Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Γίνεται πιο ενδιαφέρον στη συνέχεια;)

ναι οκ και γω για τον έρικ καίγομαι με το true blood κυρίως :hehe:

Μακάρι :clapup:

Τουλάχιστον να είχε πιο μεγάλο ρόλο ρε παιδί μου... Στο tvd ο αντίστοιχος υπέροχος κακός έχει πολύ περισσότερες σκηνές από αυτόν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δεν είναι κακός ο Έρικ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν είναι κακός ο Έρικ...
Α γεια σου!

Ο καλύτερος χαρακτήρας της σειράς είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ούτε ο Κλάους είναι κακός εν τέλει.

Απλά μέχρι εκεί που έχω δει εγώ είναι ο villain νομίζω... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ο έρικ στο true blood είναι ο πιο εξηγημένος χαρακτήρας βασικά:P

Ο μπιλ πχ ότι να ναι όλο κάτι κρύβει ξέρω γω ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ο έρικ στο true blood είναι ο πιο εξηγημένος χαρακτήρας βασικά:P

Ο μπιλ πχ ότι να ναι όλο κάτι κρύβει ξέρω γω ;ρ

Ναι,ε? Δεν τον μπορώ καθόλου αυτόν!

Και ναι οντως μετά από 3 επεισοδια αρχιζει να φτιάχνει αρκετά η υπόθεση. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι,ε? Δεν τον μπορώ καθόλου αυτόν!

Και ναι οντως μετά από 3 επεισοδια αρχιζει να φτιάχνει αρκετά η υπόθεση. :D
Ναι γενικά όλο κάτι θα μαθαίνεις από δω και πέρα και θα μένεις σε φάση "τι έγινε τώρα;" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι γενικά όλο κάτι θα μαθαίνεις από δω και πέρα και θα μένεις σε φάση "τι έγινε τώρα;" :hehe:

Όντως, κάπως έτσι νιώθω τώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Παίδες,είμαι στο μισο της τεταρτης σεζον dexter και σκεφτομαι να το σταματησω για λιγο καιρο , μεχρι να επανελθει η ορεξη.
Εχει δει κανεις τη σειρά Battlestar Galactica να πει άποψη; καιρος να επεκταθω σε Science fiction
στο IMDB εχει βαθμολογια 8,7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Παίδες,είμαι στο μισο της τεταρτης σεζον dexter και σκεφτομαι να το σταματησω για λιγο καιρο , μεχρι να επανελθει η ορεξη.
Εχει δει κανεις τη σειρά Battlestar Galactica να πει άποψη; καιρος να επεκταθω σε Science fiction
στο IMDB εχει βαθμολογια 8,7

Αφού θες sci-fi δες doctor who (την σύγχρονη σειρα του 2005)

https://www.imdb.com/title/tt0436992/?ref_=sr_1

"You just changed the future!!"
"It's called marriage honey.."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ είμαι στο 3x05 στο Dexter και οι πρώτες μέρες που έβλεπα 6 επεισόδια πέρασαν. Πλέον βλέπω 2 επεισόδια την μέρα και η τρίτη μου φαίνεται ή είναι λίγο αργή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παίδες,είμαι στο μισο της τεταρτης σεζον dexter και σκεφτομαι να το σταματησω για λιγο καιρο , μεχρι να επανελθει η ορεξη.
Εχει δει κανεις τη σειρά Battlestar Galactica να πει άποψη; καιρος να επεκταθω σε Science fiction
στο IMDB εχει βαθμολογια 8,7
είσαι στην καλύτερη σεζόν του ντεξτερ και σκέφτεσαι να το σταματήσεις...τι να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Η 3η season είναι όντως λίγο πιο αργή σε σχέση με τις άλλες,αλλά η 4η είναι η καλύτερη σεζόν όλης της σειράς όπως λέει και ο Γιάννης.

Το battlestar Galactica δεν το έχω δει αλλά έχω ακούσει ότι η σειρά είναι αριστούργημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ με σειρά πάντως (χωρίς να έχω δει την έβδομη και έχοντας 1 ακόμη επεισόδιο για να τελειώσω την 6η) τις βάζω: 6,4,1 σαν πιο αγαπημένες σεζόν. Η 4η είναι όντως πολύ καλή :P ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άντε ρε Ντέξτερ..προβλέπω μεγάλο τέλος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Μη πείιιιιτε τίποτα, μη πείιιιιτε τίποτα, μη πείιιιιτε τίποτα
Είμαι 5 επεισόδιο 4 κύκλος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Στον ντεξτερ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Γέαπ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top