Πότε θα βγουν οι βαθμοί;

Guest 324983

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα. Ξέρετε πότε θα βγουν οι βαθμοι; Έχω δει την δήλωση της Κεραμέως (περίπου 10/07) αλλά μου φαίνεται λίγο αργά και έχω ακούσει και υποθέσεις για πιο νωρίς.. Ξέρετε κάτι;
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλημέρα. Ξέρετε πότε θα βγουν οι βαθμοι; Έχω δει την δήλωση της Κεραμέως (περίπου 10/07) αλλά μου φαίνεται λίγο αργά και έχω ακούσει και υποθέσεις για πιο νωρίς.. Ξέρετε κάτι;

Δεν ξερω αν ειναι εγκυρο ανεβηκε βλεπω πριν 2 ωρες!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Την Παρασκευή στη 1 θα ανακοινωθούν, εκτός απροόπτου, οι βαθμολογίες.
 

aggelosst9

Νεοφερμένος

Ο aggelosst9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α. (Αθήνα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ηρεμήστε βρε με τους βαθμούς, τι 7 να βγούν τι 10 το ίδιο είναι, οι βάσεις είναι το ζητούμενο :P
 

Guest 324983

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α δεν είχα δει την καινούρια ανακοίνωση, ευχαριστώ!
Χαχαχα, όντως δεν έχουν και τόση διαφορά 3 μέρες..
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
και μετα μου λεγατε πριν κανα μηνα οτι δε θα μπορουσε να εφαρμοστει το συστημα της δευτερης ευκαιριας με διπλη εξεταστικη εντος 1 μηνα.χημεια παρασκευη 26/6 δε δωσανε??μιλαμε για κοντα 20.000 γραπτα ισως και παραπανω.για να βγουν 10/7 σημαινει οτι η διορθωση θα τελειωσει ή την δευτερα ή την τριτη για να ελεγχουν και να βγουν μετα αποτελεσματα.δηλαδη διορθωθηκαν 20.000 γραπτα σε 1 εβδομαδα!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top