Πότε προτιμάτε να διαβάζετε;

Πότε προτιμάτε να διαβάζετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 96)
  • Νωρίς το πρωί

    Ψήφοι: 17 17.7%
  • Στο σχολείο

    Ψήφοι: 5 5.2%
  • Μετά το σχολείο(μεσημέρι)

    Ψήφοι: 19 19.8%
  • Μετά το σχολείο(απόγευμα)

    Ψήφοι: 25 26.0%
  • Προς το βράδυ

    Ψήφοι: 22 22.9%
  • Το βράδυ

    Ψήφοι: 19 19.8%
  • Αργά το βράδυ

    Ψήφοι: 22 22.9%
  • Ξενυχτάω διαβάζοντας

    Ψήφοι: 13 13.5%
  • Άλλο(Εξηγείστε)

    Ψήφοι: 1 1.0%

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μεσημερακι με απογευμα αμεσως μετα το φαγητο!Να τα τελιωνω θελω!Δε μπορω το βραδυ ...με τιποτα!Με πιανει υπνηλια.Βεβαια η καλυτερη ωρα για εμενα ειναι πρωι πρωι με την αυγουλα...γυρω στις 5-7 ειναι οτι πρεπει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel of war

Νεοφερμένος

Η Αγγέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αρχιζω γυρω στις 4 το διαβασμα αμεσως μετα το σχολιο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Μετά τις 9 το βράδυ μέχρι όσο πάει(συνήθως 12-1 το πολύ).Με τίποτα ξενύχτι και σπάνια το πρωί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ξεκιναω συνηθως τ μαθηματα καμια ωριτσα μετα το σχολειο..νωρις το πρωι νυσταζω και δεν μπορω ν διαβασω...κ αργα το βραδυ παντως αμα δεν προλαβαινω κτλ..καθομαι πιο ανετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αναθεωρω την αποψη μου!!!''Ποτε προτιμαω να διαβασω;''
ΠΟΤΕ!!!!!:P:P:P(just kidding:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
γυρω στις 6 το πρωι πριν το σχολειο :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Προτιμάω και διαβάζω δύσκολα πάνε στην ίδια πρόταση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
εγω συνηθως τα μαθηματα τα κανω απο μεσημερι!!! μετα νιωθω πιο ελευθερη !! εχω ολο το απογευμα μπροστα μου χωρις αγχος κλπ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
To πρωι,συγκεντρωνομαι πολυ πιο ευκολα...βραδυ με τιποτα,2-3 φορες εχω διαβασει βραδυ,δεν μπορω!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Πάντα τη νύχτα μέχρι τις 3 περίπου....αλλά ξυπνάω πολύ αργά την επόμενη μέρα ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
γενικά, προτιμώ το πρωινό διάβασμα! απόγευμα και βραδυ δεν μπορώ να διαβάσω με τίποτα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όποτε μου γκαυλώσει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Συνηθιζα να διαβαζω λιγο το πρωι,στο σχολειο,μετα το σχολειο(μεσημερι και απογευμα) και καμια φορα προς το βραδυ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
βραδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
