Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εεε, δε νομίζω να πεθάνει ο Έρικ. Όχι ακόμη, τουλάχιστον. :Ρ Τα 'χω διαβάσει κι εγώ αλλά μάλλον θέλουν να μας τρολλάρουν.. κι αφού σ' αρέσει ο Έρικ, θα λατρέψεις τον 4ο κύκλο! όπως και να 'χει, TB 4ever :clapup:
Ναι, θέλω να πιστεύω ότι δεν θα τον σκοτώσουν... Δεν ξέρω γιατί, αλλά ως χαρακτήρας μου θυμίζει πολύ τον Jack Sparrow. :P
Μιάς και πιάσαμε το TB

Νταξ,έκλαψα. :hehe:

αχαχαχαχαχαχαχα επικό! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχω να προσθέσω κάτι για το true blood:P

Όταν πέθανε αυτός εγώ είχα βάλει τα κλάματα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έχω να προσθέσω κάτι για το true blood:P

Όταν πέθανε αυτός εγώ είχα βάλει τα κλάματα :'(

Μα γιατί πήγε και πέθανε? :confused: Αυτοκτόνησε?

Δεν είχε πολή πλάκα ένα σωρό μαντράχαλοι να υπακούν και να σέβονται ενα 16χρονο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Ε παιδια , εχω δει NCIS , HOUSE MD , HOMELAND , SUPERNATURAL , CSI , ANGER MANAGEMENT . . προτεινετε κατι αλλο να δω ρε παιδια , εκτος απο game of thrones :P

Prison Break, η τοπ των τοπ σειρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Άρχισα την προηγούμενη βδομάδα το Dexter και πραγματικά με εντυπωσίασε.Καιρό έψαχνα σειρά/ανιμέ με τέτοια παρόμοια υπόθεση.Χθες τέλειωσα την 2η σαιζόν και περιμένω να κατέβει η 3η πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μα γιατί πήγε και πέθανε? :confused: Αυτοκτόνησε?

Δεν είχε πολή πλάκα ένα σωρό μαντράχαλοι να υπακούν και να σέβονται ενα 16χρονο? :P
Μα πως αυτοκτόνησε; :'(

Ρε ναι ήταν το καλύτερο βαμπίρ, και η φάση είναι ότι δεν έχω κλάψει πότε σε σειρά ή ταινία. Τι να πω ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ε παιδια , εχω δει NCIS , HOUSE MD , HOMELAND , SUPERNATURAL , CSI , ANGER MANAGEMENT . . προτεινετε κατι αλλο να δω ρε παιδια , εκτος απο game of thrones :P
dexter ή breaking bad
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ξεκίνησα Mad Men, ωραίο φαίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Ε παιδια , εχω δει NCIS , HOUSE MD , HOMELAND , SUPERNATURAL , CSI , ANGER MANAGEMENT . . προτεινετε κατι αλλο να δω ρε παιδια , εκτος απο game of thrones :P
Επειδή τις έχω δει σχεδόν όλες αυτές θα υποθέσω ότι έχουμε παρόμοιο γούστο και θα σου πώ μερικές που είδα και με άφησαν ικανοποιημένο. Λοίπόν the mentalist, ncis la,falling skies, criminal minds, cold case. Αρχισέ με mentalist( κορυφαία κατά την γνώμη μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Επειδή τις έχω δει σχεδόν όλες αυτές θα υποθέσω ότι έχουμε παρόμοιο γούστο και θα σου πώ μερικές που είδα και με άφησαν ικανοποιημένο. Λοίπόν the mentalist, ncis la,falling skies, criminal minds, cold case. Αρχισέ με mentalist( κορυφαία κατά την γνώμη μου).
Εγω θα προτεινω και το Monk.Στο στυλ σου και ελαφρι και ξεκουραστο.Το mentalist πραγματικα το σιχαινομαι,μου την σπαει που βαλανε ενα ηρωα να λυνει τις υποθεσεις ως δια μαγειας,υπερβολικα ψευτικο και εκνευριστικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Μα πως αυτοκτόνησε; :'(

