Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμένα να ακούς. :pfff:
Μάλιστα:P
Κάνε αυτό που έκανα και΄γω.
Βάλε να δεις ένα επεισόδιο.
Αν βαρεθείς παράτα το.:P
Σωστό και αυτό ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σωστό και αυτό ^^
Αν δεν θες να το συνεχίσεις όχι αν το βαρεθείς που δεν. :whistle:

Το Dexter δεν πιάνει μία.:P
Ανόμια πράγματα. Και τα δύο κορυφές στον τομέα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Το game of thrones τι λέει;

Game of Thrones, Star Trek, Firefly, Doctor Who κτλ... δεν είναι σειρές, είναι κάτι παράπάνω. Ξεκίνα το αν θέλεις αλλά μην περιμένεις βλέποντας το να έχεις την ίδια άνεση που είχες σε True Blood :P Θα χρειαστείς να κάνεις αναζήτηση και μόνη σου στο net για πολλά πράγματα.

ενδεικτικά αυτή η σελίδα θα είναι το manual της σειράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ανόμια πράγματα. Και τα δύο κορυφές στον τομέα τους.
Δεν αντιλέγω.:)
Απλώς με άλλη όρεξη είδα το 1ο επεισόδιο το GoT και με άλλη Dexter.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Το Game of Thrones περιλαμβάνει παιχνίδια πολιτικής, fantasy, μάχες, ερωτικές σκηνές, ωμή βία κτλ...

Στην ουσία είναι κάποιες οικογένειες που διεκδικούν τον Σιδερένιο Θρόνο. Αλλά παίζει και πολύ μυθολογία στην σειρα που θα πρέπει να ψάξεις και μόνη σου.

Α και αγαπάμε Littlefinger! (και τον Faceless Man που έχω για avatar)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Νηρηίς,αυτά όχι έτσι.:redface:
Λυπάμαι.:/: Απλώς με εκνευρίζει. Έχω φτάσει στα μισά του 3ου και πάλι με εκνευρίζει λίγο. Επίσης μοιάζει με τη Μαριλέννα απο το "10 λεπτά κήρυγμα".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Λυπάμαι.:/: Απλώς με εκνευρίζει. Έχω φτάσει στα μισά του 3ου και πάλι με εκνευρίζει λίγο. Επίσης μοιάζει με τη Μαριλέννα απο το "10 λεπτά κήρυγμα".:P
Μου υπενθυμίζεις ποια είναι;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
The Vampire Diaries: 2ος Κύκλος Προτελευταίο επεισόδιο
Ένα επεισόδιο που μοιάζει με τελευταίο της σεζόν. Πολύ καλό. Οι πραγματικοί γονείς της ελένα της αγαπούσαν πραγματικά - τουλάχιστον αυτό ήθελαν να μας δείξουν οι σεναριογράφοι. Ο Κλάους μάλλον θα έγινε υβρίδιο με τα όλα του.
Είναι αλήθεια ότι θα ξεκινήσει μία σειρά που θα λέγεται The originals και θα έχει να κάνει με τους πρωτότοκους(original) βρικόλακες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
The Vampire Diaries: 2ος Κύκλος Προτελευταίο επεισόδιο
Ένα επεισόδιο που μοιάζει με τελευταίο της σεζόν. Πολύ καλό. Οι πραγματικοί γονείς της ελένα της αγαπούσαν πραγματικά - τουλάχιστον αυτό ήθελαν να μας δείξουν οι σεναριογράφοι. Ο Κλάους μάλλον θα έγινε υβρίδιο με τα όλα του.
Είναι αλήθεια ότι θα ξεκινήσει μία σειρά που θα λέγεται The originals και θα έχει να κάνει με τους πρωτότοκους(original) βρικόλακες;

Ναι θα παίζει από Οκτώμβρη τις τρίτες και ο πρώτος κύκλος θα έχει 13 επεισόδια για να δουν πως θα πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ok...Τελείωσα την 4η σεζόν του Ντέξτερ σε μιάμιση μέρα...Μέχρι και το τελευταίο δίλεπτο αναρωτιόμουν τι ήταν ποια το τόσο συγκλονιστικό αυτής της σεζόν!!
Και ναι,είναι επίσημο,ΔΕΝ θέλω να προχωρήσω στην 5η!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
The Vampire diaries φινάλε 2ης σεζόν
Ίσως να ταίριαζε καλύτερα ως πρώτο επεισόδιο της 3ης σεζόν. Προφανώς ο Τζέρεμι θα πάψει να είναι το ζαβό αγοράκι που ξέραμε και σίγουρα θα επεκταθεί το ερωτικό τρίγωνο ελένα-στέφαν-ντέιμον. Τον στέφαν δεν τον βλέπω και πολύ καλά. Τουλάχιστον, πιστεύω ότι αν καταφέρουν να βγάλουν το μαχαίρι από τον Ελάιτζα, τότε θα τον έχουν σύμμαχο υποθέτω. Αλλά είναι και τα άλλα αδέρφια των Αρχικών βρικαλάκων...

