Πότε προτιμάτε να διαβάζετε;

Πότε προτιμάτε να διαβάζετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 96)
  • Νωρίς το πρωί

    Ψήφοι: 17 17.7%
  • Στο σχολείο

    Ψήφοι: 5 5.2%
  • Μετά το σχολείο(μεσημέρι)

    Ψήφοι: 19 19.8%
  • Μετά το σχολείο(απόγευμα)

    Ψήφοι: 25 26.0%
  • Προς το βράδυ

    Ψήφοι: 22 22.9%
  • Το βράδυ

    Ψήφοι: 19 19.8%
  • Αργά το βράδυ

    Ψήφοι: 22 22.9%
  • Ξενυχτάω διαβάζοντας

    Ψήφοι: 13 13.5%
  • Άλλο(Εξηγείστε)

    Ψήφοι: 1 1.0%

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Οποτεδήποτε, δεν έχω θέμα :P
Ας πούμε, το Οικογενειακό το τελείωσα στις 6 το πρωί, γιατί δε με έπιανε ο ύπνος.
Σ' αυτή την εξεταστική ειδικά, πολλές φορές διάβαζα με την ανατολή του ηλίου και κοιμόμουν την υπόλοιπη μέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Οποτεδήποτε, δεν έχω θέμα :P
Ας πούμε, το Οικογενειακό το τελείωσα στις 6 το πρωί, γιατί δε με έπιανε ο ύπνος.
Σ' αυτή την εξεταστική ειδικά, πολλές φορές διάβαζα με την ανατολή του ηλίου και κοιμόμουν την υπόλοιπη μέρα :P
Ποπο, κατι τετοια λες και ανυπομονω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ποπο, κατι τετοια λες και ανυπομονω!:D

Δεν είναι και ό,τι πιο ευχάριστο :P
Βέβαια, και τώρα τέτοιες ώρες με βλέπω να διαβάζω. Έχει και ησυχία. Είχα παρεξηγήσει το μεταμεσονύκτιο διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
u mad bro? ειδικά χειμώνα, καφές/τσάι, σιγανή μουσική και να καίγεσαι σε κάνα project :P. όσοι διαβάζετε μόνο πρωί δεν ξέρετε τι χάνετε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
τη νύχτα που όλοι κοιμούνται και έχει ησυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Η καλυτερη ωρα για να διαβασω ειναι 6 το πρωι ειδικα αμα βγω και στη βεραντα που εχει δροσουλα.Αν εχει παει 12 η ωρα το βραδυ και μου εχουν μεινει και αλλα για να διαβασω προτιμω να ξυπνησω νωρις το πρωι παρα να ξενυχτησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Αμέσως μετά το σχολείο ή αν έχω φροντιστήριο το μεσημέρι μετά από αυτό.Θέλω να τα έχω τελειωμένα για να μην αγχώνομαι την υπόλοιπη μέρα,αλλά και γιατί μετά τις 8 αρχίζουν να θολώνουν τα ματάκια μου και το κεφάλι μου και δεν μπορώ να διαβάσω άλλο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Μεσημεράκι μετά το σχολείο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Όταν κοιμάμαι... :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μετά το σχολείο απόγευμα. Μεσημέρι σπάνια γιατί ξεκουράζομαι, πάω γυμναστήριο και όταν γυρνάω το απογευματάκι κάθομαι και διαβάζω. Κάποιες φορές(Για να είμαι ειλικρινής κάθε μέρα που είχα Θρησκευτικά) ξυπνούσα κατά τις 7 και διάβαζα Θρησκευτικά. Αχώνευτη καθηγήτρια. Εξέταζε με κατάλογο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νΑίφος

Δραστήριο μέλος

Η νΑίφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Μ'αρέσει να διαβάζω νωρίς το απόγευμα αλλά λείπω σχεδόν όλη μέρα οπότε και δεν προλαβαίνω και αναγκαστικά διαβάζω με κάθε ευκαιρία, στο σχολείο, το πρωί πριν το σχολείο (ξυπνάω και νωρίς άλλωστε), αμέσως μετά το σχολείο, αργά το βράδυ πριν κοιμηθώ.. αλλά δεν το συνηθίζω να ξενυχτάω.. Ο,τι πρόλαβα μες τη μέρα, πρόλαβα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Προτιμώ να διαβάζω αμέσως μετά το σχολείο για να τελειώσω όσο πιο νωρίς μπορώ για να έχω το βράδυ να ξεκουραστώ-τότε δεν δουλεύει καλά το μυαλό οπότε τότε ξεκουράζομαι ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Όταν δεν έχω πρωϊνό ξύπνημα, διαβάζω το βράδυ, αλλιώς το απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Πότε προτιμάτε να διαβάζετε;

Ποτέ :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top