Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δηλαδή τι σε έχει ενθουσιάσει σε αυτήν την σειρά?
ειδικά η τελευταία σεζόν ήταν μια γενική αποτυχία για μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
δηλαδή τι σε έχει ενθουσιάσει σε αυτήν την σειρά?
ειδικά η τελευταία σεζόν ήταν μια γενική αποτυχία για μένα
Πριν λίγο καιρό τελείωσα την δεύτερη σεζόν και ως τώρα έχει καλή πλοκή, άσε που μ'αρέσει υπερβολικά πολύ η όλη αυτή ζόμπυ φάση!!! Δεν ξέρω αν χαλάει στην συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πριν λίγο καιρό τελείωσα την δεύτερη σεζόν και ως τώρα έχει καλή πλοκή, άσε που μ'αρέσει υπερβολικά πολύ η όλη αυτή ζόμπυ φάση!!! Δεν ξέρω αν χαλάει στην συνέχεια.
μέχρι την 2η σεζόν και εμένα μου είχε αρέσει(όχι υπερβολικά αλλά εντάξει) αλλά την 3η την εβλεπα γιατί απλώς δεν μπορώ να σταματήσω μια σειρά που έχω αρχίσει(ναι είναι μια ιδιαιτερότητα αυτή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Προσπάθησα να δω το τρου μπλαντ,αλλά μου την έδινε η ηλιθιότητα της Σούκι,και δεν το συνέχισα. =/

Είμαι 4η season και μου την δίνει ακόμα..δε μπορώ να καταλάβω τι της βρίσκουν οι δυο αυτοι κούκλοι (eric :inlove:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είμαι 4η season και μου την δίνει ακόμα..δε μπορώ να καταλάβω τι της βρίσκουν οι δυο αυτοι κούκλοι (eric :inlove:)
Και συ καμμένη με τοκ έρικ;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Και συ καμμένη με τοκ έρικ;:hehe:

Πληρεί όλες τις προυποθέσεις για να καείς μαζί του,διόρθωσε με αν κάνω λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πληρεί όλες τις προυποθέσεις για να καείς μαζί του,διόρθωσε με αν κάνω λάθος...
Είναι τέλειος ναι. Και ο μπιλ με αρέσει ρε συ όμως. Όχι όπως ο έρικ καμιά σχέση αλλά οκ:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το true blood που λέτε μοιάζει με το the vampire diaries καθόλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Είναι τέλειος ναι. Και ο μπιλ με αρέσει ρε συ όμως. Όχι όπως ο έρικ καμιά σχέση αλλά οκ:hehe:

Ο bill είναι κοντός και είναι και λίγο ξενέρωτος..όταν είπα δύο εννοούσα ερικ και αλσιντ(δε ξέρω αν έχεις φτάσει μέχρι αυτά τα επεισόδια για να ξέρεις τον αλσιντ αλλά αν δεν τον ξέρεις να τον μάθεις:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Το true blood που λέτε μοιάζει με το the vampire diaries καθόλου?

Κάπως αλλά όχι πολύ..το true blood δεν έχει μόνο βρικόλακες έχει λυκανθρώπους νεράιδες πνεύματα μαινάδες κτλ και ανακατεύει και πολύ την θρησκεία..το v.d. αν και δεν το έχω δει απ'όσο ξέρω δεν φτάνει τόσο μακριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κάπως αλλά όχι πολύ..το true blood δεν έχει μόνο βρικόλακες έχει λυκανθρώπους νεράιδες πνεύματα μαινάδες κτλ και ανακατεύει και πολύ την θρησκεία..το v.d. αν και δεν το έχω δει απ'όσο ξέρω δεν φτάνει τόσο μακριά
Ναι νταξ ο έρικ δεν συγκρίνεται με κανέναν εννοείται. Και όντως ανακατεύει πολλά πράγματα δεν ξέρω νομίζω είναι πολύ ωραία σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το vampire diaries δεν είναι τσόντα.
χαχα κατάλαβα :P :P
Κάπως αλλά όχι πολύ..το true blood δεν έχει μόνο βρικόλακες έχει λυκανθρώπους νεράιδες πνεύματα μαινάδες κτλ και ανακατεύει και πολύ την θρησκεία..το v.d. αν και δεν το έχω δει απ'όσο ξέρω δεν φτάνει τόσο μακριά

Λυκανθρώπους, μάγισσες, πνεύματα και κυνηγούς έχει και το tvd. ;)
Αξίζει να δω και 3η βαμπιροσειρά μετά το tvd και το σπιν οφ του που θα βλέπω οπωσδήποτε λόγω του Κλάους :redface: ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Το Game of thrones σκίζει.:clapup:
Τουλάχιστον μέχρι την αρχή της 2ης σεζόν που έχω δει εγώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Breaking Bad! Με διαφορα η καλυτερη σειρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
1)Dexter
2)Breaking Bad
3)Game of Thrones
4)Walking Dead
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το true blood που λέτε μοιάζει με το the vampire diaries καθόλου?
Από αυτά που έχω ακούσει μάλλoν όχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εσάς που βλέπετε Ντέξτερ, αααχ πόσο σας λατρεύω. :P
Έχει δει κανένας το Lie to Me;
Αξίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top