Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Ninja.

Νεοφερμένος

Η Ninja. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Όχι είμαι Klaroline. :P Πλέον προτιμώ τους Originals από τα βαμπιρ του Mystic Falls, έχουν πιο πολύ ενδιαφέρον. ;)
Χωρίς να έχω καμία πληροφορία για τον 5ο κύκλο φαντάζομαι πως
η Καθριν θα σκυλιάσει που είναι άνθρωπος και θα προσπαθήσει να φέρει προβλήματα σε όλους, ο Ντειμον θα καταλάβει οτι ο αδερφός του είναι κάποιος άλλος και θα ψάξει να δει τι κρύβει, ο Σιλας θα κάνει κάτι στην Καθριν για να πάρει τη θεραπεία. :P
και ελπίζω πως
η Καρολαιν θα μετακομισει μόνιμα στη Νεα Ορλεάνη με τον Κλαους και η Ρεμπεκα θα παρει τελικά τη θεραπεία για να ζήσει όπως θέλει

Πωω αμαν αυτες οι αλλαγες. Κι εγω θελω να το ξεκινησω το Originals. Οταν ειχαν αφιερωσει το επεισοδιο για τους Originals στο TVD πωρωθηκα!! Πρεπει να ειναι τελειο. Βεβαια εγω πιστευω οτι ..
Η Caroline δεν θα παει στη Νεα Ορλεανη γιατι αφησαν τον Tyler ελευθερο οποτε ισως καθησει μαζι του.
Παντως προτιμω Klaroline με τα 1000!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πωω αμαν αυτες οι αλλαγες. Κι εγω θελω να το ξεκινησω το Originals. Οταν ειχαν αφιερωσει το επεισοδιο για τους Originals στο TVD πωρωθηκα!! Πρεπει να ειναι τελειο. Βεβαια εγω πιστευω οτι ..
Η Caroline δεν θα παει στη Νεα Ορλεανη γιατι αφησαν τον Tyler ελευθερο οποτε ισως καθησει μαζι του.
Παντως προτιμω Klaroline με τα 1000!!
Μα έχει αρχίσει ήδη να τον ερωτεύεται. Απλά διστάζει γιατί είναι ο κακός της υπόθεσης, είναι παντοδύναμος και έκανε κακό στον Tyler και πολλούς άλλους. Νομίζω πως αργά ή γρήγορα θα το καταλάβει και θα παρατήσει τον Tyler.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Eγώ έχω κολλήσει με το Mentalist. Δε λέω, και το NCIS καλό είναι, αλλά δεν είναι Mentalist.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δεν είχε πορωθει κανένας με το fringe???
Ειχα δει 7 κυκλους σε έναν μήνα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Xoxo ~ Gossip Girl ~ Η σειρα που ειχα κυριολεκτικα κολλησει, αλλα χαιρομαι που τελειωσε γιατι την τραβηξαν αρκετα, 6 κυκλοι δεν ειναι και λιγο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ninja.

Νεοφερμένος

Η Ninja. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Xoxo ~ Gossip Girl ~ Η σειρα που ειχα κυριολεκτικα κολλησει, αλλα χαιρομαι που τελειωσε γιατι την τραβηξαν αρκετα, 6 κυκλοι δεν ειναι και λιγο! :)

Σε αυτο δεν ειναι που αλλαζουν οι ηθοποιοι συνεχως ή το μπερδευω? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Σε αυτο δεν ειναι που αλλαζουν οι ηθοποιοι συνεχως ή το μπερδευω? :hmm:

Μαλλον τ'χεις μπερδεψει, σ'αυτη την σειρα τουλαχιστον ολοι οι βασικοι ηθοποιοι ηταν απ'την αρχη μεχρι το τελος! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Xoxo ~ Gossip Girl ~ Η σειρα που ειχα κυριολεκτικα κολλησει, αλλα χαιρομαι που τελειωσε γιατι την τραβηξαν αρκετα, 6 κυκλοι δεν ειναι και λιγο! :)

Το μόνο καλό που έχω να πω για τη συγκεκριμένη σειρά είναι οτι παίζει ο Desmond Harrington!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Το μόνο καλό που έχω να πω για τη συγκεκριμένη σειρά είναι οτι παίζει ο Desmond Harrington!:P

Ο καθενας με τα γουστα του, εγω δεν τον πηγαινα, αλλα αφου κατεληξε με την Georgina στο τελος, ολα καλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Δεν είχε πορωθει κανένας με το fringe???
Ειχα δει 7 κυκλους σε έναν μήνα... :whistle:

Εγώ εγώ! μόνο που το fringe έχει 5 κύκλους οπότε δεν ξέρω πως είδες 7 εσύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ο καθενας με τα γουστα του, εγω δεν τον πηγαινα, αλλα αφου κατεληξε με την Georgina στο τελος, ολα καλα :P

Well, απο την στιγμή που διάβασα την πλοκή της σειράς και είδα δύο-τρία επεισόδια, ψιλοαπογοητεύτηκα. Και την προηγούμενη βδομάδα ανακάλυψα πως παίζει και ο Ντέσμοντ. :redface:
Βρέθηκε το θετικό.:P

αν είχα κάτσει να ασχοληθώ πιστεύω πως θα είχα βρει περισσότερα θετικά, αλλά ας όψεται που έχω άλλους 2 κύκλους να τελειώσω, και με αυτόν που βγαίνει 3, στον ντέξτερ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ εγώ! μόνο που το fringe έχει 5 κύκλους οπότε δεν ξέρω πως είδες 7 εσύ :P
χαχα όντως και εγώ μπερδεύτηκα..είμαι στην αρχή της 5ης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τέλος 4ης Breaking Bad.

Holy shit.

Πάω για ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τέλος 4ης Breaking Bad.

Holy shit.

Πάω για ύπνο.
άντε έχεις έναν μήνα να δεις και τα επόμενα μέχρι να ξεκινήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μετά την εξεταστική, ή κατά τη διάρκεια προς το τέλος.

Να συμπιέσω στο κεφάλι μου όσα έγιναν μέχρι τώρα πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τι είναι το Breaking Bad? Ψάχνω νέες σειρές να δω το καλοκαίρι. :P Δεν θέλω πλοκή, θέλω απλά να μου πειτε αν αξίζει, αν σε κρατάει σε αγωνία και αν έχει αίματα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έχει! Άρχισε το. Εγώ ακούω προτάσεις. Λέω να αρχίσω το Heroes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έχει! Άρχισε το. Εγώ ακούω προτάσεις. Λέω να αρχίσω το Heroes.
Εχω δει αυτά που επαιζε το Αλτερ νομίζω. Καλό είναι, τουλάχιστον στην αρχή αξίζει.

Και το The Borgias πρέπει να είναι καλό. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Έχει! Άρχισε το. Εγώ ακούω προτάσεις. Λέω να αρχίσω το Heroes.

OXI.
Στην αρχή μπορεί να σου αρέσει αλλά μετά το χ@ζουν.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.

δεν το λες σειρα ...αλλλα εκπομπη...!!! το ξεθαψαμε προχθες σε μια συζητηση με τους συμμαθητες μου...δεν ξερω ποιοι το εβλεπαν αλλα εγω ημουν φανατικη ...!!! αναμνησεις.....:) στην ετ1 καθε σαββατο...''ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ'' οριστε λοιπον...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top