Ρε ναι ήταν το καλύτερο βαμπίρ, και η φάση είναι ότι δεν έχω κλάψει πότε σε σειρά ή ταινία. Τι να πω ;ρ

Κορίτσια,έχουμε αισίως season,συντονιστείτε!Ποιος Godric;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κορίτσια,έχουμε αισίως season,συντονιστείτε!Ποιος Godric;:lol:
1ον εγώ τώρα τελειώνω την τέταρτη :P

2ον είχα ξεχάσει να το αναφέρω όταν ήμουν σε εκείνη την season και το θυμήθηκα σήμερα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Εγω θα προτεινω και το Monk.Στο στυλ σου και ελαφρι και ξεκουραστο.Το mentalist πραγματικα το σιχαινομαι,μου την σπαει που βαλανε ενα ηρωα να λυνει τις υποθεσεις ως δια μαγειας,υπερβολικα ψευτικο και εκνευριστικο.
Και το μονκ το έχω δει και μου άρεσε. Αυτο για το mentalist με σκότωσε :/::(. Γενικά όλο αυτο το σερλοκ χόλμς στιλάκι μου αρέσει στις σειρές δηλαδή να υπάρχει μια αυθεντία κατά κάποιο τρόπο. Και το μονκ παρόμοιο δεν είναι;

Λέω να αρχίσω walking dead σήμερα. Το έχει δει κανείς; Γνώμες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κορίτσια,έχουμε αισίως season,συντονιστείτε!Ποιος Godric;:lol:

Speak for yourself! :pfff:

Εγώ στην 3η είμαι ακόμα και το θάνατο του Godric τον είδα μέσα στο σ/κ οπότε μου είναι πολύ πρόσφατος. :P

Μόνο εγώ έμεινα μαλάκας όταν ο γκόμενος του Ράσελ άρχισε να μιλάει ελληνικά σε κάποια φάση? Μετά έμαθα ότι είναι Ελληνας! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και το μονκ το έχω δει και μου άρεσε. Αυτο για το mentalist με σκότωσε :/::(. Γενικά όλο αυτο το σερλοκ χόλμς στιλάκι μου αρέσει στις σειρές δηλαδή να υπάρχει μια αυθεντία κατά κάποιο τρόπο. Και το μονκ παρόμοιο δεν είναι;

Λέω να αρχίσω walking dead σήμερα. Το έχει δει κανείς; Γνώμες;
η δική μου είναι αρνητικότατη και το έχω δηλώσει αρκετές φόρες εδώ μέσα σίγουρα:P
δεν ξέρω, σε καμία μα καμία φάση δεν με συγκίνησε ιδιαίτερα, δεν μου κίνησε το ενδιαφέρον και δεν με εξέπληξε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μόνο εγώ έμεινα μαλάκας όταν ο γκόμενος του Ράσελ άρχισε να μιλάει ελληνικά σε κάποια φάση? Μετά έμαθα ότι είναι Ελληνας! :hehe:
Καλά όταν μίλησε ελληνικά πρώτη φορά εγώ ήμουν σε φάση "άκουσα καλά; :hehe:". Περίεργο με φάνησε ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλά όταν μίλησε ελληνικά πρώτη φορά εγώ ήμουν σε φάση "άκουσα καλά; :hehe:". Περίεργο με φάνησε ;ρ

Χαχα θυμάμαι που το γύρισα πίσω να σιγουρευτώ αν άκουσα καλά. :P Ελληνας είναι το παλικάρι και είπαν να το εκμεταλλευτούν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαχα θυμάμαι που το γύρισα πίσω να σιγουρευτώ αν άκουσα καλά. :P Ελληνας είναι το παλικάρι και είπαν να το εκμεταλλευτούν. ;)
Χαχαχα ότι είναι έλληνας δεν το ήξερα πάντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχα ότι είναι έλληνας δεν το ήξερα πάντως:P

Εγώ μετά έψαξα και το έμαθα. Theodore Zoumpoulidis τον λένε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top