Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Αγαπώ σειρές... την προηγούμενη βδομάδα είδα όλο το True Blood (5 κύκλοι και 3 επεισόδια) και τώρα ξαναξεκίνησα το Weeds.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Το True Blood το άφησα στη δεύτερη σεζόν αν θυμάμαι καλά (που είχε κάνει μια τεράστια κοιλιά). Έχει καλυτερεύσει τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το True Blood το άφησα στη δεύτερη σεζόν αν θυμάμαι καλά (που είχε κάνει μια τεράστια κοιλιά). Έχει καλυτερεύσει τώρα;
Πλάκα κάνεις; :|

Εγώ νομίζω όσο όσο προχωράνε τα επισόδια γίνεται και καλύτερο. Έχω τελειώσει τον τρίτο κύκλο και έχει πολύ αγωνία ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Έχω κολλήσει με το Pretty Little Liars τελευταία.
Δεν έιμαι περήφανη γι'αυτό. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω κολλήσει με το Pretty Little Liars τελευταία.
Δεν έιμαι περήφανη γι'αυτό. :worry:
Κι εγώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Αγαπώ σειρές... την προηγούμενη βδομάδα είδα όλο το True Blood (5 κύκλοι και 3 επεισόδια) και τώρα ξαναξεκίνησα το Weeds.

Τα τρία επισόδεια είναι απ'την 6η season ; Θα μπορούσες να μου στείλεις το 2ο και το 3ο επ της 6ης ;Θα ήταν τεράστια χάρη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
TB μεγάλη αγάπη αλλά ακόμα να δω το 2ο κ 3ο επεισόδιο που έχω στο πισί!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy2

Νεοφερμένος

Η Νανσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Για το The Borgias τι έχετε να πείτε; Είδα στον σκάι τα δυο πρώτα επεισόδια, αλλά μετά σταμάτησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Σταμάτα το όσο είναι νωρίς. :P Μέχρι τα μισά του τρίτου κύκλου έφτασα (κι αυτό απο καθαρή περιέργεια για τον/την Α), αλλά είναι τόόόόόσο βαρετό που (ευτυχώς) το σταμάτησα :P
Μπααα τωρα που τελειωσα τον πρωτο κυκλο, εχω κολλησει, να σου πω την αληθεια, μαλλον στο τελος θα μαθουμε ποιος/α ειναι ο Α αφου ειναι απο τους δημιουργους του gossip και μαθαμε και εκει ποιος ηταν στο τελος, δεν με ενοχλει, αλλα με κραταει σε αγωνια :P
Έχω κολλήσει με το Pretty Little Liars τελευταία.
Δεν έιμαι περήφανη γι'αυτό. :worry:
Εχθες εβλεπα 7 ωρες!!! για να τελειωσω τον πρωτο κυκλο :P Ουτε που καταλαβαν πως περασαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
2 and a 1/2 man

Πολυ γελιοοοοο:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ξεκίνησα τον τέταρτο κύκλο true blood σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ξεκίνησα τον τέταρτο κύκλο true blood σήμερα!

Εγώ τον 2ο και έχω αρχίσει να βαριέμαι λίγο... Πες μου ότι εχει και καλύτερο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ τον 2ο και έχω αρχίσει να βαριέμαι λίγο... Πες μου ότι εχει και καλύτερο :/:
Έχει, μη το παρατήσεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έχει, μη το παρατήσεις :D

Δεν σκοπεύω για την ώρα. ;)

Απλά το πρωταγωνιστικό ζευγάρι μου τη σπάει, η υπόθεση so far είναι λίγο κομικοτραγική :P και βαριέμαι να περιμένω τα λιγοστά λεπτά ανα επεισόδιο που θα εμφανιστεί ο ψηλός ξανθός γαλανομάτης :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν σκοπεύω για την ώρα. ;)

Απλά το πρωταγωνιστικό ζευγάρι μου τη σπάει, η υπόθεση so far είναι λίγο κομικοτραγική :P και βαριέμαι να περιμένω τα λιγοστά λεπτά ανα επεισόδιο που θα εμφανιστεί ο ψηλός ξανθός γαλανομάτης :whistle:
Γίνεται πιο ενδιαφέρον στη συνέχεια;)

ναι οκ και γω για τον έρικ καίγομαι με το true blood κυρίως :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top