Πότε να κάνω την πρώτη κίνηση;

equalizer

Νεοφερμένος

Ο equalizer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλημερα σε ολο το φορουμ. Βρισκομαι σε ενα διλλημα τις τελευταιες βδομαδες και νομιζω οτι χρειαζομαι τη βοηθεια σας. Απο το γυμνασιο γνωριζω μια κοπελα που ειναι 1 χρονο μικροτερη απο εμενα. Οταν πηγα Α λυκειου ηρθε στην ταξη μου στα Αγγλικα και στο ιδιο Λυκειο και απο τοτε την ψιλοπατησα μαζι της. Δεν εδειχνε να ενδιαφερεται για εμενα και δεν πολυμιλουσαμε εκτος απο τα τυπικα του μαθηματος. Τωρα τελευταια ομως την εχω δει αρκετες φορες να με κοιταζει και μαλιστα οταν καταλαβε οτι την καταλαβα μου χαμογελασε και τωρα εχω τρελαθει 2 μηνες πριν τις πανελληνιες. Θελω να τελειωσω πρωτα με τις εξετασεις και μετα να κανω καποια κιηση αλλα το προβλημα ειναι οτι μετα εγω θα τελειωσω το σχολειο και δεν προκειται να συναντηθουμε καπου ξανα ωστε να μου παρουσιαστει η ευκαιρια. Τι εχετε να μου πειτε γι'αυτο? Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ερμ πριν τις εξετάσεις δεν θες να τις μιλήσεις για να συγκεντρωθείς στο διάβασμα. Μετά τις εξετάσεις δεν ξέρεις που θα βρίσκεσαι, οπότε, αν θες κάτι σοβαρό, σκούρα τα πράγματα φίλε μου.
Εγώ θα έλεγα ότι δεν χάνεις τίποτα με το να της μιλήσεις από τώρα όμως, να δεις τι σκέφτεται κι αυτή, αν όντως της αρέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Περίμενε να πάρει νερό απ'το κυλικείο,και μετά ρίξε μέσα roofies.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μην χάσεις την ευκαιρία,κάνε μια πρώτη κίνηση να δεις τι θέλει η ίδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ δεν κατάλαβα... το δίλλημα που ακριβώς είναι;

Και από την άλλη, αυτή μόνο αυτό έχει κάνει μέχρι τώρα; σε κοίταξε και σου χαμογέλασε;; μόνο;
Μπορεί να παίζει... δεν είναι απαραίτητο να της αρέσεις!!
Αλλά ναι καλύτερα μίλα της ανοιχτά για το θέμα σου και ύστερα βλέπεις!! Στην χειρότερη να φας χυλόπιτα σιγά... ο πρώτος θα είσαι ή ο τελευταίος;
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

equalizer

Νεοφερμένος

Ο equalizer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Το διλλημα μου ειναι αν θα τις μιλησω τωρα ή μετα τις εξετασεις. Εγω θα δηλωσω σχολες Θεσσαλονικης μονο οποτε δεν θα φυγω σε αλλη πολη , απλα αν οντως της αρεσω φοβαμαι μηπως την χασω. Λεω να περιμενω να δω αν θα κανει εκεινη καποια κινηση αλλιως θα μιλησω. Τι λετε? Σωστη κινηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Φίλε μου θυμάμαι κι εγώ περιμένα να κάνει ο άλλος την πρώτη κίνηση και ποτέ δεν έγινε...

Καλύτερα να κάνεις εσύ κάτι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Το διλλημα μου ειναι αν θα τις μιλησω τωρα ή μετα τις εξετασεις. Εγω θα δηλωσω σχολες Θεσσαλονικης μονο οποτε δεν θα φυγω σε αλλη πολη , απλα αν οντως της αρεσω φοβαμαι μηπως την χασω. Λεω να περιμενω να δω αν θα κανει εκεινη καποια κινηση αλλιως θα μιλησω. Τι λετε? Σωστη κινηση?
Tο κοβω λιγο δυσκολο να κανει αυτη την πρωτη κινηση,οποτε παρε θαρρος και μιλα της.Ισα-ισα,που σε καθε περιπτωση θα φυγει ενα ζητημα απο το κεφαλι σου εν οψει και των εξετασεων.Διαφορετικα,φοβαμαι οτι θα την σκεφτεσαι συνεχεια,με αποτελεσμα να μην εχεις την απαιτουμενη συγκεντρωση στο διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Tο κοβω λιγο δυσκολο να κανει αυτη την πρωτη κινηση.

Γιατί όπως ξέρουμε..

