Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Δεν σκοπεύω για την ώρα. ;)

Απλά το πρωταγωνιστικό ζευγάρι μου τη σπάει, η υπόθεση so far είναι λίγο κομικοτραγική :P και βαριέμαι να περιμένω τα λιγοστά λεπτά ανα επεισόδιο που θα εμφανιστεί ο ψηλός ξανθός γαλανομάτης :whistle:

Λοιπόν, εγώ είμαι στον 6ο (χθες βγήκε και καινούριο :D ) και έχουν αλλάξει πολλά πράγματα!.. Είμαι 5 χρόνια φαν και όλα πήγαιναν μια χαρά (κατά τη γνώμη μου) αλλά τώρα ανήκω στην ομάδα τηλεθεατριών που έχουν απογοητευτεί από την 6η (και λίγο κι από την 5η) σεζόν. Βασικά, και τώρα όλα τα λεφτά είναι, απλά οι Billers έχουμε πέσει σε μια προσωρινή κατάθληψη. Ήμουν team Bill all the way αλλά όχι πια.. όσο για τον Έρικ.. he's the boss now.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
X files λίγο παλιά σειρά την εδειχναν καποτε σταρ και αντ1
dexter
game of thrones
και προτείνω hannibal σε όποιον αρέσουν τα αστυνομικά-θρίλερ!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ είμαι στον 6ο (χθες βγήκε και καινούριο :D ) και έχουν αλλάξει πολλά πράγματα!.. Είμαι 5 χρόνια φαν και όλα πήγαιναν μια χαρά (κατά τη γνώμη μου) αλλά τώρα ανήκω στην ομάδα τηλεθεατριών που έχουν απογοητευτεί από την 6η (και λίγο κι από την 5η) σεζόν. Βασικά, και τώρα όλα τα λεφτά είναι, απλά οι Billers έχουμε πέσει σε μια προσωρινή κατάθληψη. Ήμουν team Bill all the way αλλά όχι πια.. όσο για τον Έρικ.. he's the boss now.

Εγώ μόλις μπήκα στην 3η και το βρίσκω τέλειο. :D Και η 2η έφτιαξε όταν είδα 2-3 επεισόδια μετά που είχα γράψει αυτο το μήνυμα.

Eric, Pam, Lafayette and Tara rule!!! :clapup: Τον Bill από το πρώτο επεισόδιο δεν τον χώνευα. Μακάρι να πεθάνει. :D

Διάβασα στο φβ κάτι σχόλια που λέγανε ότι πρόκειται να πεθάνει ο Eric. Πείτε μου ότι δεν ισχύει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Υπέροχος, μοναδικός, λατρεμένος. Ανυπομονώ να τον δω και μπαμπα. :clapup:

Εχει και γαμάτη φωνή και υπέροχη αγγλική προφορά! :redface: Ναι, ντάξει έχω ένα θέμα με τις φωνες. :whistle:

Σαν την προφορά του Wren στο pretty little liars δεν έχει. Χαίρεται το αυτί σου ρε παιδίμ. :P :redface:

Και από φάτσα,πάντως,καλά πάει. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να παρακολουθεί το big bang theory? Πέρυσι το καλοκαίρι νομίζω πως έβλεπα κάποια επεισόδια για τελευταία φορά. Συνεχίστηκε η σειρά ή έχει σταματήσει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σαν την προφορά του Wren στο pretty little liars δεν έχει. Χαίρεται το αυτί σου ρε παιδίμ. :P :redface:

Και από φάτσα,πάντως,καλά πάει. :redface:
εσυ και μια συμφοιτήτρια μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να παρακολουθεί το big bang theory? Πέρυσι το καλοκαίρι νομίζω πως έβλεπα κάποια επεισόδια για τελευταία φορά. Συνεχίστηκε η σειρά ή έχει σταματήσει;:P

Συνεχίζεται. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Συνεχίζεται. :D
Είναι εξίσου καλή με παλιά; Ρωτάω , επειδή λέω να την συνεχίσω. Είχα μείνει νομίζω εκεί που η Πενυ είχε γνωρίσει άλλον, ο Σελντον είχε κοπέλα, ο σεξομανής ήταν να παντρευτεί και ο ντροπαλός είχε πάει με την Πένυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Είναι εξίσου καλή με παλιά; Ρωτάω , επειδή λέω να την συνεχίσω. Είχα μείνει νομίζω εκεί που η Πενυ είχε γνωρίσει άλλον, ο Σελντον είχε κοπέλα, ο σεξομανής ήταν να παντρευτεί και ο ντροπαλός είχε πάει με την Πένυ.

