Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Ξεκινησα (και συντομα τελειωνω κιολας!), το Modern Family.. Το οποιο, ok.. απο αποψη γελιου, δεν το λες και how i met your mother, αλλα βγαζει καποιο γελιο κυριως λογω της παρανοιας που επικρατει ωρες ωρες, και επισης περναει και διαφορα μηνυματα..
(Ας λεμε και την αληθεια, παιζει η Vergara, αυτο φτανει απο μονο το για να το δεις!)
Γουσταρω πολυ τον Phil, και συνειδητοποιω οτι ο Ed O' Neill ειναι πολυ καλος ηθοποιος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Ξεκινησα (και συντομα τελειωνω κιολας!), το Modern Family.. Το οποιο, ok.. απο αποψη γελιου, δεν το λες και how i met your mother, αλλα βγαζει καποιο γελιο κυριως λογω της παρανοιας που επικρατει ωρες ωρες, και επισης περναει και διαφορα μηνυματα..
(Ας λεμε και την αληθεια, παιζει η Vergara, αυτο φτανει απο μονο το για να το δεις!)
Γουσταρω πολυ τον Phil, και συνειδητοποιω οτι ο Ed O' Neill ειναι πολυ καλος ηθοποιος..

Al Bundy ftw :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αυτό τον καιρό βλέπω : family guy,american dad,cleveland show.

Μπορεί να ξαναρχίσω : downton abbey,the borgias,masked rider fouze.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
λεω να αρχισω να βλεπω WEEDS,How i met your mother,πρεπει να ειναι καλα!!!!τωρα βλεπω THE WIRE,REAPER:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω αρχισα lost :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Thnx :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω εχω δει το CSI Las Vegas ολες τις σεζον, το CSI New York ολες τις σεζον και το House επισης ολες τις σεζον! Μιλαμε για καψιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εγω παλι με αμερικανικες σειρες δεν πωρωθηκα ποτε, μιας και δεν τρελαινομαι...
Αλλα μπορω να πω οτι τωρα το καλοκαιρι μεσα σε 4 μερες ειδα στο youtube ολα τα επεισοδια απο τις Σαββατογεννημενες -33 στο συνολο- ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Και εγω απο csi τα πανταααααα ολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Το Damages μου αρεσει πολύ! Εχω δει μέχρι και το 9ο επεισόδιο του 4ου κύκλου... γιατι το 10ο δεν εχει βγει ακομα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω εχω δει το CSI Las Vegas ολες τις σεζον, το CSI New York ολες τις σεζον και το House επισης ολες τις σεζον! Μιλαμε για καψιμο...
εγω ειμαι στην 7η σεζον του las vegas ...δυστυχως τωρα με το φοιτητικο σπιτι εχω αρκετο καιρο να δω αλλα σιγα σιγα θα το συνεχισω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris 96

Νεοφερμένος

Ο dimitris 96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ λατρεύω: THE PRINCE OF BEL-AIR, TWO AND A HALF MEN, LAS VEGAS (οχι το CSI) , GREY'S ANATOMY, HOUSE MD, MCLEOD'S DAUGHTERS, THE NANNY, FRIENDS,CHARMED,LOST και άλλα που τώρα δεν τα θυμάμαι... (εννοείται πως δεν τα είδα όλα αυτό το καλοκαίρι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
house md ,μέχρι 4 επεισόδια τη μέρα απανωτά, μάγισσες κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μάγισσεςςςςςςςςς:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Καλα, εγω εχω ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ πωρωση με Charmed(εξ ου και το νικ μου). Πρακτικα μεγαλωσα με αυτη τη σειρα...


Κριμα που τελειωσε....θα ηθελα να δω εστω μια φορα και τις 4 αδερφες μαζι:D:D:Dαλλα που....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ναιιιι!! κορυφαία σειρά, ειδικά για την εποχή της!!
ην εβλεπα τωρα στο σταρ, και μερικά πράγματα μου φαινόντουσαν αστεία, τόσο σε ερμηνεία όσο και σε εφέ, αλλά παλιά ήμουν πορωμένος!! τα εχω δει όλα τα επεισόδια, με τη σειρά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Λοιπον εχουμε και λεμε:
Two and a half men (απλα επικο χιουμορ και ατελειωτες ατακες)
Chuck
shit my dad says
the big bang theory
how i met your mother(Aπο τις πιο αιθεστικες σειρες που δεν βαριεσε κανενα επεισοδειο)
southpark
that 70's show(τα φιλαρακια του 70)
soutpark
Anime:
Death Note
Naruto(το σταματησα στην μαχη ναρυτο με τον ιτισμαρου και εχω να δω 2 χρονια)
Bleach
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
τωρα πλεον λιωνω το THE WIRE παρα πολυ ωραια σειρα παιδια(2η season ειδα και περιμενω να κατεβει και η 3η!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
How i met your mother- House MD- The big bang theory

Μου πρότειναν και το Game of Thrones. Θα δω αν θα το ξεκινήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top