Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δεν το έγραψα ως σειρά γενικά, αλλά ως ένα πρόγραμμα που σε κρατάει σε αγωνία όπως και τα άλλα. ;) Γούστα είναι αυτά πάντως... :whistle:

Γιατί νομίζω ότι δεν έχεις δει breaking bad? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Γιατί νομίζω ότι δεν έχεις δει breaking bad? :P

Είδα γύρω στα 12 επεισόδια. ;) Παράλληλα συμμάζευα το δωμάτιο μου, συνομιλούσα στο φβ, διάβαζα διάφορα στο νετ κλπ αφού δεν μπορούσα να είμαι προσηλωμένη στο επεισόδιο. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
να υπενθυμίσω πως σήμερα στις 4 τα ξημερώματα αρχίζει η τελευταία season του dexter :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
να υπενθυμίσω πως σήμερα στις 4 τα ξημερώματα αρχίζει η τελευταία season του dexter :)

Δε νομίζω ότι είναι απαραίτητο.:)
Μετράμε αντίστροφα εδώ και μέρες.:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Beggining of the end.. Τι ειρωνεία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
αυριο στον alpha η 10η χρονια του two and a half men για εμας που δεν εχουμε την καλυτερη σχεση με το κατεβασμα ταινιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
να υπενθυμίσω πως σήμερα στις 4 τα ξημερώματα αρχίζει η τελευταία season του dexter :)
Can't wait!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1005885_543021382427448_1833564847_n.jpg
    1005885_543021382427448_1833564847_n.jpg
    62.5 KB · Εμφανίσεις: 108

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Μπαίνω στη 3η σεζον dexter:D
Σε λίγες μέρες θα σας φτάσω.

πολυ γαματος για να πεθανει ο doakes:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μπαίνω στη 3η σεζον dexter:D
Σε λίγες μέρες θα σας φτάσω.

πολυ γαματος για να πεθανει ο doakes:/:

Πόσα επεισόδια βλέπεις την μέρα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Πόσα επεισόδια βλέπεις την μέρα;:worry:

Δεν εχω ξεκινησει ακομη τις διακοπες μου:P
Θα δωσω τα αθληματα για την αστυνομια, οποτε κανω καθε μερα προπονησεις και μετα για χαλαρωση το ριχνω στο dexter.
περιπου 7 επεισοδια τη μερα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μαμά:eek:
Εγώ βλέπω στάνταρ ένα και αν ξεκινήσω νωρίς δεύτερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το πρωί θα δούμε Ντέξτερ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα τον πρώτο κύκλο του Hannibal. Από Σεπτέμβρη λογικά ο δεύτερος. Στην αρχή ήταν λίγο βαρετό, αλλά μετά έγινε πολύ ωραίο. Παίζει πολύ και με το θέμα «τρέλα-παραισθήσεις».
Τώρα πάμε για Dexter! :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα τον πρώτο κύκλο του Hannibal. Από Σεπτέμβρη λογικά ο δεύτερος. Στην αρχή ήταν λίγο βαρετό, αλλά μετά έγινε πολύ ωραίο. Παίζει πολύ και με το θέμα «τρέλα-παραισθήσεις».
Τώρα πάμε για Dexter! :vroum:
έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές, έχει μπει και αυτό στην λίστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές, έχει μπει και αυτό στην λίστα!
Απλώς θα σου κοπεί λιγάκι η όρεξη με κάποιες σκηνές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Όποιος δεν έχει αρχίσει να βλέπει pretty little liars να αρχίσει τωωωωωωρα και θα με θυμηθεί!!!!!!!!! :D
Την ακουγα και εγω συνεχεια αυτη την σειρα και ειδα οτι ηταν απο τους δημιουργους του gossip και ελεγα μηπως κανουν κανενα spin off αλλα καμια σχεση! Εχει storyline και μ'αρεσει, ειναι και λιγο πιο dark απο τις αλλες σειρες που ειναι σε παρομοιο στυλ και αυτο την κανει πιο ενδιαφερουσα! Τωρα ειμαι στο 12 επεισοδιο του πρωτου κυκλου, αντε να τελειωνει η εξεταστικη, να δω και τους υπολοιπους!
Eίδα τον 1ο και τον 2ο κύκλο και στο 2ο επεισόδιο του 3ου κύκλου βαρέθηκα τόόόόόόόσο πολύ που το σταμάτησα... :/:
Ακόμα να τον βρουν τον Α; :P
Αληθεια το τραβανε τοσο πολυ? Και εγω που νομιζα οτι στο τελος του Α κυκλου θα μαθω ποιος ειναι ο Α :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Σταμάτα το όσο είναι νωρίς. :P Μέχρι τα μισά του τρίτου κύκλου έφτασα (κι αυτό απο καθαρή περιέργεια για τον/την Α), αλλά είναι τόόόόόσο βαρετό που (ευτυχώς) το σταμάτησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Άρχισα να βλέπω ξανά δύο ξένους...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 9.jpg
    9.jpg
    48.4 KB · Εμφανίσεις: 204

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top