ποιος περιμένει τώρα; Ελπίζω μόνο να μη πεθάνει ο Χανκ γιατί τον πάω πολύ. 3 more!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βαριόμουν που δε με έκανε η πλοκή του κύκλου να΄χω αγωνία και να μην ξεκολλάω από τον υπολογιστή αν δεν είμαι ήρεμη για την συνέχεια.:P
Μου την έδινε επίσης που σε κάθε επεισόδιο είχε στανταράκι το σεξ με τη Λάιλα.:P
Με την έδινε που χωνόταν σε όλα.:P


Ναι.:redface:
Με κόλλησε μία φίλη μου.
Αμάν μωρή Λίμπρε,μπες γαμώτο.:P

Σόρυ ρε, έλειπα:P
Και εμένα μου φάνηκε βαρετός ο 2ος κύκλος.
Και την Lila την συχαίνομαι.

Δες το Harper's Island. Δεν είναι τόσο γνωστή σειρά μιας και είναι μόλις 13 επεισόδεια, αλλά η πλοκή είναι φοβερή. Έχει πολύ δράση, μυστήριο και δολοφονίες. Σας την συστήνω σε όλους ανεπιφύλακτα!!

Α; :inlove:

Μπαίνει στην watchliiist:D:redface:
Σ' αρεσει ο Κουιν;:confused:
Χαχαχα....εμενα δε μ' αρεσει γι' αυτο ρωταω!! :P:P

Ο Κουίν μέχρι τον 5ο-6ο κύκλο είναι ένας μαλάκας και μισός. Ούτε εμένα μ'άρεσε.
Ειδικά 4η και μέσα 5ης ήταν τόοοοοσο σπαστικός.


American Horror Story

Ακούω πλοκή. Και τι σχέση έχει με το American Horror Story: Asylum.


Ενός λεπτού σιγή για το βλαμμένο που κατάφερε 12 επεισόδια να τα δει σε ένα μήνα.:look:
ΚΟΥΙΝ,ΣΟΥ΄ΡΧΟΜΑΙ.

Μέχρι να φτάσεις μέσα 5ης σεζόν θα τον μισείς. Και στην 6η επίσης. Γενικά ο Κουίν δεν στρώνει για τα καλά.
Είναι καλά σε ένα επεισόδιο και στο άλλο είναι πίσω στο χάλι του.

Για όσα λέγονται για το επεισόδιο Goodbye Miami του Dexter:

Λέγεται πως θα πεθάνει ένα αγαπημένο πρόσωπο. Εσείς που έχετε δει, λέτε θα πεθάνει η Ντεμπ, η Χάνα ή η Βόγκελ;
Εγώ έχω μερικά ακόμη αλλά ρωτάω. Η Βόγκελ να πεθάνει θέλω εγώ πάντως.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ακούω πλοκή. Και τι σχέση έχει με το American Horror Story: Asylum.

Λοιπον, υπαρχουν 2 σεζον και τωρα θα βγει η 3η. Η καθε σεζον εχει διαφορετικη ιστορια. Η 1η λεγεται: American Horror Story: Murder House. H 2η: American Horror Story: Asylum.
Στο Murder House ειναι μια οικογενεια που μετακομιζει σε ενα (ΠΟΛΥ) στοιχιωμενο σπιτι. Υπαρχουν και κατι creepy γειτονες και η ιστορια εξελισσεται μετα.

Το Asylum αφορα ενα ασυλο τρελων στο οποιο εισαγεται ενας serial killer. Απο αυτον θελει να παρει συνεντευξη μια δημοσιογραφος, η οποια ομως τελικα υποχρεωνεται να μεινει κι αυτη στο ασυλο. (και γινονται και πολλα αλλα...:P)

Δεν ξερω τι ειδος προτιμας αλλα να σε προειδοποιησω οτι ενδεχεται να τρομαξεις...(ειχα ριξει ξενυχτι!!).
Ο πρωτος κυκλος ειναι πιο creepy, ενω ο 2ος εχει πιο σκληρη βια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Λοιπον, υπαρχουν 2 σεζον και τωρα θα βγει η 3η. Η καθε σεζον εχει διαφορετικη ιστορια. Η 1η λεγεται: American Horror Story: Murder House. H 2η: American Horror Story: Asylum.
Στο Murder House ειναι μια οικογενεια που μετακομιζει σε ενα (ΠΟΛΥ) στοιχιωμενο σπιτι. Υπαρχουν και κατι creepy γειτονες και η ιστορια εξελισσεται μετα.

Το Asylum αφορα ενα ασυλο τρελων στο οποιο εισαγεται ενας serial killer. Απο αυτον θελει να παρει συνεντευξη μια δημοσιογραφος, η οποια ομως τελικα υποχρεωνεται να μεινει κι αυτη στο ασυλο. (και γινονται και πολλα αλλα...:P)

Δεν ξερω τι ειδος προτιμας αλλα να σε προειδοποιησω οτι ενδεχεται να τρομαξεις...(ειχα ριξει ξενυχτι!!).
Ο πρωτος κυκλος ειναι πιο creepy, ενω ο 2ος εχει πιο σκληρη βια.

Ευχαριστώ.:D
Έχει στο fox, πότε το ένα πότε το άλλο και σκεφτόμουν να βλέπω που και που.
Και δεν ήξερα την πλοκή. Ο πρώτος μου φαίνεται πιο καλός!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top