Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Την LaGuerta την παρουσιάζουν τόσο σκύλα στην 6η σεζόν. Κρίμα...
Τελος και η 6 σεζον dexter !



:P
Ούσα περίεργη άνοιξα το spoiler! Έχω 4 επεισόδια για να τελειώσω την 6η και με αυτό που ανέφερες με βλέπω να το ξενυχτάω απο περιέργεια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
ουτε εμενα με αρεσει το ντεξτερ :P:P
οχι το ντεξτερ μ αρεσει ο κουιν δε μ αρεσει

βλεπω μονο αμερικανικες σειρες γιατι δε υπαρχει καποια ελληνικη μου να μαρεσει βλεπω:
supernatural (αγαπημενη)
breaking bad
suburgatory
game of thrones αυταα :)
και μενα το supernatural ειναι το αγαπημενο μου♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Την LaGuerta την παρουσιάζουν τόσο σκύλα στην 6η σεζόν. Κρίμα...

Δεν την παρουσιάζουν ειδικά στο 6ο είναι η υπέρτατη σκύλα! :P

For my fellow Homelanders:

Δεν κατάλαβα και πολλά να πω την αλήθεια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Όλε! Άντε να μάθουμε τι ακριβώς παίζει... Πάντως προς τα τελευταία επεισόδια της 2ης σεζόν το προχωρούσα λίγο γιατί είχα βαρεθεί. Πρέπει να τα ξανά δω... Πότε ξεκινάει η 3η;

Αυτή που υποκλίνεται στο χαλάκι μέσα στο γκαράζ η κόρη του Μπρόντι δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δεν την παρουσιάζουν ειδικά στο 6ο είναι η υπέρτατη σκύλα! :P
Οι σεναριογράφοι την παρουσίαζουν(εννοούσα).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Όλε! Άντε να μάθουμε τι ακριβώς παίζει... Πάντως προς τα τελευταία επεισόδια της 2ης σεζόν το προχωρούσα λίγο γιατί είχα βαρεθεί. Πρέπει να τα ξανά δω... Πότε ξεκινάει η 3η;

Αυτή που υποκλίνεται στο χαλάκι μέσα στο γκαράζ η κόρη του Μπρόντι δεν είναι;

29 Σεπτέμβρη ξεκινάει και ναι η κόρη του είναι.

Αγαπημένος Soul.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
H 6η σεζόν του Dexter ήταν απλά υπέροχη/συγκλονιστική. Ίσως η καλύτερη μαζί με την 4η!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν παίζει ποτέ να δω τρειλερ...:P Mου την σπάει να γνωρίζω κάποια πράγματα για ένα επεισόδιο που περιμένω τόσο καιρό...φυσικά περιμένουμε την 3η σεζόν homeland με προσδοκιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
αν ενδιαφερεται κανεις για ψυχολογια ας δει το in treatment
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Για το vampire diaries..

Μα πόσο μανάρι παίζει να ναι αυτός ο άνθρωπος πια; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Για το vampire diaries..

Μα πόσο μανάρι παίζει να ναι αυτός ο άνθρωπος πια; :|

Είναι είναι. :D Eχεις δει τον Elijah? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είναι είναι. :D Eχεις δει τον Elijah? :P
Μα δεν υπάρχει είναι τέλειος :|

Δεν ξέρω ποιος είναι αυτός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μα δεν υπάρχει είναι τέλειος :|

Δεν ξέρω ποιος είναι αυτός;

Από ότι μαθαίνω ανταγωνίζεται τον Ερικ για έναν ρόλο. Τιτανομαχίες :D

Αν θυμάμαι καλά εμφανίζεται ως ο υπέρτατος κακός προς τα μέσα της 2ης σεζόν. Μετά αποδεικνύεται ότι είναι ο πιο εντάξει από όλους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Από ότι μαθαίνω ανταγωνίζεται τον Ερικ για έναν ρόλο. Τιτανομαχίες :D

Αν θυμάμαι καλά εμφανίζεται ως ο υπέρτατος κακός προς τα μέσα της 2ης σεζόν. Μετά αποδεικνύεται ότι είναι ο πιο εντάξει από όλους :D
Τι μαθαίνει κανείς :P

Άλλο μανάρι από δω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ο ένας και μοναδικός Κλαους :clapup: Ξέρεις τον Κλαους και δεν ξερεις τον Ελαιτζα? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ο ένας και μοναδικός Κλαους :clapup: Ξέρεις τον Κλαους και δεν ξερεις τον Ελαιτζα? :confused:
Κοίτα εγώ τον 1ο κύκλο τελείωσα σήμερα.

Απλά άκουσα για αυτόν στο τόπικ και σήμερα πορωνόμουν με τη σειρά με μια φίλη μου και με τον έδειξε :P

Πότε εμφανίζεται θυμάσαι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κοίτα εγώ τον 1ο κύκλο τελείωσα σήμερα.

Απλά άκουσα για αυτόν στο τόπικ και σήμερα πορωνόμουν με τη σειρά με μια φίλη μου και με τον έδειξε :P

Πότε εμφανίζεται θυμάσαι;;

αρκετά μετά τον Elijah στα τελευταία επεισόδια του 2ου κύκλου :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αρκετά μετά τον Elijah στα τελευταία επεισόδια του 2ου κύκλου :-)
Έχω πωρωθεί εντελώς, μόνο αυτό σε λέω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έχω πωρωθεί εντελώς, μόνο αυτό σε λέω :hehe:

χαχα :-P πιο πολύ από το true blood? καλό είναι μωρέ!! ;-) εγώ τώρα βλέπω φανατικα suits και dexter :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
χαχα :-P πιο πολύ από το true blood? καλό είναι μωρέ!! ;-) εγώ τώρα βλέπω φανατικα suits και dexter :-D
Να σε πω.. Το true blood δεν ξέρω με αρέσει σαν υπόθεση περισσότερο ίσως επειδή έχει πιο πολύ βία και αίμα μέσα δεν ξέρω. Νταξ και έρικ:P
Το vampire diaries καλό είναι αλλά αυτοί οι δύο που ανέφερα το κάνουν υπέρτατο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top