Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εσύ και η Σοφία.:pfff:
Μπα όχι μόνο εμείς :P
Έλα λίγα τα λόγια σου για το true blood :|
Όχι.
Έχω να βγάλω 2ο κύκλο Ντέξτερ σε 2 μέρες.:|
Να το αρχίσεις είναι υπέρτατη σειρά :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ναι αλλά δεν κυκλοφορούσες με σκουπόξυλο το βράδυ.:redface:
Άκυρο,η κάθε σεζόν στον Ντέξ πόσα επεισόδια έχει;
Θέλω να βγάλω πρόγραμμα.:P

12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ναι αλλά δεν κυκλοφορούσες με σκουπόξυλο το βράδυ.:redface:
Άκυρο,η κάθε σεζόν στον Ντέξ πόσα επεισόδια έχει;
Θέλω να βγάλω πρόγραμμα.:P
Μετά έπεσα και κοιμήθηκα! :P

12 επεισόδια απο 48-54 λεπτά, ανάλογα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ο Dexter είναι πραγματικά καλή σειρά. Μόνο απο την κατάληξη της 1ης σεζόν πορώνεσαι.:P Αρχίστε την χωρίς δισταγμό.:D

Αν μπορούσα να σου βάλω άπειρες θετικές,θα το έκανα.:P

αυτό είναι καψιμο :P

Όχι, αυτό είναι "Ακούω την Ρένια και βαδίζω στα χνάρια της".:P


θεωρία για dexter:

ο dexter μαθαίνει στον zach τον "κώδικα". Σε κάποιο επεισόδιο ο dexter σκοτώνει έναν αθώο και έτσι ο zach βάζει τον dexter στο δικό του τραπέζι και τον σκοτώνει. Τι λέτε?

Δεν είναι κακό, αλλά εύχομαι ο Ντέξτερ να ζήσει. Δε ξέρω γιατί,δε μου κάθεται καλά να πεθάνει.:/:

Πάει και η 5η σεζόν του Dexter. Απο τα μέσα της που ήταν πιο "νοικοκυρεμένος" άρχισε να αποκτά ενδιαφέρον για εμένα.:)

Πολύ ωραία αυτή η Σεζόν. Είχε κάμποσο ενδιαφέρον.:D

Πιο πολύ προς το χειρότερη season yet τείνω για την 6η. :P Όχι ότι έχει υπάρξει κύκλος στο Dexter που να μην μου έχει αρέσει ΠΟΛΥ.

Όχι,όχι,όχι δεν θα πεις τέτοιο πράγμα! Ήταν πολύ ωραία σεζόν.

Dexter Season 1: Done.
Ναι είμαι νεογνό στο κλαμπ των Ντεξτεριασμένων.:P

:redface:
Μόνο για Dexter μιλατε εδω μεσα αμαν :P

Καλά κάνουμε. :pfff:

Dexter Season 6 - Best fucking Season YET!

Δικός μου εσύ! Παρόλα αυτά δεν κατάλαβα μερικά "ουσιώδη" πράγματα για τον Τράβις.
και εγω 5ο επεισόδιο 6ης σεζον ειμαι ...

πολυ θρησκεια εχει πεσει



:D:D:D

Εγώ περίμενα όλη τη σεζόν να δω αυτή τη σκηνή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έχει την φάση του :P
O Harvey πρέπει να γυρίσει στο προηγούμενο hair style που είχε πάντως! Πως σκατά τα έχει κάνει έτσι τα μαλλια του με τα καρφάκια :mad:

Ναι κ εγώ το παρατήρησα ότι άλλαξε χτένισμα και άνοιξε λίγο το χρώμα των μαλλιών του :P Όντως του πήγαινε καλύτερα το προηγούμενο στυλ... :/:

Αρχίζω να αγαπάω και τη Donna!!! Ο Harvey ηλίθιος είναι και δεν βλέπει ότι η κοπέλα είναι ερωτευμένη μαζί του? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Αμάν ρε'συ.
Εδώ εγώ που μέχρι πριν 2 μέρες ήμουν άσχετη από Ντέξτερ ήξερα ποιο είναι το απεικονιζόμενο μανάρι.:|
μονο σε μενα δεν αρεσει;

Χαχαχα οτι πεις :P Μπορεί να αλλάξεις γνώμη όταν φτάσεις 2ο-3ο κύκλο στο tvd. Οι αδερφοί Mikaelson είναι άλλη αξία :inlove:

Speaking off true blood, ακόμα δεν άρχισε η σεζόν και τελειώνει σε 2 βδομάδες :mad:
ρε συ το σπιν οφ οκτωμβρη δε ξεκιναει κανονικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
μονο σε μενα δεν αρεσει;
Γεπ.
Ο Κουίν; Ούτε εμένα μ'αρέσει, με εκνευρίζει.
ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
Γιατί;:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Γεπ.

ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
Γιατί;:cry_x:
Γούστα είναι αυτά. Αλλά εντάξει δεν είναι και υπερ-μανάρι όπως ανέφερες σε προηγούμενη ανάρτηση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ουτε εμενα με αρεσει το ντεξτερ :P:P
Εγώ θα αρχίσω τη σειρά κάποια στιγμή αλλά δεν το κόβω να με αρέσει:P Θα δείξει πάντως ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γούστα είναι αυτά. Αλλά εντάξει δεν είναι και υπερ-μανάρι όπως ανέφερες σε προηγούμενη ανάρτηση. :P
Εμένα μ'αρέσει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Εγώ θα αρχίσω τη σειρά κάποια στιγμή αλλά δεν το κόβω να με αρέσει:P Θα δείξει πάντως ;ρ
ξεκινα αλλη τοτε :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σήμερα την είδα τη σκηνή στην 6η σεζόν. Μασούκα θεός!:clapup:
Όταν την δω θα εκφέρω γνώμη.
Προς το παρόν απάντησα στο Θωμά.:P

αμεσως να απαντησεις εσυ :P:P:P
Πάντα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η Φέρι έχει το κόλλημα με τον Κουίν επειδή της το διέδωσα,αλλά ξεχνάει ποια είναι η Κυρία Χάρινγκτον εδώ μέσα. :ropalo:
Συγκεκριμένα με ρωτάει πότε θα εμφανιστεί. Κάθε μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top