Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
για προτεινετε καμια σειρα που να εχει γελιο(στυλ two and a half men) ή καμια που να εχει κανενα γαματο χαρακτηρα(στυλ χαουζ).

the big bang theory και το The Office (U.S)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μην ξανακούσω ερώτηση για το αν είναι καλό το Dexter γιατί θα αρχίσω να σας πυροβολώ έναν προς έναν. :happy:
Εννοείται πως είναι καλό. :pfff:

Δε ξέρω καν τι θέμα έχει. :redface: Θα το κοιτάξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ένας δολοφόνος είναι που σκοτώνει εγκληματίες και δουλεύει ως αναλυτής διασποράς αίματος, ο πρωταγωνιστής.
Περισσότερα δεν λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ένας δολοφόνος είναι που σκοτώνει εγκληματίες και δουλεύει ως αναλυτής διασποράς αίματος, ο πρωταγωνιστής.
Περισσότερα δεν λέω.

Eνδιαφέρον ακούγεται . :) Θα δω τώρα το πρώτο επεισόδιο. Έχω καιρό να πωρωθώ με σειρά..Αυτές που έβλεπα φανατικά φέτος ψιλοξενέρωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
για προτεινετε καμια σειρα που να εχει γελιο(στυλ two and a half men) ή καμια που να εχει κανενα γαματο χαρακτηρα(στυλ χαουζ).

Για γαμάτο χαρακτήρα τσέκαρε το Suits.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ μετά απο καιρό κατάφερα να φτάσω 6ο κύκλο. Έβλεπα απο όταν πρωτοπροβλήθηκε στην Ελλάδα, σε μικρή βέβαια ηλικία και δεν ήξερα καν αν συνεχίζεται.. Έβλεπα διάσπαρτα επεισόδια και είχα συμπληρώσει πολύ μικρό ποσοστό απο όλη τη σειρά και φέτος που βρήκα επεισόδια κατάφερα να γεμίσω όλα τα κενά και να φτάσω 6ο. Παρόλα αυτά επειδή κοντεύει στο τέλος (μεθαύριο κάνει πρεμιέρα ο όγδοος) είμαι επιφυλακτική με τον 7ο κύκλο επειδή δεν θέλω να τελειώσει. :P
Αν πωρωθείς, εμένα έλα και δείρε με γιατί είμαι κακή επιρροή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ μετά απο καιρό κατάφερα να φτάσω 6ο κύκλο. Έβλεπα απο όταν πρωτοπροβλήθηκε στην Ελλάδα, σε μικρή βέβαια ηλικία και δεν ήξερα καν αν συνεχίζεται.. Έβλεπα διάσπαρτα επεισόδια και είχα συμπληρώσει πολύ μικρό ποσοστό απο όλη τη σειρά και φέτος που βρήκα επεισόδια κατάφερα να γεμίσω όλα τα κενά και να φτάσω 6ο. Παρόλα αυτά επειδή κοντεύει στο τέλος (μεθαύριο κάνει πρεμιέρα ο όγδοος) είμαι επιφυλακτική με τον 7ο κύκλο επειδή δεν θέλω να τελειώσει. :P
Αν πωρωθείς, εμένα έλα και δείρε με γιατί είμαι κακή επιρροή. ;)

Χαχα...Έχω κόλλημα με σειρές και ταινίες και επειδή φέτος είμαι τρίτη το καλοκαίρι που θα χω περισσότερο χρόνο θα προσπαθήσω να δω ό,τι μπορώ για να αναπληρώσω την χρονιά που έρχεται.. :P Τώρα θα ξεκινήσω το Dexter που το είδα εδώ γιατί το Arrow και το Hannibal που είδα ορισμένα επεισόδια τα βαρέθηκα.
Αυτο που λες εσύ με το Dexter το είχα πάθει με το Supernatural.Δηλαδή έβλεπα στην tv επεισόδεια και μετά τα είδα με τη σειρά στο internet κ είχα κόλλημα.Φέτος με τον όγδοο τα ψιλοάφησα και ακόμα να τελειώσω τον κύκλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πω πραγματικά ανυπομονώ να ξυπνήσω δευτέρα πρωί, να πάω πρώτη μέρα στην δουλειά και μετά να δω Dexter!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark_passenger

