Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και αυτή τους αλλάζει σαν τα πουκάμισα :P Τι να πεις, αχάριστη!
Χαχαχαχα ναι το κορίτσι αφού (παραδόξως) μπορεί :P
Να σχολιάσω το 7ο επισόδειο που μόλις είδα..
Η σάρα πρέπει να πεθάνει (κλασικά :P)
Πάει η νόρα :/ Κρίμα πάντως έγινε κομμάτια ο έρικ:(
Αν δεν τους βοηθήσει η σούκι μετά καλό ψόφο :P

Σε γενικές γραμμές αυτά.. Θα συνεχίσω αύριο 2 επισόδεια έχω ακόμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχαχα ναι το κορίτσι αφού (παραδόξως) μπορεί :P
Να σχολιάσω το 7ο επισόδειο που μόλις είδα..
Η σάρα πρέπει να πεθάνει (κλασικά :P)
Πάει η νόρα :/ Κρίμα πάντως έγινε κομμάτια ο έρικ:(
Αν δεν τους βοηθήσει η σούκι μετά καλό ψόφο :P

Σε γενικές γραμμές αυτά.. Θα συνεχίσω αύριο 2 επισόδεια έχω ακόμα..

H Σαρα ακόμα δεν έχει τρελαθεί πλήρως :P
Πολύ στεναχωρήθηκα που τη σκοτώσανε, μου άρεσε :(
Να βοηθήσει? Μπα!

Πόσα είδες σήμερα? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
H Σαρα ακόμα δεν έχει τρελαθεί πλήρως :P
Πολύ στεναχωρήθηκα που τη σκοτώσανε, μου άρεσε :(
Να βοηθήσει? Μπα!

Πόσα είδες σήμερα? :worry:
Το χει χαμένο γενικότερα η σάρα, τι να πεις..
Με τον γουόρλοου εννοώ δεν θα κάνει τη χάρη στον μπιλ; Και άντε άσε τον μπιλ θα αφήσει την τάρα να καεί; :worry:
Εμ είδα 7 επισόδεια αλλά είχα και αναμονή γιατί κάναν ώρα να κατέβουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το χει χαμένο γενικότερα η σάρα, τι να πεις..
Με τον γουόρλοου εννοώ δεν θα κάνει τη χάρη στον μπιλ; Και άντε άσε τον μπιλ θα αφήσει την τάρα να καεί; :worry:
Εμ είδα 7 επισόδεια αλλά είχα και αναμονή γιατί κάναν ώρα να κατέβουν :P

Θα δεις είναι μπερδεμένο. Ποιά Τάρα? Σκοτώθηκε η κοπέλα να της σώσει τη ζωή και από τότε μας τελείωσε η φιλία :confused:
Πο ρε συ πολλά είδες και ειναι και μεγάλα :P εγώ πλέον δεν αντέχω πάνω απο 4 επεισόδια από οτιδήποτε την ημέρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θα δεις είναι μπερδεμένο. Ποιά Τάρα? Σκοτώθηκε η κοπέλα να της σώσει τη ζωή και από τότε μας τελείωσε η φιλία :confused:
Πο ρε συ πολλά είδες και ειναι και μεγάλα :P εγώ πλέον δεν αντέχω πάνω απο 4 επεισόδια από οτιδήποτε την ημέρα :redface:
Αυτό πάλι που το πας; Ένιγουέι δε νομίζω ότι θα την αφήσει. Ναι είναι ηλίθια η σούκι αλλά τόσο πολύ δε νομίζω:P
Ναι ξέρω από το true blood είχα δει 9 σε μια μέρα, ρεκόρ :P
Ντάξυ ανάλογα είναι αυτό με τα επισόδεια.. Αν δεν έχω να κάνω τίποτα άλλο βλέπω τα επισόδεια σερί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αυτό πάλι που το πας; Ένιγουέι δε νομίζω ότι θα την αφήσει. Ναι είναι ηλίθια η σούκι αλλά τόσο πολύ δε νομίζω:P
Ναι ξέρω από το true blood είχα δει 9 σε μια μέρα, ρεκόρ :P
Ντάξυ ανάλογα είναι αυτό με τα επισόδεια.. Αν δεν έχω να κάνω τίποτα άλλο βλέπω τα επισόδεια σερί:P

Γενικά από τότε που δέχτηκε η Παμ να ασχοληθεί σοβαρά με την Ταρα δεν έχουν και πολλές επαφές με τη Σνουκι κι ας ήταν κολλητές :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γενικά από τότε που δέχτηκε η Παμ να ασχοληθεί σοβαρά με την Ταρα δεν έχουν και πολλές επαφές με τη Σνουκι κι ας ήταν κολλητές :/:
E ναι όμως η Παμ είναι δημιουργός της τάρα και πρέπει να είναι μαζί της.. Αν η σούκι είναι ηλίθια δεν φταίει κανείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
E ναι όμως η Παμ είναι δημιουργός της τάρα και πρέπει να είναι μαζί της.. Αν η σούκι είναι ηλίθια δεν φταίει κανείς :P

