Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Και εγώ όταν το άκουσα στις ειδήσεις μόλις μια εβδομάδα το είχα ξεκινήσει,και στεναχωρήθηκα πολυ.Από όσα διάβασα είχε προιστορία με τις ναρκωτικές ουσίες από την εφηβεία του.Πριν δύο μήνες μάλιστα βγήκε από το κέντρο αποτοξίνωσης!Από ότι φαίνεται δεν νικιέται και τόσο ευκολα ο εθισμός.

Όσον αφορά την σειρά από ότι λένε οι παραγωγοί θα συνεχιστεί και θα αλλάξουν το σενάριο.Θα ''σκοτώσουν'' τον Finn,τον ήρωα που υποδυόταν και θα αφιερώσουν ένα επεισόδια στην μνήμη του.Γενικά είναι βαρύ το κλίμα στους παράγοντες της σειράς και τους ηθοποιούς και ιδιαιτερά για την κοπέλα του που είναι κοπέλα του και σεναριακά η Reachel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Μαζί με τα tb που έχω φτάσει 6η season ξεκίνησα να βλέπω και dexter είμαι ακόμα στην πρώτη season αλλά μου έχει κάνει τρομερά καλή εντύπωση..ο τύπος είναι έρωτας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μαζί με τα tb που έχω φτάσει 6η season ξεκίνησα να βλέπω και dexter είμαι ακόμα στην πρώτη season αλλά μου έχει κάνει τρομερά καλή εντύπωση..ο τύπος είναι έρωτας!
Το true blood τελειώνει στην 6η σεζόν; Ξες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το true blood τελειώνει στην 6η σεζόν; Ξες;

Ανακοινώθηκε ότι συνεχίζεται και του χρόνου. :) Προχθές το διάβασα κάπου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

Καλά μη χαίρεσαι :P Άμα μετά από τα 4 επεισόδια που έχει ακόμα ζει ο Mr Northman τότε να χαρείς. :D

Αν και προβλέπω ότι η υπόθεση του επόμενου κύκλου θα είναι μπούρδα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ρεεε σταματήστε,ΔΕΝ πεθαίνει ο Έρικ... (Θετική σκέψη,φόκους κορίτσια,φόκους! :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μαζί με τα tb που έχω φτάσει 6η season ξεκίνησα να βλέπω και dexter είμαι ακόμα στην πρώτη season αλλά μου έχει κάνει τρομερά καλή εντύπωση..ο τύπος είναι έρωτας!

Έρωτας; :ropalo: :P
Καλή συνέχεια. <3
Έκανες καλή επιλογή. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αυτός που παίζει τον Γουορλοου είπε πάντως ότι έχει και άλλους θανάτους, ο ένας πιο σοκαριστικός από τον άλλο... :/: Ας είναι άνθρωποι αυτοι που θα πεθάνουν, όλοι εκτός τον Λαφαγιετ δεν με νοιάζουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά μη χαίρεσαι :P Άμα μετά από τα 4 επεισόδια που έχει ακόμα ζει ο Mr Northman τότε να χαρείς. :D

Αν και προβλέπω ότι η υπόθεση του επόμενου κύκλου θα είναι μπούρδα :whistle:
Αυτό εννοείται. Αφού αν δεν ζήσει o έρικ δεν παίζει να δω τον 6o κύκλο επομένως ούτε τον 7o :P

Μην είσαι προκατειλημμένη καλέ δεν το ξες αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Prison Break και 50-50!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αυτό εννοείται. Αφού αν δεν ζήσει o έρικ δεν παίζει να δω τον 6o κύκλο επομένως ούτε τον 7o :P

Μην είσαι προκατειλημμένη καλέ δεν το ξες αυτό :P

Βασικά άμα δε ζήσει δες τον 6ο γιατί έχει γαμάτες σκηνές και παράτα το μετά. :P

Αμα μείνει έγκυος η Σνουκι θα επαληθευτούν οι προβλέψεις μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
two and a half men θεικο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βασικά άμα δε ζήσει δες τον 6ο γιατί έχει γαμάτες σκηνές και παράτα το μετά. :P

Αμα μείνει έγκυος η Σνουκι θα επαληθευτούν οι προβλέψεις μου :whistle:
Ούτε καν άμα ξέρω ότι πέθανε o έρικ δεν θα μπορώ να το δω.

