Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ξέρει κανείς σήμερα τι ώρα είναι το Breaking Bad?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό θέλω!:P


Η ΛαΓκουερτα ας πεθάνει σύντομα. Απο τη στιγμή που ανακάλυψε τον υπεραγαπητό Dexter δεν χρειάζεται να ζεί...:P Ανυπομονώ να δώ το πως θα την εκολοθρεύσουν.:D

Δεν έχω ιδέα τι θα παίξει με αυτήν, αν και μου την σπάει αρκετά since season 1.

Ξέρει κανείς σήμερα τι ώρα είναι το Breaking Bad?

Μην σε νοιάζει αύριο πρωί - πρωί θα υπάρχει στα γνωστά μας μέρη.

Εκτώς και αν σκοπεύεις να ξενυχτήσεις και να το πιάσεις μόλις βγει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα τι θα παίξει με αυτήν, αν και μου την σπάει αρκετά since season 1.



Μην σε νοιάζει αύριο πρωί - πρωί θα υπάρχει στα γνωστά μας μέρη.

Εκτώς και αν σκοπεύεις να ξενυχτήσεις και να το πιάσεις μόλις βγει; :hmm:

Αυτό σκόπευα να κάνω αλλά άλλαξα γνώμη. Περίπου στις 4:00 ώρα Ελλάδας θα βγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πω αύριο θα ταξιδεύω στην 1 και φτάνω στις 4..θα αργήσω να δω τις νέες επεισοδιάρες:/: το πρωι δεν προλαβαίνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τέλος και Season 7 of Dexter. Απο αύριο θα σας κυνηγάω. :shifty:

Ελπίζω το μωρό (Χάνα) να μην κάνει καμιά μαλακία με το φυτό που άφησε. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Τέλος και Season 7 of Dexter. Απο αύριο θα σας κυνηγάω. :shifty:

Ελπίζω το μωρό (Χάνα) να μην κάνει καμιά μαλακία με το φυτό που άφησε. :worry:

Σχεδόν το είχα ξεχάσει αυτό το φυτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σκιάζομαι με το βλέμμα της Vogel! Ειδικά όταν είναι στα σκοτάδια(όπως στο 1ο επεισόδιο της 8ης) και τονίζεται....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι μαρή Μαρίτσα Κιουρή.:P
Τέλος και Season 7 of Dexter. Απο αύριο θα σας κυνηγάω. :shifty:
Ελπίζω το μωρό (Χάνα) να μην κάνει καμιά μαλακία με το φυτό που άφησε. :worry:
Ρε΄σεις,πόσα επεισόδια βαράτε την ημέρα;:P
Άκυρον,επειδή δε θέλω να δω το 2ο επ 2ου κύκλου στον Ντεξ. δε μου λέει ένα καλό παιδάκι τι γίνεται;
Μου φαίνεται πολύ βαρετό επεισόδιο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μα είναι πανέμορφος.:redface:
Αλλά σαν τον ντέιμον δεν έχει :P
Ο Ντέιμον το παραπαίζει σεξουλιάρης.:P
Ο Πωλ είναι μπέτα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Breaking Bad.Απλά υπέρτατο.:clapup:
Πλέον ο Hank άνοιξε τα χαρτιά του και θα κάνει ό,τι μπορεί για να τον χώσει μέσα.Μένει να δούμε τι θα κάνει ο Heisenberg.Από την αρχή πάντως του επεισοδίου φάνηκε ότι θα γίνει της τρελής στη συνέχεια.Έχουμε ακόμα πολλά να περιμένουμε.:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Είμαι στα μέσα της 6ης σεζόν του Ντέξτερ...Πολύ θρησκεία ρε παιδιά :P

Τι αηδιαστικό αυτό με τα φίδια :eek: :eek: :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Είμαι στα μέσα της 6ης σεζόν του Ντέξτερ...Πολύ θρησκεία ρε παιδιά :P

Τι αηδιαστικό αυτό με τα φίδια :eek: :eek: :knife:
Yπέροχη σεζόν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ξεκινάω Ντέξτερ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σχετικά με το true blood:

Καλά ο Jason έχει τις ανθρώπινες αναστολές, το καταλαβαίνω που δεν σκότωσε την τρελαμένη τη Sarah, ένα βαμπιρ δεν βρέθηκε από όλους αυτούς να τη βγάλει από τη μέση? :devil:

Και επίσης: ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΗΓΕ Ο ΕRΙC??? Γιατί τον αποχαιρετούσε η Pam??? :( :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είμαι στο 4ο επισόδειο του 6ου κύκλου του true blood :P

Εύα βγήκε το τελευταίο επισόδειο της 6ης σεζόν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top