Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το suits είναι εθισμός. :clapup: Εχω 3 επεισόδια ακόμα :D Πόσο υπέροχος χαρακτήρας μπορεί να είναι ο Louis Litt? :redface::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Το suits είναι εθισμός. :clapup: Εχω 3 επεισόδια ακόμα :D Πόσο υπέροχος χαρακτήρας μπορεί να είναι ο Louis Litt? :redface::inlove:

Έχει την φάση του :P
O Harvey πρέπει να γυρίσει στο προηγούμενο hair style που είχε πάντως! Πως σκατά τα έχει κάνει έτσι τα μαλλια του με τα καρφάκια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Πάει και η 5η σεζόν του Dexter. Απο τα μέσα της που ήταν πιο "νοικοκυρεμένος" άρχισε να αποκτά ενδιαφέρον για εμένα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Dexter Season 6 - Best fucking Season YET!
Πιο πολύ προς το χειρότερη season yet τείνω για την 6η. :P Όχι ότι έχει υπάρξει κύκλος στο Dexter που να μην μου έχει αρέσει ΠΟΛΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Dexter Season 1: Done.
Ναι είμαι νεογνό στο κλαμπ των Ντεξτεριασμένων.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μόνο για Dexter μιλατε εδω μεσα αμαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μόνο για Dexter μιλατε εδω μεσα αμαν :P
Λένε και για Game of thrones καλέ.:P
αν πας λίγο πιο πίσω μιλάνε και για το true blood :P
Εσύ και η Σοφία.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λένε και για Game of thrones καλέ.:P

Εσύ και η Σοφία.:pfff:

αν πας λίγο πιο πίσω μιλάνε και για το true blood :P

Σωθήκαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θες να λέμε για Φατμαγκιούλ;:P:redface:
ξεκίνα το και συ :P
Όχι.
Έχω να βγάλω 2ο κύκλο Ντέξτερ σε 2 μέρες.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ξεκίνα το και συ :P
ε αν κάνεις την σύγκριση των 2 σειρών...φαντάζομαι την απόφαση της:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ο Dexter είναι πραγματικά καλή σειρά. Μόνο απο την κατάληξη της 1ης σεζόν πορώνεσαι.:P Αρχίστε την χωρίς δισταγμό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Θες να λέμε για Φατμαγκιούλ;:P:redface:

Όχι.
Έχω να βγάλω 2ο κύκλο Ντέξτερ σε 2 μέρες.:|

αυτό είναι καψιμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Από Δευτέρα θα λέμε και για Breaking Bad. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ο Dexter είναι πραγματικά καλή σειρά. Μόνο απο την κατάληξη της 1ης σεζόν πορώνεσαι.:P Αρχίστε την χωρίς δισταγμό.:D
Από το σοκ δεν μπορούσα να κοιμηθώ αν δε δω τι θα γινόταν με την Ντεμπ και έτσι είδα και το τελευταίο επεισόδιο της 1ης.
Αλλά,στο τέλος ένιωθα λες περίμενα σαν τις καμμένες τις Νταηρέξιονερς στο κόκκινο χαλί.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
θεωρία για dexter:

ο dexter μαθαίνει στον zach τον "κώδικα". Σε κάποιο επεισόδιο ο dexter σκοτώνει έναν αθώο και έτσι ο zach βάζει τον dexter στο δικό του τραπέζι και τον σκοτώνει. Τι λέτε?

Υ.Γ.:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Από Δευτέρα θα λέμε και για Breaking Bad. :D
την Δευτέρα έχουμε να δούμε 2 επεισοδιάρες:D
θεωρία για dexter:

ο dexter μαθαίνει στον zach τον "κώδικα". Σε κάποιο επεισόδιο ο dexter σκοτώνει έναν αθώο και έτσι ο zach βάζει τον dexter στο δικό του τραπέζι και τον σκοτώνει. Τι λέτε?
εγώ πιστεύω πως θα τον σκοτώσει ο Ντέξτερ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Από το σοκ δεν μπορούσα να κοιμηθώ αν δε δω τι θα γινόταν με την Ντεμπ και έτσι είδα και το τελευταίο επεισόδιο της 1ης.
Αλλά,στο τέλος ένιωθα λες περίμενα σαν τις καμμένες τις Νταηρέξιονερς στο κόκκινο χαλί.:|
Μία απο τα ιδια κι εγώ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μία απο τα ιδια κι εγώ...:P
Ναι αλλά δεν κυκλοφορούσες με σκουπόξυλο το βράδυ.:redface:
Άκυρο,η κάθε σεζόν στον Ντέξ πόσα επεισόδια έχει;
Θέλω να βγάλω πρόγραμμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top