Ποιος θα την γκαστρώσει αυτήν; ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ούτε καν άμα ξέρω ότι πέθανε o έρικ δεν θα μπορώ να το δω.

Ποιος θα την γκαστρώσει αυτήν; ;ρ

Ποιός δεν θα την γκαστρώσει είναι η ερώτηση :P..Όλο το καστ έχει πάρει..εγώ άκουσα πάντως ότι ο ερικ θα κινδύνευε να πεθάνει στο 6ο επ αλλά το είδα το 6ο και όλα καλά..δεν παίζει να τον σκοτώσουν πόσο έξυπνο είναι να σκοτώσεις ένα ψηλό ξανθό γαλανομάτη με τέτοια προφορά και συγχρόνως να είναι και ο πιο γαμάτος χαρακτήρας..δεν παίζουν αυτά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ποιός δεν θα την γκαστρώσει είναι η ερώτηση :P..Όλο το καστ έχει πάρει..εγώ άκουσα πάντως ότι ο ερικ θα κινδύνευε να πεθάνει στο 6ο επ αλλά το είδα το 6ο και όλα καλά..δεν παίζει να τον σκοτώσουν πόσο έξυπνο είναι να σκοτώσεις ένα ψηλό ξανθό γαλανομάτη με τέτοια προφορά και συγχρόνως να είναι και ο πιο γαμάτος χαρακτήρας..δεν παίζουν αυτά!:P
Αυτό που τους παίρνει όλους και μετά κάνει τη δύσκολη είναι ελεεινό. ;ρ

Θα είναι μαλακία να τον σκοτώσουν και εγώ αυτό σκέφτομαι ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ούτε καν άμα ξέρω ότι πέθανε o έρικ δεν θα μπορώ να το δω.

Ποιος θα την γκαστρώσει αυτήν; ;ρ

Εσύ θα χάσεις. :P Στον 6ο κύκλο είναι πιο ωραίος από ποτέ κατά τη γνώμη μου, και στα επεισόδια 4-5-6 έχει ισως τις καλύτερες σκηνές που είχε ποτέ :D

Εγώ πιστεύω ότι θα την αφήσει έγκυο ο καινούριος νέος, ωραίος και τρελά ερωτευμένος μαζί της και στον επόμενο κύκλο ο Μπιλ και ο Ερικ θα τρέχουν να προστατέψουν τα παιδάκια της από κάποιον κακό που θα θέλει να τα φάει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
O 6oς κυκλος ειναι οντως καλος.Δεν συγκρινεται με τους 3 πρωτους ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εσύ θα χάσεις. :P Στον 6ο κύκλο είναι πιο ωραίος από ποτέ κατά τη γνώμη μου, και στα επεισόδια 4-5-6 έχει ισως τις καλύτερες σκηνές που είχε ποτέ :D

Εγώ πιστεύω ότι θα την αφήσει έγκυο ο καινούριος νέος, ωραίος και τρελά ερωτευμένος μαζί της και στον επόμενο κύκλο ο Μπιλ και ο Ερικ θα τρέχουν να προστατέψουν τα παιδάκια της από κάποιον κακό που θα θέλει να τα φάει :hehe:
Εγώ αν ήμουν στη θέση του μπιλ ή του έρικ στην περίπτωση που λες θα τα έτρωγα τα παιδάκια της :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ αν ήμουν στη θέση του μπιλ ή του έρικ στην περίπτωση που λες θα τα έτρωγα τα παιδάκια της :hehe:

Αχαχαχαχαχα ναι έχεις ένα δίκιο... :P Αλλά μια που αυτοί δεν μπορούν να κάνουν παιδιά ίσως να την δουν πατέρες :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top