Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
The X-Files :inlove:
Τέλειο, τέλειο, τέλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Εγώ έχω ξεκινήσει το six feet under.
Είμαι στην πρώτη season ακόμα αλλά νομίζω ότι θα τα πάμε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω εβλεπα στο Star την σειρα Supernatural με τον Ντιν και τον Σαμ σε κλασσικες περιπετειες να σκοτωνουν Δαιμονες ή και Αρχηγους Τερατων.Αλλα εχει μια μανια το Star να διακοπτει τις σειρες στην μεση και να μενω με την Αγωνια να σκεφτομαι τι παιζει στη συνεχεια.Και να σου παλι να περιμενεις του χρονου αν θα την ξαναβαλουν τα μεσανυχτα συνηθως για να δεις την συνεχεια ή να ξαναβαζουν τα επεισοδια απο την αρχη της συγκεκριμενης σεζον.:hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Υπάρχουν και τα τόρεντ. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
και νόμιζα ότι το βλέπω μόνο εγώ..........

Και ναι... βρήκα επιτέλους κάποιο άτομο :clapup::yahoo:Άσε δηλώνω φανατικός!!!
Μα να μιλάς για τα X-Files και να γυρίζει ο άλλος και να σου λέει "Τι είναι αυτό;" :blink::vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Και ναι... βρήκα επιτέλους κάποιο άτομο :clapup::yahoo:Άσε δηλώνω φανατικός!!!
Μα να μιλάς για τα X-Files και να γυρίζει ο άλλος και να σου λέει "Τι είναι αυτό;" :blink::vava:

:D :D :D ακριβώς ή όταν λες ότι βλέπεις x-files και σε κοιτάνε με μισό ματι σαν να σε μισούν........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω εβλεπα στο Star την σειρα Supernatural με τον Ντιν και τον Σαμ σε κλασσικες περιπετειες να σκοτωνουν Δαιμονες ή και Αρχηγους Τερατων.Αλλα εχει μια μανια το Star να διακοπτει τις σειρες στην μεση και να μενω με την Αγωνια να σκεφτομαι τι παιζει στη συνεχεια.Και να σου παλι να περιμενεις του χρονου αν θα την ξαναβαλουν τα μεσανυχτα συνηθως για να δεις την συνεχεια ή να ξαναβαζουν τα επεισοδια απο την αρχη της συγκεκριμενης σεζον.:hmm: :P
Δεν νομίζω να χρειάζεται να τα δεις στο σταρ τα επεισόδια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν νομίζω να χρειάζεται να τα δεις στο σταρ τα επεισόδια:P

Σκεφτομουν απο την μια να αγορασω τα Cd ολων των ετων απο τα Village αλλα οι σειρες της μιας μονο σεζον σκεψου(με ολα τα επεισοδια μαζι) οτι κανουνε 50 ευρω και βαλε.

Σιγα μην καθομαι ή να εχω και την πολυτελεια τωρα να ξοδευομαι.:P

Απο την αλλη για να τα κατεβασω με προγραμμα δεν εχω εμπιστοσυνη σε καποιες ιστοσελιδες που μπηκα εως τωρα.:hmm:

Και στο youtube που βλεπω την σειρα βλεπω συγκεκριμενα επεισοδια μικρης διαρκειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Σκεφτομουν απο την μια να αγορασω τα Cd ολων των ετων απο τα Village αλλα οι σειρες της μιας μονο σεζον σκεψου(με ολα τα επεισοδια μαζι) οτι κανουνε 50 ευρω και βαλε.

Σιγα μην καθομαι ή να εχω και την πολυτελεια τωρα να ξοδευομαι.:P

Απο την αλλη για να τα κατεβασω με προγραμμα δεν εχω εμπιστοσυνη σε καποιες ιστοσελιδες που μπηκα εως τωρα.:hmm:

Και στο youtube που βλεπω την σειρα βλεπω συγκεκριμενα επεισοδια μικρης διαρκειας.