Φινάλε pretty little liars 2ης σεζόν + Ντεμπούτο 3ης σεζόν
Μάλιστα, ο Α είναι η Μόνα. Κι σίγουρα, και με αυτά που ξέραμε αλλά και με αυτά που είδα στο ντεμπούτο της 3ης σεζόν, υπάρχει μία ομάδα από Α. Και πιστεύω ότι ο μαύρος κύκνος ήταν η Δρ. Σάλιβαν. Σ' αυτήν την σειρά δεν μπορώ να κάνω προβλέψεις. Ενοχλήθηκα με τον θάνατο της Μάγια μιας και τη συμπαθούσα πολύ αλλά απ΄ότι φαίνεται, ήξερε πολλά. Και η όλη φάση με την καταρακομμένη Έμιλυ μ' αρέσει πολύ(μάλλον είναι η αγαπημένη μου από την τετράδα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Game of Thrones, Star Trek, Firefly, Doctor Who κτλ... δεν είναι σειρές, είναι κάτι παράπάνω. Ξεκίνα το αν θέλεις αλλά μην περιμένεις βλέποντας το να έχεις την ίδια άνεση που είχες σε True Blood :P Θα χρειαστείς να κάνεις αναζήτηση και μόνη σου στο net για πολλά πράγματα.

ενδεικτικά αυτή η σελίδα θα είναι το manual της σειράς.
Ε ντάξυ δεν με απασχολεί αυτό. Λογικά αυτό θα αρχίσω καλό με φάνηκε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτή! Της μοιάζει απίστευτα!:)
Δεν τη θυμάμαι καθόλου.:P
ThΕίναι αλήθεια ότι θα ξεκινήσει μία σειρά που θα λέγεται The originals και θα έχει να κάνει με τους πρωτότοκους(original) βρικόλακες;
Γιες ιτ ιζ.
Αν και από τους Originals μόνο τη Λέξυ πάω.
Ο Κλάους μου δίνει ο διάολος κάθε φορά που τον βλέπω.

Ναι θα παίζει από Οκτώμβρη τις τρίτες και ο πρώτος κύκλος θα έχει 13 επεισόδια για να δουν πως θα πάει.
Κανάλι ξέρουμε;
Ok...Τελείωσα την 4η σεζόν του Ντέξτερ σε μιάμιση μέρα...Μέχρι και το τελευταίο δίλεπτο αναρωτιόμουν τι ήταν ποια το τόσο συγκλονιστικό αυτής της σεζόν!!
Και ναι,είναι επίσημο,ΔΕΝ θέλω να προχωρήσω στην 5η!! :eek:
Θα τη σκίσω την άλλη που΄χει πορωθεί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
CW. Εκεί που παίζονται και τα Βαμπιρο-ημερολόγια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ok...Τελείωσα την 4η σεζόν του Ντέξτερ σε μιάμιση μέρα...Μέχρι και το τελευταίο δίλεπτο αναρωτιόμουν τι ήταν ποια το τόσο συγκλονιστικό αυτής της σεζόν!!
Και ναι,είναι επίσημο,ΔΕΝ θέλω να προχωρήσω στην 5η!! :eek:
Ωχ. Ανάθεμα ποιόν θα σκότωσε και δεν θέλεις να προχωρήσεις σεζόν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ωχ. Ανάθεμα ποιόν θα σκότωσε και δεν θέλεις να προχωρήσεις σεζόν.:P

Πάντως ήταν κακό τέλος για σεζόν :(
Δηλαδή αν έβλεπα τη σειρά στην τηλεόραση κι έπρεπε να περιμένω μήνες να αρχίσει ο επόμενος κύκλος,νομίζω θα ξενέρωνα λίγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Πάντως ήταν κακό τέλος για σεζόν :(
Δηλαδή αν έβλεπα τη σειρά στην τηλεόραση κι έπρεπε να περιμένω μήνες να αρχίσει ο επόμενος κύκλος,νομίζω θα ξενέρωνα λίγο :P
Εγώ θα ξενέρωνα μόνο αν τον ανακάλυπταν πιστεύω. Τελειώνω την 3η και ανυπομονώ για την 4η τότε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Γιες ιτ ιζ.
Αν και από τους Originals μόνο τη Λέξυ πάω.
Ο Κλάους μου δίνει ο διάολος κάθε φορά που τον βλέπω.

Μα η Λέξυ δεν ανήκει στους Αρχέγονους :P.
Και πιστεύω ότι στον τελευταίο κύκλο ο Κλάους γίνεται πολύ γλυκός, ειδικά απέναντι στην Κάρολαϊν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top