Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θα βοηθάει τον Μασούκα στο εργαστήριο, αφού την αποδεχτεί πρώτα.

Εγώ τον Ζακ μετά το 8ο τον συμπαθησα. Κρίμα για ό,τι έπαθε. Αν δείς τη συνέχεια, θα τη μισήσεις τη Βογκελ όσο δεν πάει.:P

Μάλιστα. :)
Εγώ δεν τον έχω πάρει με καλό μάτι μέχρι στιγμής, ξέρω (το είδα στο τέλος που δείχνει για τα επόμενα) οτι η Βόγκελ θα προτείνει στον Ντέξτερ να του μάθει τον κώδικα. Βασικά την Βόγκελ απο την αρχή την μισούσα/αντιπαθούσα/σιχαινόμουν, στο 4ο την συμπάθησα λιγάκι και μου τα χάλασε.ΣΥΧΑΜΕΝΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα βοηθάει τον Μασούκα στο εργαστήριο, αφού την αποδεχτεί πρώτα.

Εγώ τον Ζακ μετά το 8ο τον συμπαθησα. Κρίμα για ό,τι έπαθε. Αν δείς τη συνέχεια, θα τη μισήσεις τη Βογκελ όσο δεν πάει.:P
βασικά δεν είναι πολύ σωστό να της κάνεις σποιλερ:P Και μην μου πεις να μην το ανοίξει, αφού υποτίθτεται ότι περιμένει σχολιασμό για αυτά που λέει..οχι να μάθει τι συμβαίνει με τον Ζακ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Μάλιστα. :)
Εγώ δεν τον έχω πάρει με καλό μάτι μέχρι στιγμής, ξέρω (το είδα στο τέλος που δείχνει για τα επόμενα) οτι η Βόγκελ θα προτείνει στον Ντέξτερ να του μάθει τον κώδικα. Βασικά την Βόγκελ απο την αρχή την μισούσα/αντιπαθούσα/σιχαινόμουν, στο 4ο την συμπάθησα λιγάκι και μου τα χάλασε.ΣΥΧΑΜΕΝΗ.
Η Βογκελ πάντως στο σκοτάδι μπορεί άνετα να σε κατατρομάξει.:P
βασικά δεν είναι πολύ σωστό να της κάνεις σποιλερ:P Και μην μου πεις να μην το ανοίξει, αφού υποτίθτεται ότι περιμένει σχολιασμό για αυτά που λέει..οχι να μάθει τι συμβαίνει με τον Ζακ:P
Και από προηγούμενες φορές που τις έχω απαντήσει έχω καταλάβει πως δεν έχει πρόβλημα και γι'αυτό έγραψα ό,τι έγραψα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η Βογκελ πάντως στο σκοτάδι μπορεί άνετα να σε κατατρομάξει.:P

Ενώ στο φως κάθεται θες να μου πεις. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Μη το κάνεις αυτό γιατί δεν πρόκειται να ξαναδώ ντέξτερ μέχρι να ξεπεράσω το τραύμα που μου έμεινε με τη μούρη της!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Μη το κάνεις αυτό γιατί δεν πρόκειται να ξαναδώ ντέξτερ μέχρι να ξεπεράσω το τραύμα που μου έμεινε με τη μούρη της!:redface:
Αχαχαχαχαχαχα! Θα το ξεπεράσουμε όλοι μας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν θα καταλάβω ποτέ πως σας αρεσει να μαθαίνετε σπόιλερ ή να βλέπετε τα τρέιλερ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δεν θα καταλάβω ποτέ πως σας αρεσει να μαθαίνετε σπόιλερ ή να βλέπετε τα τρέιλερ :P
Εγώ διαβάζω και τα σχόλια κάτω από τα trailer που γράφει ο καθένας τη δική του σκέψη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Χτες δεν βγήκε επεισοδιο Dexter?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Δεν θα καταλάβω ποτέ πως σας αρεσει να μαθαίνετε σπόιλερ ή να βλέπετε τα τρέιλερ :P

Δε βλεπεις trailer;; Συγχαρητηριαα!! :clapup: Εγω ρποσπαθω να κρατηθω καθε φορα...αλλα δε γινεται!! :worry::D

Χτες δεν βγήκε επεισοδιο Dexter?:confused:

Τσου. Την αλλη βδομαδα. Γιατι αποφασισαν το φιναλε να παιχτει 22/9...οποτε πηρε παραταση το 10ο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Τσού, δεν νομίζω.

Γιατί?