Νεοφερμένος

Ο dark_passenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πω πραγματικά ανυπομονώ να ξυπνήσω δευτέρα πρωί, να πάω πρώτη μέρα στην δουλειά και μετά να δω Dexter!

Και μετα να περιμενεις μια εβδομαδα για το επομενο.Και αλλη μια για το επομενο.:no::no::(
Καλυτερα μαζεψε 3-4 και δες τα ολα μαζι.Αν μπορεις βεβαια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και μετα να περιμενεις μια εβδομαδα για το επομενο.Και αλλη μια για το επομενο.:no::no::(
Καλυτερα μαζεψε 3-4 και δες τα ολα μαζι.Αν μπορεις βεβαια:P
προφανως δεν μπορώ..περιμένα ένα χρόνο, στην βδομάδα θα κολλήσουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ να δω πως θα αρχίσω 7ο κύκλο που φοβάμαι μην τελειώσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Εγώ να δω πως θα αρχίσω 7ο κύκλο που φοβάμαι μην τελειώσει:P

Καλέ άρχισε τον,είναι και συγκλονιστικό το τελευταίο επεισόδιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το ξέρω:P
Εδώ άρχισα να βλέπω 6ο πριν ένα μήνα, το διέκοψα και άρχισα προχτές-είχα ήδη φτάσει-γιατί φοβήθηκα μην φτάσω στον 7ο και τελειώσει. Τι μου λες. :P
Σε λίγο θα φοβάμαι να δω 8ο (απο τα teaser παίζει να είναι απο τους πιο γαμάτους κύκλους*.*) για να μην τελειώσω οριστικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ξεκίνησα το true blood. Αν εξαιρέσεις τις αρκετές σκηνές που παραπέμπουν σε πορνοταινία και μια χαζή ξανθιά καλό είναι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Ξεκίνησα το true blood. Αν εξαιρέσεις τις αρκετές σκηνές που παραπέμπουν σε πορνοταινία και μια χαζή ξανθιά καλό είναι. :D
Παίζει να το ξεκινήσω.

Ερώτηση για το dexter
ο πράκτορας lundy θα πάρει το μπούλο μετά τη 2η σεζον;
δε μπορω να τον βλέπω να φιλιέται με την αδερφή του dexter:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Παίζει να το ξεκινήσω.

Ερώτηση για το dexter
ο πράκτορας lundy θα πάρει το μπούλο μετά τη 2η σεζον;
δε μπορω να τον βλέπω να φιλιέται με την αδερφή του dexter:/::/::/:

Θα φύγει για ένα διάστημα, μέχρι να επιστρέψει και να φύγει εντελώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ερωτευτήκαμε την Ντέμπ; :D
Θα φύγει, θα ξανάρθει στη τέταρτη και θα πεθάνει. :|
Εγώ πολύ στεναχωρήθηκα όταν ψόφησε. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
λοιπον εχουμε και λεμε game of thrones , 24 , supernatural , songs of anarchy , to klassiko prison beak , vikings , breaking bad αρκετα μετριο δεν το συστηνω .....

To glee είναι καλό;

καλο ναι μεχρι εκει ομως.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
breaking bad αρκετα μετριο δεν το συστηνω .....

Blasphemy! Αλλά είναι η γνώμη σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Blasphemy! Αλλά είναι η γνώμη σου...

αχαχα κοιτα με απογητευσε πολυ η 1η σεζον μετα ειναι καλυτερο αλλα πραγματικα με τον πρωτο κυκλο βαρεθηκα την ζωη μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top