Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
κανονικα το πιο σωστο θα ήταν να καθιερωθούν στανταρντ ημερομηνίες !!!!!
οπότε ουτε προβλεψεις να κανουμε ουτε να τσακονώμαστε.... και να βλεπουμε τις εξυπναδες κάθε ....
ας αποφασίσει το Υπουργείο π.χ. κάθε 20/6 οι βαθμολογίες και κάθε 25/8 οι βασεις !!!!!
θα υπήρχε κανένα πρόβλημα?????
θα ήξερε ο καθενας και θα εκανε ανετα τις διακοπες του και όλα τα υπολοιπα......

μη βαλετε πάλι αρνητικούς ψήφους .... γιατι θα σας κόψω τα χεράκια !!!! στραβάδια !!!!
πανω που πηγα να πω πως εγινε το θαυμα μερες που ειναι και για πρωτη φορα στα χρονικα θα συμφωνησω μαζι σου η τελευταια σειρα μου αλλαξε τη γνωμη. oopsie!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
No way αυτό δε θα ταν καθόλου καλό. Τα παιδιά θα αγχώνονταν υπερβολικά 10 μέρες πριν ενώ τώρα θα τους έρθει απότομα. Ίσως είναι καλύτερα έτσι. π.χ μπορεί να βγουν μεθαύριο προσωπικά δε το νομίζω (αλλά κανένας δε αγχώνεται)

Θα πω κάτι ακραίο αλλά είναι παρόμοιο. Παθαίνεις καρκίνος και ο ιατρός σου λεει οτι θα πεθάνεις. Θα προτιμούσες να σου πει θα πεθάνεις σε 3 μήνες 2 λεπτά 1 sec από τότε που θα σου πει ή θα σου το αφήσει ανοιχτό και να πει ένα ξερό εξαρτάται. Εγώ θα προτιμούσα το δεύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
πανω που πηγα να πω πως εγινε το θαυμα μερες που ειναι και για πρωτη φορα στα χρονικα θα συμφωνησω μαζι σου η τελευταια σειρα μου αλλαξε τη γνωμη. oopsie!
το τελευταιο... ηταν αστειακι βρε παιδακι μου..... πως κανετε έτσι....... καλό παιδι ειμαι και εγω το καημένο....απλά ολα αυτα τα πέρασα περυσι...και φετος κανω χαβαλέ.....
"μη ερθει κανενα στραβαδι Καρδίτσα... και καταλάβω οτι μου εβαλε αρνητικους ψήφους θα το ρημάξω.... ":P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
No way αυτό δε θα ταν καθόλου καλό. Τα παιδιά θα αγχώνονταν υπερβολικά 10 μέρες πριν ενώ τώρα θα τους έρθει απότομα. Ίσως είναι καλύτερα έτσι. π.χ μπορεί να βγουν μεθαύριο προσωπικά δε το νομίζω (αλλά κανένας δε αγχώνεται)
γι'αυτο να εισαι σιγουρος.

"μη ερθει κανενα στραβαδι Καρδίτσα... και καταλάβω οτι μου εβαλε αρνητικους ψήφους θα το ρημάξω.... ":P:P
θα το καταλαβεις απο τα μπλουζακια (anti-axiopistos group) λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γι'αυτο να εισαι σιγουρος.


θα το καταλαβεις απο τα μπλουζακια (anti-axiopistos group) λολ
+1000 για την τελευταια σου προταση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
πήρε κάποιος φίλος μου τηλ στο υπουργείο το πρωί και το σήκωσε (μετά από δύο λεπτά) κάποιος τύπος και τον παρέπεμψε σε κάτι άλλα τηλ τα οποία δεν αντιστοιχούν σε συνδρομητή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Θα πω κάτι ακραίο αλλά είναι παρόμοιο. Παθαίνεις καρκίνος και ο ιατρός σου λεει οτι θα πεθάνεις. Θα προτιμούσες να σου πει θα πεθάνεις σε 3 μήνες 2 λεπτά 1 sec από τότε που θα σου πει ή θα σου το αφήσει ανοιχτό και να πει ένα ξερό εξαρτάται. Εγώ θα προτιμούσα το δεύτερο.
μακρια απο μας καλε φαε τη γλωσσα σου. κανενα αλλο παραδειγμα δε βρηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
μακρια απο μας καλε φαε τη γλωσσα σου. κανενα αλλο παραδειγμα δε βρηκες?