Δε βλεπεις trailer;; Συγχαρητηριαα!! :clapup: Εγω ρποσπαθω να κρατηθω καθε φορα...αλλα δε γινεται!! :worry::D



Τσου. Την αλλη βδομαδα. Γιατι αποφασισαν το φιναλε να παιχτει 22/9...οποτε πηρε παραταση το 10ο. :(

Ααα οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δε βλεπεις trailer;; Συγχαρητηριαα!! :clapup: Εγω ρποσπαθω να κρατηθω καθε φορα...αλλα δε γινεται!! :worry::D



Τσου. Την αλλη βδομαδα. Γιατι αποφασισαν το φιναλε να παιχτει 22/9...οποτε πηρε παραταση το 10ο. :(
δεν έχω δει ποτέ μα ποτέ τρέιλερ..θεωρώ ότι χάνει όλη την μαγεία το επεισόδιο! Ισχύει αυτό για το Ντέξτερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
δεν έχω δει ποτέ μα ποτέ τρέιλερ..θεωρώ ότι χάνει όλη την μαγεία το επεισόδιο! Ισχύει αυτό για το Ντέξτερ
Δικιο εχεις. κι εγω κανα-δυο φορες που εχω κρατηθει και δε βλεπω ειναι πολυ πιο τελειο μετα το επεισοδιο.:)
Αλλα αμα σε αφηνει σε cliff-hanger...........δε γινεται!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BionicNikos

Νεοφερμένος

Ο BionicNikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Προσωπικα θεωρω τοπ σειρα το breaking bad. Πολλοι λενε οτι δεν εχει την συνηθισμενη "δραση" οπως αλλες σειρες (πιστολιδια, ανατιναξεις κτλ.). Τα δυο πραγματα που αξιζουν περισσοτερο ειναι η ερμηνεια των ρολων (ο Bryan Cranston και ο Aaron Paul ειναι φανταστικοι) και οι ανατροπες στο σεναριο με την αλλαγη του χαρακτηρα των ηρωων διατηρωντας ομως ταυτοχρονα καποια ρεαλιστικοτητα. Η βαθμολογια του imdb (9,4) ειναι φυσικα καπως υψηλη αλλα απο την αλλη υπαρχουν και αλλες σειρες που παιρνουν μεγαλη βαθμολογια ενω δεν την αξιζουν.
Μια ακομη σειρα που αδικησα ειναι το supernatural. Πιστευα οτι θα ηταν βαρετη, αλλα αντιθετως ειναι γεματη δραση (τα πιστολιδια, μαχαιριες κτλ. στα οποια υστερει το breaking bad). Η ολη υποθεση ειναι ωραια ωστοσο γινεται καπως μονοτονη με τις συνεχεις διαμαχες μεταξυ των αδερφων. Βρισκομαι στην σεζον 6 τωρα και εχω ακουσει πως η 8η ειναι ακομη πιο ωραια. :clapup:
Απο αλλες σειρες ωραιες ειναι: The Unit, Two and a Half Men (οσο επαιζε ο charlie sheen), House M.D., Friends, Walking Dead, Falling Skies, Big Bang Theory και δυο απο τις αγαπημενες μου το The Office και Family Guy.
Αν καποιος απο εσας εχει παρακολουθησει το Mad Men θα ηθελα κριτικη γιατι ελεγα να την ξεκινησω αλλα λογω διαβασματων φετος θα αρχισω απο το επομενο καλοκαιρι παλι σειρες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μια ακομη σειρα που αδικησα ειναι το supernatural. Πιστευα οτι θα ηταν βαρετη, αλλα αντιθετως ειναι γεματη δραση (τα πιστολιδια, μαχαιριες κτλ. στα οποια υστερει το breaking bad). Η ολη υποθεση ειναι ωραια ωστοσο γινεται καπως μονοτονη με τις συνεχεις διαμαχες μεταξυ των αδερφων. Βρισκομαι στην σεζον 6 τωρα και εχω ακουσει πως η 8η ειναι ακομη πιο ωραια.

Αγαπημενη σειρα!! ♥
Η 6η σεζον θεωρειται απο πολλους ως η χειροτερη της σειρας. Για μενα 6 και 7 δεν ηταν καλες. Αλλα οντως η 8η ανεβασε τη σειρα στο επιπεδο που ειχε στις σεζον 3-4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Μόλις ξεκίνησα Homeland :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

BionicNikos

Νεοφερμένος

Ο BionicNikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ωραιος ειναι επισης και ο συνδυασμος με χιουμορ που εχει η σειρα. Αγαπημενα επεισοδια αυτο που ειχαν παγιδευτει σε σειρες ("well I say... Jackpot!") καθως και εκεινο που ηταν στυλ x-files. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top