Για να είσαι σεξομανής πρέπει να κάνεις και σεξ. :p
Ον τοπικ, ναι εξίσου καλή είναι και καλύτερη μη σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Για να είσαι σεξομανής πρέπει να κάνεις και σεξ. :p
Ον τοπικ, ναι εξίσου καλή είναι και καλύτερη μη σου πω
Χαχαχαχα, ισχύει, αλλά ικανοποιούταν ποικιλοτρόπως, με αποκορύφωμα το ρομποτ. Επομένως κατά μία έννοια έκανε σεξ.:P Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, θα την συνεχίσω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ότι είπε ο φίλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Το καλοκαίρι βλέπω το Under the dome. φαίνεται καλή σειρά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και εγώ την άρχισα. Μέτρια για τώρα αλλά αρκεί για να περάσεις την ώρα σου.

Έχεις διαβάσει το βιβλίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Έχεις διαβάσει το βιβλίο;

Οχι, αλλά τα παιδιά που το μεταφράζουμε το έχουν διαβάσει και σ' όλους άρεσε, γι' αυτό σκέφτομαι να το πάρω κι εγώ απο καμια βιβλιοθήκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ μόλις μπήκα στην 3η και το βρίσκω τέλειο. :D Και η 2η έφτιαξε όταν είδα 2-3 επεισόδια μετά που είχα γράψει αυτο το μήνυμα.

Eric, Pam, Lafayette and Tara rule!!! :clapup: Τον Bill από το πρώτο επεισόδιο δεν τον χώνευα. Μακάρι να πεθάνει. :D

Διάβασα στο φβ κάτι σχόλια που λέγανε ότι πρόκειται να πεθάνει ο Eric. Πείτε μου ότι δεν ισχύει. :P
Η τάρα είναι τραγική δεν την πάω καθόλου:P

Δεν ξέρω για αυτό που λες αλλά αν πεθάνει ο έρικ θα είναι φέιλ το true blood :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η τάρα είναι τραγική δεν την πάω καθόλου:P

Δεν ξέρω για αυτό που λες αλλά αν πεθάνει ο έρικ θα είναι φέιλ το true blood :P

Μα γιατί? Είναι άπειρα υπέροχη! :D

Δες, εγώ πάτησα like στη σελίδα της σειράς στο φβ και είχε μια φωτογραφία του που είχε κάτι του στυλ death comes για λεζάντα. Και λέγανε όλοι απο κάτω κάτι παρόμοιο με αυτό που είπες εσύ στο bold. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εγώ μόλις μπήκα στην 3η και το βρίσκω τέλειο. :D Και η 2η έφτιαξε όταν είδα 2-3 επεισόδια μετά που είχα γράψει αυτο το μήνυμα.

Eric, Pam, Lafayette and Tara rule!!! :clapup: Τον Bill από το πρώτο επεισόδιο δεν τον χώνευα. Μακάρι να πεθάνει. :D

Διάβασα στο φβ κάτι σχόλια που λέγανε ότι πρόκειται να πεθάνει ο Eric. Πείτε μου ότι δεν ισχύει. :P

Εεε, δε νομίζω να πεθάνει ο Έρικ. Όχι ακόμη, τουλάχιστον. :Ρ Τα 'χω διαβάσει κι εγώ αλλά μάλλον θέλουν να μας τρολλάρουν.. κι αφού σ' αρέσει ο Έρικ, θα λατρέψεις τον 4ο κύκλο! όπως και να 'χει, TB 4ever :clapup:

ααα! Ξεκίνησα six feet under από εκεί που το είχα αφήσει.. Να το δείτε, είναι πολύ καλό! ο πρωταγωνιστής μ' αρέσει κιόλας :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τέλος και με τον 6ο κύκλο. :D
Άντε απο μεθαύριο τον 7ο.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Μιάς και πιάσαμε το TB

Νταξ,έκλαψα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ε παιδια , εχω δει NCIS , HOUSE MD , HOMELAND , SUPERNATURAL , CSI , ANGER MANAGEMENT . . προτεινετε κατι αλλο να δω ρε παιδια , εκτος απο game of thrones :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top