Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν ξερω τι να δω μετα το csi :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cugie

Νεοφερμένος

Η Cugie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
παιδιά LOST!η πώρωση!
επίσης τρελή πώρωση είναι κάποιες Βρετανικές τις οποίες όμως δεν τις προβάλλουν στην Ελλάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
CHUCK εχω δει ολα τα επεισοδεια (4 κυκλοι) 3 φορες το καθενα και φυσικα 24 οπου εχω δει 125 ωρες επεισοδειων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

voskos18

Νεοφερμένος

Ο voskos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλα, εγω εχω ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ πωρωση με Charmed(εξ ου και το νικ μου). Πρακτικα μεγαλωσα με αυτη τη σειρα...


Mάγισσες είναι τέλειο το έβλεπα όλο το καλοκαίρι. Η Alyssa Milano ειδικά είναι ΘΕΑ πανέμορφη

Κριμα που τελειωσε....θα ηθελα να δω εστω μια φορα και τις 4 αδερφες μαζι:D:D:Dαλλα που....



Mάγισσες είναι τέλειο το έβλεπα όλο το καλοκαίρι. Η Alyssa Milano ειδικά είναι ΘΕΑ πανέμορφη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Μου πρότειναν και το Game of Thrones. Θα δω αν θα το ξεκινήσω

μην το αρχισεις ειναι πολυ εθιστική σειρα κατ'εμε..περιμενε να βγει και η 2η season και μετα αρχισε να το βλεπεις αλλιως πωρώνεσαι και περιμενεις να βγει 1 επεισοδιο ποσο καιρο και χαλαει η φαση:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

voskos18

Νεοφερμένος

Ο voskos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Έχω και άλλο, που παίζει ακόμα, το Εζελ. Είναι απλά τέλειο απίστευτο( αν και το έκριναν μερικοί εγώ το βρήκα τέλειο), Ωραία ήταν και τα ασημένια φεγγάρια....

Δεν ξέρω αν βλέπατε μικρόι power rangers μιλάμε για τρέλα, που στα αγόρια άρεσε ο κόκκινος(Jason) και στα κορίτσια η ροζ(Kimberly)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Άρχισα το flash forward:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
φιλαρακια εννοειται εχω δει ολα τα επεισοδια κ συνεχιζω ακομη να τα βλεπω..
10η εντολη- ηταν η καλυτερη ελληνικη σειρα για μενα
και Νομος και Ταξη μ αρεσε πααρα πολυ αλλα δεν ξερω ποτε το παιζει κ το βλεπω μονο οταν το βρισκω στην τυχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Τα φιλαρακια,το true blood και οι charmed ειναι απλα εθιστικες σειρες για μενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Τρελάθηκα με το "The Big Bang Theory" !!! Μέσα σε 1 μέρα είδα ολόκληρο τον πρώτο κύκλο και ύστερα συνέχισα με τους άλλους 3!!! Τώρα περιμένω να έρθει η Πέμπτη να δω καινούριο επεισόδιο από τον 5ο κύκλο!!! Τη λατρεύω αυτή τη σειρά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.

Oct. 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
The Big Bang Theory :clapup::clapup::clapup: κατα την γνωμη μου η καλυτερη σειρα :) δεν υπαρχει επεισοδιο που να μην εχω δει..εκτος απο τα 2 καινουρια αν και αυτα θα τα δω σε λιγες ωρες.. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaux

Νεοφερμένος

Η Margaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Eχω κολλησει τρελα με Big Bang Theory,Dexter,Community,Pretty Little Liars αλλα και Supernatural...Και απο τις "καλοκαιρινες" True Blood...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Ήταν πώρωση αλλά τέλειωσε.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Πορώθηκα με το Sopranos και το Game of Thrones.Ξεκινησα το Borgias αλλα δεν με ενθουσιασε κ τωρα θελω να ξεκινησω το The Wire.Το Sopranos παντως το προτεινω ανεπιφυλακτα μονο που θα χρειαστειτε χρονο για να το τελειωσετε γιατι ειναι 6 σεζονς :P

https://www.imdb.com/title/tt0141842/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo93

Νεοφερμένος

Ο theo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εγω ειχα καει με το grεεκ , μεσα σε 2 μερες 2 σεζον αλλα δυστιχως τελειοσε :( και με αφησε με το πισι στο χερι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγώ έχω τελειώσει το Lost 1 φροά και το Friends 3-4 :P πόρωση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaux

Νεοφερμένος

Η Margaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγω ειχα καει με το grεεκ , μεσα σε 2 μερες 2 σεζον αλλα δυστιχως τελειοσε :( και με αφησε με το πισι στο χερι:P

Ασε,η ακυρωση της σειρας ηταν οτι χειροτερο...Πραγματικα απο τις καλυτερες σειρες στο ειδος της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0955322/

πολυ ωραιο serial,αστειο κτλπ.Κριμα που το εκοψαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
πωρωση με σειρες ε,ξεκιναει η λιστα!
σειρες:Friends,Prison Break,Lost,Supernatural,The Big Bang Theory,How I Met Your Mother,Two And A Half Men,Smallville και εχω ξεκινησει και το Dexter.
ανιμε:One Piece,Death Note,To Love-Ru,Highschool Of The Dead,Fullmetal Alchemist και Elfen Lied
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top