Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Πως άργησα να το ανακαλύψω αυτό;:hmm:
Μέχρι στιγμής με έχει τρελάνει η σειρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πως άργησα να το ανακαλύψω αυτό;:hmm:
Μέχρι στιγμής με έχει τρελάνει η σειρά!
αυτό τι είναι τώρα?? γιατί υπάρχει το sherlock?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Το είδα. :D
Χμμ δεν ξέρω αν μου άρεσε ή όχι. Πολύ κλισέ ρε παιδι μου, στο τέλος όλοι μαζί και ευτυχισμένοι.
Η Λιλι έπρεπε να τα ξαναφτιάξει με τον Ρούφους.
Αν και δεν είχε πάει εκεί το μυαλό μου του ταίριαζε του Νταν να είναι the gossip girl.
Πιο ωραίο ήταν το προηγούμενο επεισοδιο από αυτό. :P

Ότι ήταν πολύ προβλέψιμο ήταν,αλλά εμένα προσωπικά δε με χάλασε αυτό σαν φινάλε.Δεν είχα και μεγάλες προσδοκίες ούτως ή άλλως.
Ήθελα να πάνε όλα καλά με Chair και πήγαν.Μέχρι και παιδί έκαναν,τι άλλο να ζητήσω. :P
Το gg κουλό όντως αλλά οκ. (βάλε καλέ κανένα spoiler. Τους έκαψες όσους δεν το είδαν.)
Έλα τώρα που ήταν καλύτερο το προηγούμενο.Το είχαν παραξηλώσει με τον θέμα του Τσακ και του πατέρα του γενικά αλλά αυτό με το αεροπλάνο και μετά με την ταράτσα ήταν γελοίο.
Η Λίλι με το Ρούφους τα ξαναβρήκαν καλέ.Αφού το έδειξε στο τέλος.
Αγαπημένη σκηνή αυτή του γάμου της blair(οι αδυναμίες δεν κρύβονται).Κατά τα άλλα γέλασα αρκετά και μου άφησε καλή εντύπωση σε σχέση με τα προηγούμενα επεισόδια.
Και όπως είπα και πιο πριν...δεν μπορείς να κρατήσεις κακία στο τελευταίο επεισόδιο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μα δεν φιλιούνται; :confused:
Από ότι κατάλαβα αυτός τα έφτιαξε με αυτήν με τα γυαλιά που χαμογελούσε δίπλα του στον γάμο και η Λιλι τα ξαναέφτιαξε με τον μπαμπά της Serena. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Από ότι κατάλαβα αυτός τα έφτιαξε με αυτήν με τα γυαλιά που χαμογελούσε δίπλα του στον γάμο και η Λιλι τα ξαναέφτιαξε με τον μπαμπά της Serena. ;)

Το ξανακοίταξα.Ο Ρούφους φιλάει τη Λίλη αρχικά αλλά μετά κάθεται αυτός δίπλα σε αυτήν με τα γυαλάκια και η Λίλη δίπλα στο Γουίλιαμ.Ίσως και να 'χεις δίκιο τι να πω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το ξανακοίταξα.Ο Ρούφους φιλάει τη Λίλη αρχικά αλλά μετά κάθεται αυτός δίπλα σε αυτήν με τα γυαλάκια και η Λίλη δίπλα στο Γουίλιαμ.Ίσως και να 'χεις δίκιο τι να πω.:)
Ναι ρε δικιο εχω. Το τσεκαρα τωρα και στη βικιπαιδεια. ;) Αφού αυτός λέει στην ιβη οτι στοχος του ειναι να ειναι παλι μαζι με τη μητερα των παιδιων του ή κάτι τέτοιο. Α και η Τζωρτζινα τα φτιάχνει με τον Τζακ.
Μόνο ο Νειτ ο θεός έμεινε μόνος με το δημαρχιλίκι του. :P
Πολύ γλυκανάλατο. Δεν ξέρω γιατί αλλά επιμένω πως έπρεπε να πεθάνει ο Τσακ.
Όντως η σκηνη που πεθαίνει ο Μπαρτ ήταν γελοία αλλά τουλάχιστον είχε μια α' ίντριγκα αυτό το επεισόδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Ναι ρε δικιο εχω. Το τσεκαρα τωρα και στη βικιπαιδεια. ;) Αφού αυτός λέει στην ιβη οτι στοχος του ειναι να ειναι παλι μαζι με τη μητερα των παιδιων του ή κάτι τέτοιο. Α και η Τζωρτζινα τα φτιάχνει με τον Τζακ.
Μόνο ο Νειτ ο θεός έμεινε μόνος με το δημαρχιλίκι του. :P
Πολύ γλυκανάλατο. Δεν ξέρω γιατί αλλά επιμένω πως έπρεπε να πεθάνει ο Τσακ.
Όντως η σκηνη που πεθαίνει ο Μπαρτ ήταν γελοία αλλά τουλάχιστον είχε μια α' ίντριγκα αυτό το επεισόδιο.