:mad: Δεν είναι σωστό να εκφράζεσαι έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Θα πω κάτι ακραίο αλλά είναι παρόμοιο. Παθαίνεις καρκίνος και ο ιατρός σου λεει οτι θα πεθάνεις. Θα προτιμούσες να σου πει θα πεθάνεις σε 3 μήνες 2 λεπτά 1 sec από τότε που θα σου πει ή θα σου το αφήσει ανοιχτό και να πει ένα ξερό εξαρτάται. Εγώ θα προτιμούσα το δεύτερο.
Τι λες ρε φίλε? Ωραίο παράδειγμα έδωσες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
:mad: Δεν είναι σωστό να εκφράζεσαι έτσι.
βαλε μου πιπερι. και εμπλουτισε τη φαντασια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
Καλά θα θέλατε να σας πούνε ότι η δευτέρα παρουσία θα έρθει στις 23 Νοεμβρίου 2015 ή να μη ξέρετε τίποτα και να έρθει απότομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω θα ηθελα να σταματησει το τρολινκγ ειδικα σε μια κρισιμη στιγμη για τοσα παιδια εδω μεσα...αλλα μιας και δεν γινεται τιποτα ας ερθει η δευτερα παρουσια δεν με νοιαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
,Δε ξέρω αν θα το δείξει

Θεωρητικά ναι αλλά κανένας δε υπολογίζει αυτή την δήλωση. Αν και μακάρι να γίνει παρασκευή για να αρχίσει το καλοκαίρι για μερικούς επιτέλους τώρα που για όλους τελειώνει.

οκ thanx(καλα το vid ειναι λιγο γιουχου...):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ο Πετροπουλος του οεφε ειπε τωρα 24 ή 25 Αυγουστου. Ελπιζω αυριο να τελειωσουν ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ παιδιά,είμαι διακοπές..τα περνάω τελεια αλλά τις βάσεις δεν τις βλέπω να βγαίνουν .μια ακούω 22 , μια γύρω στις 25 ,μια το αργότερο 22...και τώρα μόλις άκουσα ότι θα πει την ακριβης ημερομηνια η διαμαντόπουλου αύριο στη συνέντευξη τύπου που θα δώσει . Καλά να περνάτε και ΥΠΟΜΟΝΗ!!
!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Το εντου έγραψε με κάθε επιφύλαξη ότι θα βγουν ίσως μέσα στο Σεπτέμβρη (συγκεκριμένα γράφει μετά τις 29 Αυγούστου), διότι δημιουργήθηκε «και καλά τώρα» πρόβλημα με ιδικές κατηγορίες.. Εντωμεταξύ Σεπτέμβριο δεν έχουμε πανικό από διαδηλώσεις?




"
Επιβεβαιώνουμε την είδηση και να πούμε πως σύμφωνα με μη διασταυρωμένη ακόμη πληροφορία του edu4u, έχει προκύψει πρόβλημα κατά τη διασταύρωση των βάσεων των ειδικών κατηγοριών και πως πιθανόν η ανακοίνωση των βάσεων να μεταφερθεί στα τέλη του μήνα (29+) !

Την αποκλειστική πληροφορία τη μεταφέρουμε με κάθε επιφύλαξη και ελπίζουμε αύριο να ξεκαθαρίσει οριστικά το τοπίο.
"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :P



κατανταει αστειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εγώ παιδιά,είμαι διακοπές..τα περνάω τελεια αλλά τις βάσεις δεν τις βλέπω να βγαίνουν .μια ακούω 22 , μια γύρω στις 25 ,μια το αργότερο 22...και τώρα μόλις άκουσα ότι θα πει την ακριβης ημερομηνια η διαμαντόπουλου αύριο στη συνέντευξη τύπου που θα δώσει . Καλά να περνάτε και ΥΠΟΜΟΝΗ!!
!

α ρε Χρησταρα εφυγες και μας αφησες εμας εδω αθηνα να λιωνουμε
lucky you,καλα να περνας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Βρε μπας το κάνουν επίτηδες για να πιάσει και τους φετινούς με νόμιμο τρόπο το νομοσχέδιο? Κουφό αυτό που γράφω, αλλά 29 του μηνός ψηφίζετε το νομοσχέδιο. Έχουν κάτι μέσα που μας έχει διαφύγει? Αν ανακοινωθούν αυτοί που πέρασαν μετά την ψήφιση, ίσως να μην μπορούν να κινηθούν νομικά?.. Πολύ κουφά πράγματα..

Η είναι αυτό που είχα γράψει παλιότερα, δηλαδή να δημιουργήσουν ένα μπάχαλο με γονείς, παιδιά που πέρασαν και σχολές, κατά την εγγραφή τους. Διότι θα είναι κλειστά.. Οι εγγραφές θα γίνονται κανονικά? Αυτό το ξέρουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Βρε μπας το κάνουν επίτηδες για να πιάσει και τους φετινούς με νόμιμο τρόπο το νομοσχέδιο? Κουφό αυτό που γράφω, αλλά 29 του μηνός ψηφίζετε το νομοσχέδιο. Έχουν κάτι μέσα που μας έχει διαφύγει? Αν ανακοινωθούν αυτοί που πέρασαν μετά την ψήφιση, ίσως να μην μπορούν να κινηθούν νομικά?.. Πολύ κουφά πράγματα..

Η είναι αυτό που είχα γράψει παλιότερα, δηλαδή να δημιουργήσουν ένα μπάχαλο με γονείς, παιδιά που πέρασαν και σχολές, κατά την εγγραφή τους. Διότι θα είναι κλειστά.. Οι εγγραφές θα γίνονται κανονικά? Αυτό το ξέρουμε?

Mηπως βλεπεις πολλες ταινιες?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top