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Εντελώς άκυρος τίτλος!:P

Έτσι είναι η ζωή μάγκες μου,σήμερα είσαι εδώ αύριο αλλού...γι'αυτό κάνε ΤΩΡΑ ό,τι είναι να κάνεις και μη το σκέφτεσαι πολύ!Θα την ψάχνεις μετά και θα λες "έρε και να της μίλαγα"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εάν της μιλήσεις, ή κάτι καλό θα βγει ή θα έρθει χυλόπιτα. Και στις δύο περιπτώσεις, θα επηρεαστείς σημαντικά. Αν τα βρείτε, μηνυματάκια και σε σκέφτομαι και δεν μπορώ να διαβάσω όλη την ώρα, αν όχι, ήπια απογοήτευση και δεν με θέλει, και γιατί να είμαι τόσο άτυχος και μπούρου μπούρου. Το θέμα είναι κατά πόσο ψηλά στοχεύεις στις πανελλήνιες. Επειδή λοιπόν υποθέτω ότι στοχεύεις σε καλή σχολή αφού θες και Θεσ/κη, μήπως να το αφήσεις καλύτερα για το τέλος; Όταν θα τελειώσουν οι πανελλήνιες και θα αρχίσετε ενδοσχολικές; Από προσωπική πείρα, μην το κάνεις αν πιστεύεις ότι θα επηρεαστείς σημαντικά. Την είχα πατήσει ίδια περίοδο με εσένα και πιεζόμουν για τον ίδιο λόγο ακριβώς, δηλαδή για το ότι δεν θα ξαναβρεθούμε μετά το σχολείο και έτσι είχα μειωμένη απόδοση στους διαγωνισμούς. Αν κάνεις υπομονή μέχρι τις ενδοσχολικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
μικρε μην μασας ορμα
ποιες εξετασεις και μαλακιες η ζωη τρεχει
90% θαρρος και το υπολοιπο τυχη
απλα για να μην σε καει το αν ειχα κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Να περιμενεις τι;Αντε κανε την κινηση σου και μη χανεις χρονο.θαρρος θελει και λιγη τυχη φυσικα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

equalizer

Νεοφερμένος

Ο equalizer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ομολογω πως μπερδευτηκα με τοσες διαφορετικες αποψεις αρα θα ακολουθησω τον μεσο ορο των απαντησεων. Δηλαδη , επειδη οπως ειπε και ο Zed αν της μιλησω οποια και αν ειναι η απαντηση θα με απασχολει συνεχεια, θα περιμενω μεχρι τις ενδοσχολικες, 2 μηνες ειναι αντεχω. Σας ευχαριστω ολους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Θα γίνω απότομος, αλλά κάτσε διάβασε φίλε! Η ψυχολογία είναι σημαντικός παράγοντας επιτυχίας στις πανελλήνιες. Και ούτε του ερωτευμένου, ούτε του ερωτικά απογοητευμένου είναι ψυχολογία υποψηφίου. Εκτός από μερικές εξαιρέσεις, αλλά γιατί να ρισκάρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

equalizer

Νεοφερμένος

Ο equalizer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μα αυτο λεω κι εγω φιλε μου, γι αυτο θα κανω την κινηση μου μετα τις εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis Maniatis

Νεοφερμένος

Ο Makis Maniatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κάτσε διάβασε ρε ρέμπελε που θες και γκόμενα 2 μήνες πριν τις πανελλήνιες. Μετά το τελευταίο μάθημα κάνε ότι γουστάρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Απο προσωπικη εμπειρια καλυτερο ειναι να αφησεις τους ερωτες στην Γ Λυκειου ειδικα τωρα που βρισκεσαι στην τελικη ευθεια αν ηταν πιο νωρις δεν θα υπηρχε τοσο μεγαλος κυνδινος να χασεις τη συγκεντρωση σου αλλα τωρα που το διαβασμα κορυφωνεται καλυτερα να εισαι ψυχολογικα δυνατος .Εχεις ολο το χρονο μπροστα σου να ασχοληθεις με ερωτες

Καλη επιτυχια στις εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Παρε το τηλεφωνο της,έτσι ώστε να βρεθείτε μετά τις εξετασεις.Κανε ομως τωρα την κινηση γιατί αλλιώς θα το μετανιώσεις.Είχα πάθει το ίδιο και εγώ με μια κοπέλα πριν τις πανελληνίες(που αυτή έκανε κίνηση).Εγώ όμως επειδή δεν ήθελα να μπλέξω και μετά να αποτύχω στις πανελλήνιες το τραίναρα συνέχεια και μετά το μετάνιωσα πολύ,και ακόμα το μετανιώνω που δεν της ζήτησα το τηλέφωνο,μιας και μου άρεσε πολύ.όταν έχεις μια ευκαρία μην την αφήσεις να παέι χαμένη γιατί δεν ξέρεις πότε ή αν θα σου ξανάρθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top