Θα ήταν λίγο κάπως αν το έκαναν και να τα ξαναβρεί η Λίλη με το Ρούφους και να παντρευτεί ο Νταν τη Σερίνα...Τα έφτιαξαν τελικά αυτοί οι δύο...Η Σειτζ τι απέγινε όμως δε μας έδειξε.Καλά πήγε και τύπωσε το τελευταίο κεφάλαιο του Νταν.Μετά;Ε ούτως η άλλως ο Νειτ κολλημένος με την εφημερίδα του ήταν.
Όχι όχι και πάλι όχι.Τσακ και Μπλερ έπρεπε να μείνουν μαζί.Οι υπόλοιποι ας έκοβαν το λαιμό τους.Είπαμε.3 words 8 letters.:redface::redface:
Καμία ίντριγκα.Γενικά είχε χαλάσει πάρα πολύ στην τελευταία σεζόν.Το κράτησαν κι αυτοί παραπάνω απ όσο έπρεπε.Τώρα όσο για το lonely boy που κινούσε και τα νήματα τόσο καιρό τρομάρα του ασχολίαστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Θα ήταν λίγο κάπως αν το έκαναν και να τα ξαναβρεί η Λίλη με το Ρούφους και να παντρευτεί ο Νταν τη Σερίνα...Τα έφτιαξαν τελικά αυτοί οι δύο...Η Σειτζ τι απέγινε όμως δε μας έδειξε.Καλά πήγε και τύπωσε το τελευταίο κεφάλαιο του Νταν.Μετά;Ε ούτως η άλλως ο Νειτ κολλημένος με την εφημερίδα του ήταν.
Όχι όχι και πάλι όχι.Τσακ και Μπλερ έπρεπε να μείνουν μαζί.Οι υπόλοιποι ας έκοβαν το λαιμό τους.Είπαμε.3 words 8 letters.:redface::redface:
Καμία ίντριγκα.Γενικά είχε χαλάσει πάρα πολύ στην τελευταία σεζόν.Το κράτησαν κι αυτοί παραπάνω απ όσο έπρεπε.Τώρα όσο για το lonely boy που κινούσε και τα νήματα τόσο καιρό τρομάρα του ασχολίαστο.
Ε καλά εδώ τα είχαν οι δυό τους ενώ οι γονείς ήταν παντρεμένοι.
Ε δεν μας νοιάζει τι έκανε αυτή. Σιγά την πολλή συμμετοχή που είχε. :P
Επρεπε όμως να δείξει τι κάνει η Βανέσα και το αγόρι που έκαναν μαζί η Λιλι και ο Ρούφους. Πολύ απότομα την έκλεισαν αυτήν την ιστορία. Όπως και αυτή με την Λιζ Χάρλει (δεν θυμάμαι πως την λέγανε).
Ο νειτ είναι ο πιο άτυχος. Ο Τσακ του πήρε την Μπλερ και ο Νταν τη Σερινα. Αφού τους έπιασε να κάνουν το τελευταίο επεισόδιο προξενιό ας του τα έφτιαχναν πάλι με τη Τζούλια που τη δείξανε. ;)
Μόνο στην τελευταία? Γενικά από τότε που έφυγαν από το σχολείο χάλασε.
Γιατί καλέ? Ο άκυρος και ο παρείσακτος τους έβαλε τα γυαλιά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Ε καλά εδώ τα είχαν οι δυό τους ενώ οι γονείς ήταν παντρεμένοι.
Ε δεν μας νοιάζει τι έκανε αυτή. Σιγά την πολλή συμμετοχή που είχε. :P
Επρεπε όμως να δείξει τι κάνει η Βανέσα και το αγόρι που έκαναν μαζί η Λιλι και ο Ρούφους. Πολύ απότομα την έκλεισαν αυτήν την ιστορία. Όπως και αυτή με την Λιζ Χάρλει (δεν θυμάμαι πως την λέγανε).
Ο νειτ είναι ο πιο άτυχος. Ο Τσακ του πήρε την Μπλερ και ο Νταν τη Σερινα. Αφού τους έπιασε να κάνουν το τελευταίο επεισόδιο προξενιό ας του τα έφτιαχναν πάλι με τη Τζούλια που τη δείξανε. ;)
Μόνο στην τελευταία? Γενικά από τότε που έφυγαν από το σχολείο χάλασε.
Γιατί καλέ? Ο άκυρος και ο παρείσακτος τους έβαλε τα γυαλιά! :clapup:

Δε μας νοιάζει για αυτήν.Απλά για να μην έδειχναν το Νειτ μόνο του στο τέλος.Αλλά αφού συμβιβάζεται το παιδί με αυτά που έχει τι μας ενοχλεί και μας.Όλο και καμιά θα βρει εκεί.Κανένα μοντέλο ή καμιά μεγαλύτερη.Μέχρι και την 3η σεζόν μια χαρά ήταν.Μετά άρχισε να κουράζει.Δημιουργούσαν συνέχεια καινούριες ιστορίες για να το τραβήξουν όσο περισσότερο γίνεται.Πάρε για παράδειγμα όλο αυτό με τον Λουί το πριγκιπόπουλο το βασιλικό γάμο και τρίχες.
Ε ντάξει.Ίσως να ήταν καλύτερα να μη μαθαίναμε ποιο είναι το gg.Δεν μπορώ να σκέφτομαι το XoXo και από πίσω τον Νταν Χαμφρευ.Αα επίσης μου άρεσε η σκηνή που έλεγαν ποιος πίστευαν ότι είναι το gg αφού έμαθαν για τον Νταν.Πολύ γέλασα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
αυτό τι είναι τώρα?? γιατί υπάρχει το sherlock?:worry:

Και κάπως έτσι τι πάτησα και εγώ.
Είχα εδώ και πάρα πολύ καιρο στο μυαλό μου "να κατεβάσω το sherlock holmes, να κατεβάσω το sherlock holmes, να κατεβάσω το sherlock holmes", αλλά δεν το έκανα ποτέ.
Πως το έψαξα λίγο την προηγούμενη βδομάδα δε με πολύ ενθουσίασε και μίλησα με την ξαδέρφη μου που είναι ειδική για αστυνομικόσειρές να μου προτείνει κάτι άλλο, εεε και ιδού! Απλά ξετρελάθηκα :D
Αξίζει το κόπο να το δεις, αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και κάπως έτσι τι πάτησα και εγώ.
Είχα εδώ και πάρα πολύ καιρο στο μυαλό μου "να κατεβάσω το sherlock holmes, να κατεβάσω το sherlock holmes, να κατεβάσω το sherlock holmes", αλλά δεν το έκανα ποτέ.
Πως το έψαξα λίγο την προηγούμενη βδομάδα δε με πολύ ενθουσίασε και μίλησα με την ξαδέρφη μου που είναι ειδική για αστυνομικόσειρές να μου προτείνει κάτι άλλο, εεε και ιδού! Απλά ξετρελάθηκα :D
Αξίζει το κόπο να το δεις, αλήθεια.
μα πως γινεται να βγάζουν νέο σερλοκ όταν ήδη υπάρχει ένα?:hmm:Μου φαίνεται εντελώς παράλογο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
μα πως γινεται να βγάζουν νέο σερλοκ όταν ήδη υπάρχει ένα?:hmm:Μου φαίνεται εντελώς παράλογο:P

Βασικά μπορεί να έχει σχέση με sherlock holmes,αλλά είναι αρκετά διαφορετικό.
Εμένα πχ μου τράβηξε τη προσοχή πιο πολύ το elementary.
Τώρα το πως γίνεται αυτό δεν γνωρίζω, από ότι είδα το elementary βγήκε το 2009...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Dude, στο Elementary (2012) ο Σερλοκ είναι μαστούρας και ο Γουατσον γυναίκα, τι αναρωτιέσαι πώς γίνεται να προβάλλονται ταυτόχρονα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Dude, στο Elementary (2012) ο Σερλοκ είναι μαστούρας

Και στα βιβλία είναι ηρωινομανείς :P
Βέβαια στην σειρά του bbc δεν τον δείχνουν να παίρνει ηρωίνη παρά μόνο να κολλάει αυτοκόλλητα νικοτίνης στο χέρι του για... διέγερση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Dude, στο Elementary (2012) ο Σερλοκ είναι μαστούρας και ο Γουατσον γυναίκα, τι αναρωτιέσαι πώς γίνεται να προβάλλονται ταυτόχρονα; :P

Και στα βιβλία είναι ηρωινομανείς :P
Βέβαια στην σειρά του bbc δεν τον δείχνουν να παίρνει ηρωίνη παρά μόνο να κολλάει αυτοκόλλητα νικοτίνης στο χέρι του για... διέγερση :P

Βασικά δεν είναι μαστούρα, ήταν πρώην χρήστης και είναι στο στάδιο αποτοξίνωσης. :P
Η γυναίκα είναι καλά κάτι σαν σύντροφος, που την προσέλαβε ο πατέρας του για να τον ..."παρακουλουθεί" για κάποιες βδομαδες για να του κάνει πιο εύκολο το στάδιο απεξάρτησης. Άσχετο που τελικά την έχωσε και αυτήν στο τρυπάκι και τον βοηθάει στη δουλειά.
Τέλος πάντων, εμένα μου άρεσε περισσότερο από το κλασσικό sherlock holmes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Είδα το πρώτο επεισόδιο του Sherlock.Καλοοο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είδα το πρώτο επεισόδιο του Sherlock.Καλοοο!!!

και εγώ αυτό έκανα χτες ;)
Πολύ καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
και εγώ αυτό έκανα χτες ;)
Πολύ καλό!

Βασικά ήταν ιδιοφυές όχι απλά καλό.Άκουσα ότι γίνεται και πολύ καλύτερο στη συνέχεια.Κυρίως το πρώτο επεισόδιο από τη δεύτερη season.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top