προτιμω να μην διαβαζω :D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Μόλις ξεκίνησα την καλοκαιρινή προετοιμασία επειδή το μεσημέρι ήμουν λιώμα απ'τα πρωινά μαθήματα διάβαζα βράδυ κ μπορούσα μέχρι τις 4 το πρωί να κάθομαι και να λύνω ασκήσεις(όχι τα μπλα μπλα)..! Όχι επειδή έπρεπε αλλά είχα ενθουσιαστεί..! Όμως επειδή μετά έπρεπε να σηκώνομαι 7 και 8 το πρωί για να πάω στο μάθημα μόλις τελείωσε ο 1ος μήνας ήμουν πολύ κουρασμένη..μετά που ξεκίνησαν τα σχολεία σπάνια διάβαζα το μεσημέρι κ αυτό για 1-2 ωρίτσες..προτοιμούσα σπογευματάκι πριν το φροντιστήριο κ μετά πάλι στις 10κ μισί που γύρναγα σπίτι μέχρι όσο άντεχα..συνήθως μέχρι τις 12μισι με 1 αλλά και καμιά φορά μέχρι και 3..και κάθε μέρα στο σχολείο στις ώρες της γενικής παιδείας διάβαζα κατεύθυνση ε και για καμια ωρίτσα κοιμόμουν κιόλας αν το είχα ξενυχτίσει το προηγούμενο βράδυ..!
Και αυτά εννοείται μόνο στην Γ λυκείου..! Πιο πριν δεν ήξερα τι σήμαινε να ξενυχτάς πάνω στα βιβλία και γενικώς να διαβάζεις..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Στο σχολείο,σπίτι βαριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Στο σχολείο,σπίτι βαριέμαι.
διαβαζα το μεσημερι κατα τις 4 μεχρι κατα τις εφτα.και μετα 9-10 μεχρι τις αρχες μαρτιου που βγηκε η υλη.τα λατινικα που ειναι ευκολα βαριομουνα να τα διασω στο σπιτι και τ αδιαβασα στο σχολειο.στην κοινωνιολογια και κυριως σα θρησκευτικα.το καλυτερο διαβασμα εκανα στα θρησκευτικα.ευτυχως που η καθηγητρια ηταν πολυ καλη την ειχαμε σε ολο το λυκειο και δεν μου εκανε ποτε παρατηρηση.ποτε δεν ξενυχτησα μεχρι τις 3-4 το βραδυ για να κανω τις υπερβολικα πολλες ασκησεις που μας εβαζαν στην εκθεση,στο συντακτικο,στην ιστορια τις πηγες σε αντιθεσημε αλλους συμμαθητες μου.απλα δεν τις εκανα η οποτε θυμομουνα πηγαινα μετα απο καιρο καμια:Dγενικα βαριομουνα απρα πολυ να γραφω ασκησεις.μεχρι τα χριστουγεννα το πηγαινα λιγο χαλαρα.αμα νυσταζα πηγαινα να κοιμηθω ειχα δεν ειχα διαβασει.αμα βαριομουνα εβλεπα τηλεοραση.μετα τα χριστουγεννα σφυχτικα πολυ και ειδικα απο τα μεσα μαρτιου οταν αρχισαν οι επαναληψεις διαβαζα ολη την μερα κυριολεκτικα.ξεχασα οτι υπηρχε τηλεοραση,γενικα δεν ειχα επαφη με το τι συμβαινει στον κοσμο.ευτυχως εγραψα 18.5 περναω εκει που θελω και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ποτε ξανα δεν θα κουραστω τοσο.γενικα προς οσους δινουν τους λεω να φορτσαρουν μετα τα χριστουγεννα.αυτο μας το ελεγαν στο σχολειο και ηταν ισως η μονη τους συμβουλη που ακουσα και αποδειχθηκε σωστη.αν καποιος διαβαζει ολη μερα ηδη απο το καλοκαιρι εχει χασει το παιχνιδι.γιατι τους τελευταιους μηνες στις επαναληψεις εχεις αγχος για το ποτε θα τις τελειωσεις,εισαι κουρασμνενος και εγω τουλαχιστον ημουν φοβερα αγχωμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikstifler

Νεοφερμένος

Ο nikstifler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά εγώ συνήθως διαβάζω αργά το βράδυ,γιατί τότε είναι όλα ήρεμα και μπορώ να συγκεντρωθώ στο 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EternalDreamer

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Και εγώ διάβαζα αρκετά το βράδυ. Γενικά η μνήμη βραχείας διαρκείας ευνοείται το πρωί ενώ το απόγευμα ευνοείται η μνήμη μακράς διαρκείας οπότε πρωί και βράδυ έλιωνα στις ασκήσεις. Απόγευμα βιολογία κατεύθυνσης αν και δεν είχα πάντα όρεξη οπότε μερικές φορές την παράταγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top