όσο να πεις ένα δίκιο το χεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
όσο να πεις ένα δίκιο το χεις :P
Ρε συ δεν κατάλαβα ο έρικ πως πήγε εκεί που ήταν ο γουόρλοου; Θα ζήσει αυτός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ρε συ δεν κατάλαβα ο έρικ πως πήγε εκεί που ήταν ο γουόρλοου; Θα ζήσει αυτός;

ήπιε το αίμα της νεραιδουλας έτσι τον βοηθησε η μικρή ;)
ναι θα ζήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ήπιε το αίμα της νεραιδουλας έτσι τον βοηθησε η μικρή ;)
ναι θα ζήσει!
Ναι άλλο λέω γιατί προσπάθησε να κάνει κακό στον γουόρλοου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι άλλο λέω γιατί προσπάθησε να κάνει κακό στον γουόρλοου; :worry:

δεν του έκανε κακό ρε το αίμα του ήπιε για να μπορεί να κυκλοφορεί μέρα να πάει στο στρατόπεδο. το αν τον άφησε αναίσθητο είναι άλλη ιστορία : P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δεν του έκανε κακό ρε το αίμα του ήπιε για να μπορεί να κυκλοφορεί μέρα να πάει στο στρατόπεδο. το αν τον άφησε αναίσθητο είναι άλλη ιστορία : P
Χαχαχαχα άλλη ιστορία λέει :hehe:
Στο 9 είπαμε το ανατινάζουν; Θα ζήσει κανένα βαμπίρ ή μπα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχαχα άλλη ιστορία λέει :hehe:
Στο 9 είπαμε το ανατινάζουν; Θα ζήσει κανένα βαμπίρ ή μπα; :P

δεν το ανατιναζουν ακριβώς αλλά ναι στο 9 γίνεται ότι γίνεται ;)
θα ζήσουν όλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δεν το ανατιναζουν ακριβώς αλλά ναι στο 9 γίνεται ότι γίνεται ;)
θα ζήσουν όλοι
Ναι το έκανα ένα πέρασμα το επισόδειο στα γρήγορα γιατί δεν προλαβαίνω να το δω τώρα.
Θέλω η σούκι να γίνει βαμπίρ. Αυτό.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι το έκανα ένα πέρασμα το επισόδειο στα γρήγορα γιατί δεν προλαβαίνω να το δω τώρα.
Θέλω η σούκι να γίνει βαμπίρ. Αυτό.:|

βασικα από το 9 το μόνο που αξίζει είναι οι σκηνές στο στρατόπεδο η κηδεία είναι βαρετή εγώ τις πέρασα τις σκηνές αυτές και σε ένα μισάωρο το είχα ξεπετάξει :P
εγώ θέλω να τα ξαναφτιαξει με τον ερικ αλλά πιο πιθανό είναι αυτό που λες εσυ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Breaking Bad.Απλά υπέρτατο.:clapup:
Πλέον ο Hank άνοιξε τα χαρτιά του και θα κάνει ό,τι μπορεί για να τον χώσει μέσα.Μένει να δούμε τι θα κάνει ο Heisenberg.Από την αρχή πάντως του επεισοδίου φάνηκε ότι θα γίνει της τρελής στη συνέχεια.Έχουμε ακόμα πολλά να περιμένουμε.:D:D:D

Μια χαρά ήταν.
Εκανε και ρεκορ τηλεθεασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μια χαρά ήταν.
Εκανε και ρεκορ τηλεθεασης
βασικά έκανε ρεκορ τηλεθεασης γιατί πολύ απλά το περιμέναμε με αγωνία ένα χρόνο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
βασικά έκανε ρεκορ τηλεθεασης γιατί πολύ απλά το περιμέναμε με αγωνία ένα χρόνο:P

ε δεν ειχα τιποτα αλλο να σχολιασω:P
απλο επεισοδιο , καλες σκηνες , σε καποιους αρεσε πολυ ο διάλογος walter - hank , αλλα περα απο αυτα ... τιποτα το τρομερο.

Σκεφτομαι μήπως ειναι καλυτερο να περιμενω να τελειωσει η σειρα και μετα να τα δω ολα.
για maximum απολαυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μιας και μου έμειναν 3 επεισόδια του Dexter και μετά θα είμαι με εσάς, σκέφτομαι τι αρχίσω μετά. Τι λέτε για "The Sopranos";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top