Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έχω ξεκινήσει το fringe τώρα, αλλά λόγω φορτωμένου προγράμματος το πάω υπερβολικά αργά για τα δεδομένα μου με τις σειρές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
μόλις τελείωσα και το Sherlock..ποιος περιμένει τώρα μέχρι του χρόνου
τα σπάει η σειρά και δεν το περίμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Spartacus

αρχικά,δεν μου καθόταν καλά το ψεύτικο αίμα

τώρα πλέον δεν με ενοχλεί

πολύ καλή σειρά πάντως..μας αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Luther



Τι είναι: Σκοτεινό αστυνομικό δράμα, με έναν επιθεωρητή που αν και ιδιοφυία (ή ίσως ακριβώς λόγω αυτού) δεν καταφέρνει ποτέ να αποστασιοποιεί τον εαυτό του από τα εγκλήματα που διερευνά. Τον κεντρικό ρόλο παίζει ο Idris Elba του "Wire". Ο Elba έχει κερδίσει Χρυσή Σφαίρα για το "Luther".
Για τους φαν: Του "Prime Suspect" , του "Sherlock", του "Shield", κάθε αστυνομικού σίριαλ που δε μοιάζει με οτιδήποτε τυπικό.
Πόσο είναι: Δύο σεζόν 10 επεισοδίων συνολικά. Μια 3η σεζόν τεσσάρων ακόμα επεισοδίων έχει ανακοινωθεί για κάποια στιγμή φέτος.

Παραγωγή BBC. Πολύ καλές ερμηνείες και έξυπνα γραμμένο σενάριο.

8,5/10
https://www.imdb.com/title/tt1474684/?ref_=sr_1
παω για κατεβασμα ασαπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ψαχνω το Entourage πως μπορω να το δω με υποτιτλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Ψαχνω το Entourage πως μπορω να το δω με υποτιτλους?

έχεις το bsb player που τους κατεβάζει αυτόματα?

Εγώ μόλις τελειωσα την πρώτη σεζόν του Heroes ^^
Πολύ ωραίοo!
[sorry για τα greeklish δεν έχω ελληνικό πληκτρολόγιο εδώ =/ ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Είδα τον πιλότο του "The Americans".Φάνηκε πολλά υποσχόμενη σειρά.Καιρός να δούμε λίγο τα πράγματα κι απ' την πλευρά των Ρώσων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εχω καει με το how i met your mother απλα τελειο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Το How I Met Your Mother είχα αρχίσει να το βλέπω κάποια στιγμή αλλά όταν κατάλαβα ότι οι σεζόν περνούσαν και δεν μαθαίναμε πώς συνάντησε τη μητέρα τους, ξενέρωσα. Θα περιμένω να τελειώσει επισήμως η σειρά και αν μάθουμε το προκείμενο, θα τη δω. Αν όχι, καλύτερα να μην ασχοληθώ.

Σπάζομαι απίστευτα όταν μια σειρά ξεκινάει με ένα σκοπό και επειδή πάει καλά την τραβάνε μέχρι να ξεχειλώσει με αποτέλεσμα να χάνεται τελείως το αρχικό νόημα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Το How I Met Your Mother είχα αρχίσει να το βλέπω κάποια στιγμή αλλά όταν κατάλαβα ότι οι σεζόν περνούσαν και δεν μαθαίναμε πώς συνάντησε τη μητέρα τους, ξενέρωσα. Θα περιμένω να τελειώσει επισήμως η σειρά και αν μάθουμε το προκείμενο, θα τη δω. Αν όχι, καλύτερα να μην ασχοληθώ.

Σπάζομαι απίστευτα όταν μια σειρά ξεκινάει με ένα σκοπό και επειδή πάει καλά την τραβάνε μέχρι να ξεχειλώσει με αποτέλεσμα να χάνεται τελείως το αρχικό νόημα :mad:

εγω προσοπικα δεν το βλεπω επειδη θελω να δω ποια ειναι η μητερα τους αλλα γτ γελαω συνεχεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγώ θέλω να μάθω τι δουλειά κάνει ο Μπάρνευ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγώ θέλω να μάθω τι δουλειά κάνει ο Μπάρνευ.

το μονο που ξερω ειναι οτι δουλευει σε εναν ουρανοξυστη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
εγω προσοπικα δεν το βλεπω επειδη θελω να δω ποια ειναι η μητερα τους αλλα γτ γελαω συνεχεια :P
Ναι, σίγουρα έχει γέλιο, δεν λέω, αλλά δεν μπορείς να ξεκινάς λέγοντας "ελάτε να σας πω μια ιστορία" και μετά από 125 σεζόν να μην την έχεις πει ακόμα. Είναι σπαστικό.

Το ίδιο θέμα είχα και με το Desperate Housewives :mad: :mad:

Αλήθεια, έχει δει κανείς σας το 24? Μεγάλη λατρεία, μέσα στο Πάσχα είδα 4 σεζόν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

XStacy

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:hello: σκεφτομαι και εγω να ξεκινησω το The Americans...οντως αξιζει; ειναι στυλ Homeland;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Παιδιά πως σας φαίνεται το Californication; Σκέφτομαι να το αρχίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Tο How I Met Your Mother είχα αρχίσει να το βλέπω κάποια στιγμή αλλά όταν κατάλαβα ότι οι σεζόν περνούσαν και δεν μαθαίναμε πώς συνάντησε τη μητέρα τους, ξενέρωσα. Θα περιμένω να τελειώσει επισήμως η σειρά και αν μάθουμε το προκείμενο, θα τη δω. Αν όχι, καλύτερα να μην ασχοληθώ.




Btw, πολύ πεσμένη η 8η σαιζόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το έχουν τραβήξει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Btw, πολύ πεσμένη η 8η σαιζόν...
Αυτό είναι το κακό με τις σειρές που τραβάνε και τραβάνε και τραβάνε... Ειδικά όταν είναι σειρές που ξεκινάνε με υλικό για 2-3 σεζόν αλλά συνεχίζουν μέχρι τελικής πτώσεως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
:hello: σκεφτομαι και εγω να ξεκινησω το The Americans...οντως αξιζει; ειναι στυλ Homeland;

Χτες την ξεκίνησα και έχω δει μόνο τα 4 πρώτα επεισόδια,οπότε δεν μπορώ να σου πω αν αξίζει.Μέχρι τώρα εμένα πάντως μου αρέσει.
Θα μπορούσες να πεις ότι θυμίζει λίγο Homelad και Alias μόνο που εδώ σου παρουσιάζει τα γεγονότα και από την πλευρά των Ρώσων,αφού οι δύο πρωταγωνιστές είναι μυστικοί πράκτορες της KGB που μένουν στην Αμερική μόνιμα σαν κανονικό ζευγάρι Αμερικανών με παιδιά.Συνδυάζει επομένως και λίγο love story.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top