Επεισόδια ονλάιν.Δεν κάνει τίποτα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
1.Sherlock Holmes BBC
Μ'αρέσει πολύ.Μα πολύ.Αλλά γιατίίίί να αργεί τόσο πολύ να βγεί το επόμενο επεισόδιο?
2.The killing-Forbrydelsen
Το δείχνει στο mega.Πολύ καλή.20 επεισόδια ήταν ο 1ος κύκλος,τα τέλειωσα μπαμ και κάτω,το μόνο αρνητικό δεν έβρισκα πουθενά ελληνικούς υπότιτλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
1.Sherlock Holmes BBC
Μ'αρέσει πολύ.Μα πολύ.Αλλά γιατίίίί να αργεί τόσο πολύ να βγεί το επόμενο επεισόδιο?
2.The killing-Forbrydelsen
Το δείχνει στο mega.Πολύ καλή.20 επεισόδια ήταν ο 1ος κύκλος,τα τέλειωσα μπαμ και κάτω,το μόνο αρνητικό δεν έβρισκα πουθενά ελληνικούς υπότιτλους!
1.Γιατί οι 2 βασικοί ηθοποιοί παίζουν και στην τριλογία του Hobbit..οπότε θα αργήσει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
1.Γιατί οι 2 βασικοί ηθοποιοί παίζουν και στην τριλογία του Hobbit..οπότε θα αργήσει;)

+ ότι ο σεναριογράφος γράφει και το doctor who

Υ.Γ.: Παίζει ο Benedict στο χομπιτ?:confused:


Fun Fact: Τα παιδιά 2 ομοζυγωτικών διδύμων νομικά είναι ξαδέρφια αλλά βιολογικώς είναι αδέρφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
1.Γιατί οι 2 βασικοί ηθοποιοί παίζουν και στην τριλογία του Hobbit..οπότε θα αργήσει;)

+ ότι ο σεναριογράφος γράφει και το doctor who

Αργεί πολύ..:(

Να γιατί εγώ που πορώνομαι δεν πρέπει να ξεκινάω σειρές που δεν έχουν τελειώσει:P Η μια εβδομάδα μου φαίνεται βασανιστήριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
+ ότι ο σεναριογράφος γράφει και το doctor who

Υ.Γ.: Παίζει ο Benedict στο χομπιτ?:confused:


Fun Fact: Τα παιδιά 2 ομοζυγωτικών διδύμων νομικά είναι ξαδέρφια αλλά βιολογικώς είναι αδέρφια.
Nαι κάνει τον nekromancer...το κυριότερο είναι η συμμετοχή στο χομπιτ..για το άλλο σιγά μωρέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τέλειωσε και ο Σπάρτακος...:(
https://www.imdb.com/title/tt2094262/?ref_=sr_1 μια νεα σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Εγώ άρχισα Six Feet Under. Την προτείνω ανεπιφύλαχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
The following. Έχω κολλήσει.

Παλιός αστυνόμος, ένας ψυχάκιας serial killer και σκοτεινός φαν του Πόε. Περιττό να πω ότι κάθε φόνος είναι σχετικός με έργα του Πόε. Ως λάτρης του Πόε το συστείνω απόλυτα, μόνο το pilot δείτε και θα κολλήσετε. Η σκηνοθεσία είναι φοβερή και ο Kevin Bacon ανανεωμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εγώ άρχισα Six Feet Under. Την προτείνω ανεπιφύλαχτα!

εγω τωρα ειμαι 3 σεζον...Πραγματικα αριστουργημα η σειρα!

The following. Έχω κολλήσει.

Παλιός αστυνόμος, ένας ψυχάκιας serial killer και σκοτεινός φαν του Πόε. Περιττό να πω ότι κάθε φόνος είναι σχετικός με έργα του Πόε. Ως λάτρης του Πόε το συστείνω απόλυτα, μόνο το pilot δείτε και θα κολλήσετε. Η σκηνοθεσία είναι φοβερή και ο Kevin Bacon ανανεωμένος.

άμα εξαιρέσω την πρεμιέρα που μου άρεσε αρκετα,μετά από εκεί έχει φθίνουσα πορεία και ειδικά κάτι επεισόδια είναι πολύ χάλια..προσωπικά για εμένα πολύ απογοητεύσει η σειρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top