Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Αφου τελειωσαν οι πανελληνιες παιδια προτεινετε μερικες καλες σειρες για λιωσιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αφου τελειωσαν οι πανελληνιες παιδια προτεινετε μερικες καλες σειρες για λιωσιμο
Έχει! Άρχισε το. Εγώ ακούω προτάσεις. Λέω να αρχίσω το Heroes.
Dexter,Fringe,Homeland

δεν το λες σειρα ...αλλλα εκπομπη...!!! το ξεθαψαμε προχθες σε μια συζητηση με τους συμμαθητες μου...δεν ξερω ποιοι το εβλεπαν αλλα εγω ημουν φανατικη ...!!! αναμνησεις.....:) στην ετ1 καθε σαββατο...''ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ'' οριστε λοιπον...!
πωωωωωωωω τι μου θύμισες...θα κάτσω να δω μερικές εκπομπές:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Dex. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Έχει! Άρχισε το. Εγώ ακούω προτάσεις. Λέω να αρχίσω το Heroes.

Άρχισε Dexter, σε ένα μήνα θα βγει και ο νέος κύκλος. Και από μίνι σειρές μπορείς να τσεκάρεις Sherlock και Luther.

Υ.Γ.: Άμα θες κάτι που στην ουσία το μισό σενάριο μένει στην φαντασία σου δοκίμασε και doctor who, έχει ότι θες μέσα, horror, action, science, εξωγίηνους, love story και τα 2 τελευταία χρόνια ζαλίζεσαι με τις ιδιοτροπίες του σεναριογράφου και τα πολλά paradox:P (αν και σε πολλούς δεν αρέσει αυτό το πολύ γενικό σενάριο).

Υ.Γ.2 Παιδιά και το Six Feet Under είναι πολύ ωραία σειρά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Τι είναι το Breaking Bad? Ψάχνω νέες σειρές να δω το καλοκαίρι. :P Δεν θέλω πλοκή, θέλω απλά να μου πειτε αν αξίζει, αν σε κρατάει σε αγωνία και αν έχει αίματα. :redface:

Ισως η καλυτερα ongoing σειρα αυτη τη στιγμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ισως η καλυτερα ongoing σειρα αυτη τη στιγμη..
μαζί με το dexter ναι θα συμφωνήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ πάντως, μιας και είδα Ντέξτερ...:shifty:
Θέλω να μοιραστώ μαζί σας την πρόοδό μου-μετά απο καιρό έφτασα στα μέσα του 6ου κύκλου:clapup: και να σας προτείνω και τα βιβλία-τελειώνοντας το πρώτο και έχοντας διαβάσει λίγο απ'το δεύτερο. Είναι υπέροχα και τα βιβλία και η σειρά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stergi21

Νεοφερμένος

Ο stergi21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
sons of anarchy.....nothing else
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μην το σκέφτεστε καν. Ξεκινήστε Naruto!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Ωραιο καινουργιο anime ειναι το attack on titan

https://www.youtube.com/watch?v=znvVz-V-4Oc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραιο καινουργιο anime ειναι το attack on titan

https://www.youtube.com/watch?v=znvVz-V-4Oc
Ναι, όντως!!

Το Death Note βγαίνει σε 2-3 μέρες το πολύ.
37 επεισοδιάκια και είναι από τα ποιοτικότερα άνιμε που έχω δει. Θα προτείνω και code geass που είναι στην ίδια κλίμακα για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Με 2 σειρες παιδια ειχα πραγματικα εθιστει
Death note,το ελιωσα αμεσα και The Big Bang Theory
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τελικά άρχισα το Grimm. Είδα δυο επεισόδια. Καλή φαίνεται. Επόμενη, μιας και αυτο ειναι 3 σεζόν μάλλον το homeland ή dexter.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilispap_27

Νεοφερμένος

Ο Vasilispap_27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τώρα που λογικά θα έχω περισσότερο χρόνο, λέω να αρχίσω να βλέπω κάποιο anime! Εκτός από το One Piece, δεν έχω δει πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα που λογικά θα έχω περισσότερο χρόνο, λέω να αρχίσω να βλέπω κάποιο anime! Εκτός από το One Piece, δεν έχω δει πολλά!
higurashi no naku koro ni:clapup:
https://www.youtube.com/watch?v=NRnfLvH4yLM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XStacy

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Τελικά άρχισα το Grimm. Είδα δυο επεισόδια. Καλή φαίνεται. Επόμενη, μιας και αυτο ειναι 3 σεζόν μάλλον το homeland ή dexter.

Homeland με τα χιλια!!ειναι φοβερο ειδικα η δευτερη σεζον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top