Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εχω να πω ότι ο Εric στον 4ο κύκλο είναι all the money. :hehe:

I know I'm a vampire Snooki!

-Are you mine?
-No.
-Do you belong to another vampire?
-No
-Would you like to be mine? :P
Μα δεν είναι υπέροχος;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μα δεν είναι υπέροχος;:redface:

Χαχα ναι. :D Κοντεύω να τελειώσω τον κύκλο και έχω ξαναδει άπειρες φορές τις σκηνές του στο youtube και σκάω στα γέλια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαχα ναι. :D Κοντεύω να τελειώσω τον κύκλο και έχω ξαναδει άπειρες φορές τις σκηνές του στο youtube και σκάω στα γέλια. :P
Εγώ έχω σκαλώσει με τον έρικ γενικά. :hehe:

Btw την τάρα τη μισώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ έχω σκαλώσει με τον έρικ γενικά. :hehe:

Btw την τάρα τη μισώ:P

Το καταλάβαμε. :P Όχι, ντάξει είναι ένας σημαντικός λογος να βλέπεις το σοου. ;)

Μα γιατί? Είναι υπεργαματος χαρακτήρας. :D

Ο ύπουλος ο Bill και η κοντή, ξανθιά σουπιά είναι για πολύ ξύλο πάντως. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το καταλάβαμε. :P Όχι, ντάξει είναι ένας σημαντικός λογος να βλέπεις το σοου. ;)

Μα γιατί? Είναι υπεργαματος χαρακτήρας. :D

Ο ύπουλος ο Bill και η κοντή, ξανθιά σουπιά είναι για πολύ ξύλο πάντως. :whistle:
Φυσικά ρε συ δεν έχει νόημα η σειρά χωρίς τον έρικ:P Πέρα από την πλάκα αν δεν σκάλωνα με τον έρικ παίζει να το παρατούσα το true blood:P

Λοιπόν η τάρα είναι ηλίθια γιατί..
Σε κάποια φάση τρώει σφαίρα για την σούκι και για να μη πεθάνει παρακαλέσαν κάποια(δεν λέω ποια) να την κάνει βαμπιρ και η τάρα τα παίρνει άσχημα. ΑΧΑΡΙΣΤΊΑ :pfff:

Ποια είναι η ξανθιά σουπιά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Φυσικά ρε συ δεν έχει νόημα η σειρά χωρίς τον έρικ:P Πέρα από την πλάκα αν δεν σκάλωνα με τον έρικ παίζει να το παρατούσα το true blood:P

Λοιπόν η τάρα είναι ηλίθια γιατί..
Σε κάποια φάση τρώει σφαίρα για την σούκι και για να μη πεθάνει παρακαλέσαν κάποια(δεν λέω ποια) να την κάνει βαμπιρ και η τάρα τα παίρνει άσχημα. ΑΧΑΡΙΣΤΊΑ :pfff:

Ποια είναι η ξανθιά σουπιά; :P

Ναι το είδα σε σποτάκι. Η θεά Pam δεν είναι η maker της? Και πάλι είναι υπέροχη. Και η Jessica είχε αντιδράσει έξαλα όταν την κάνανε. ;)

Η Snooki. :P Δεν την μπορώ καθόλου. Ας την ξεζουμίσει κάποιος. :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι το είδα σε σποτάκι. Η θεά Pam δεν είναι η maker της? Και πάλι είναι υπέροχη. Και η Jessica είχε αντιδράσει έξαλα όταν την κάνανε. ;)

Η Snooki. :P Δεν την μπορώ καθόλου. Ας την ξεζουμίσει κάποιος. :ropalo:
Α οκ αφού το είδες ξες:P Τι να σε πω δεν την πάω καθόλου την τάρα.

Εγώ συμπαθώ τον έρικ, την παμ και την τζέσικα. Και τον γκόντρικ συμπαθούσα αλλά πέθανε:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Α οκ αφού το είδες ξες:P Τι να σε πω δεν την πάω καθόλου την τάρα.

Εγώ συμπαθώ τον έρικ, την παμ και την τζέσικα. Και τον γκόντρικ συμπαθούσα αλλά πέθανε:'(

Πρόσθεσε τον Λαφαγιετ στην λίστα και συμφωνώ κ εγώ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πρόσθεσε τον Λαφαγιετ στην λίστα και συμφωνώ κ εγώ. :D
ααααα ναι τον ξέχασα αυτόν:P

Νταξ γενικά συμφωνούμε:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ολοι οι φαν του true blood εδω μαζευτηκαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
αρε τζεσικα τι μας κανεις :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τέλος 4ης Σεζόν του Dexter, και αυτήν την στιγμή είμαι κάπως έτσι:

:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ χθες τελείωσα τον 5ο κύκλο του true blood. Τώρα βγαίνει ο 6ος κύκλος και του χρόνου το καλοκαίρι ο 7ος.
Ποιος περιμένει μέχρι του χρόνου; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Τελείωσα την 1η season του Hannibal.
Διασκεδαστική, ίσως σε κάποια σημεία λίγο βαρετή,
αλλά σε όποιον αρέσουν τα ψυχολογικά θρίλερ θα την εκτιμήσει.

Btw, ανυπομονώ για το αυριανό επεισόδιο του Dexter! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τέλος 4ης Σεζόν του Dexter, και αυτήν την στιγμή είμαι κάπως έτσι:

:'(
χαχα όλοι κάπως έτσι ήμαστε σε εκείνο το σημείο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ χθες τελείωσα τον 5ο κύκλο του true blood. Τώρα βγαίνει ο 6ος κύκλος και του χρόνου το καλοκαίρι ο 7ος.
Ποιος περιμένει μέχρι του χρόνου; :'(

Που το ξέρεις ότι έχει και 7ο? :P Συνήθως προς το τέλος του κύκλου ανακοινώνεται αν πρόκειται να συνεχιστεί μια σειρά. Αμα πεθάνει ο Ερικ στον 6ο δεν το κόβω να συνεχίζεται. :/: Σπαστικό πάντως αυτό με τα λίγα επεισόδια... Μέχρι να αρχίσεις τον κύκλο τον τελειώνεις κιόλας. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Που το ξέρεις ότι έχει και 7ο? :P Συνήθως προς το τέλος του κύκλου ανακοινώνεται αν πρόκειται να συνεχιστεί μια σειρά. Αμα πεθάνει ο Ερικ στον 6ο δεν το κόβω να συνεχίζεται. :/: Σπαστικό πάντως αυτό με τα λίγα επεισόδια... Μέχρι να αρχίσεις τον κύκλο τον τελειώνεις κιόλας. :whistle:
Αυτό άκουσα δεν είναι και σίγουρη. Αν πεθάνει ο έρικ είναι όλοι μαλάκες και δεν το ξαναβλέπω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Eric <3 :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top