Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Συγγνωμη, αλλα το μονο που ξερετε να κανετε ειναι να επιβραβευετε ο ενας τον αλλο;;;Αλλη ασχολια δεν εχετε;;;Υποτιθεται οτι ειστε φοιτητες, ομως συνεχεια σας βλεπω να κοκορευεσθε ''δοξαστε με, εγω επιασα τη σωστη ημερομηνια'' ή ''οι βασεις θα δικαιωσουν πληρως τις εκτιμησεις μου''. Πραγματικα, τετοιου ειδους δηλωσεις ειναι ανουσιες και το μονο που φανερωνουν ειναι την αδηφαγο αναγκη σας για αυτοπροβολη. Πραγματικα, καλυτερα να ασχοληθειτε με την προσεχη εξεταστικη σας, για να κανετε κατι χρησιμο, παρα με πραγματα που ειναι φανερο οτι το κανετε για να σπασετε πλακα και να πουλησετε μουρη, εκτος αν αυτο σας ενδιαφερει μονο, οποτε ποιος νοιαζεται γαι σχολες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
22 τελικα το ειπαν στην τηλεοραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Συγγνωμη, αλλα το μονο που ξερετε να κανετε ειναι να επιβραβευετε ο ενας τον αλλο;;;Αλλη ασχολια δεν εχετε;;;Υποτιθεται οτι ειστε φοιτητες, ομως συνεχεια σας βλεπω να κοκορευεσθε ''δοξαστε με, εγω επιασα τη σωστη ημερομηνια'' ή ''οι βασεις θα δικαιωσουν πληρως τις εκτιμησεις μου''. Πραγματικα, τετοιου ειδους δηλωσεις ειναι ανουσιες και το μονο που φανερωνουν ειναι την αδηφαγο αναγκη σας για αυτοπροβολη. Πραγματικα, καλυτερα να ασχοληθειτε με την προσεχη εξεταστικη σας, για να κανετε κατι χρησιμο, παρα με πραγματα που ειναι φανερο οτι το κανετε για να σπασετε πλακα και να πουλησετε μουρη, εκτος αν αυτο σας ενδιαφερει μονο, οποτε ποιος νοιαζεται γαι σχολες...

:P εγώ θα μιλήσω για μένα ειλικρινά και δε με νοιάζει ακόμα και να πάρω 10 αρνητικές (εγώ διαφωνώ με την πολιτική αυτή για αυτό δε βάζω καμία αρνητική) . Εμένα οι διακοπές μου τελειώσανε και άρχισα διάβασμα για την εξεταστικη θα φύγω ένα διήμερο ακόμα αλλά το διάβασμα το έχω αρχίσει :(. Στα μεσοδιαστήματα του διαβάσματος είναι ωραία να ασχολούμαι με τις βάσεις. Προσωπικά δεν έχω ανάγκη για αυτοπροβολή αλλά κάτι που να περνά η ώρα χωρίς να μου αποσπά χρόνο από το διάβασμα.

Γενικά έχω απορία με τα παιδιά που θα μπουνε τώρα στα ανώτερα και ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα. Καλά ασχολείστε μια περίοδο που δε χρειάζεται να διαβάζετε καθόλου με το ischool και τις προβλέψεις του καθένα. Εγώ στην ηλικία σας δεν όργωνα παραλίες, πήρα άδεια οδήγησης..... και έκανα ένα σωρό άλλα πράγματα.

Συμβουλές για σχολές δε είναι ανάγκη να δώσω αφού κάνετε του κεφαλιού σας..... και όταν πω κάτι λέτε ότι είμαι προσβλητικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Οχι τη Δευτερα ειανι πολυ αργα, δηλαδη τοσο αναποτελεσματικοι ειναι? Αν βγουν τη Δευτερα πως θα περασει αυτο το Σαββατοκυριακο, οπως τα αποτελεσματα...θριλερ η κατασταση.....

φιλε τωρα καταλαβες οτι ειναι αναποτελεσματικοι?...





στο σκάι είπαν 22 και λένε ότι είναι σίγουρο
Αναμένουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαρία Τ.

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Το edu4u δίνει πιθανή ημερομηνία 22/8,υπομονή λοιπόν μέχρι την Δευτέρα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Το edu4u δίνει πιθανή ημερομηνία 22/8,υπομονή λοιπόν μέχρι την Δευτέρα !
ασχετο,ανοιγει σε εσας το edu4u.gr ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ασχετο,ανοιγει σε εσας το edu4u.gr ?
οχι... τι κανανε αραγε; τους τα πρηξαν με τις βασεις και τις ερωτησεις και το κλεισανε;

ρε παιδια εγω εχω αμφιβολιες πολλες για το 22... αλλα επειδη πεφτει δευτερα ισως ειναι λογικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula17

Νεοφερμένος

Η dimitroula17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια τιποτα δεν ειναι σιγουρο!εδω στους βαθμους ειχαν πει ημερομηνια επισημα κ δεν καταφεραν να την τηρησουν!!!οποτε τωρα το εχουν αφησει ετσι!! ας περιμενουμε κ ας προσπαθησουμε να μην το σκεφτομαστε οσο γινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Εγω στο edu4u δεν μπορω να μπω για καποιο λογο! Ειναι τελικα στανταρ 22?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Είδα τυχαία αυτό:

Το www.likio.gr δημοσίευσε σήμερα το ακόλουθο ρεπορτάζ: Σύμφωνα με επικοινωνία που είχε το likio.gr σήμερα Δευτέρα (δηλαδή χθες) με ανώτατο στέλεχος του Υπ. Παιδείας, οι βάσεις εισαγωγής των υποψηφίων στα τμήματα των Πανεπιστημίων και ΤΕΙ θα δημοσιοποιηθούν την ερχόμενη Παρασκευή 19 Αυγούστου ή τη Δευτέρα 22 του μήνα.

Η ίδια πηγή είπε στο likio.gr, ότι θα υπάρξουν εκπλήξεις στις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hilbert

Νεοφερμένος

Ο Hilbert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 113 ετών. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
τι θα πει 'θα υπάρξουν εκπλήξεις στις βάσεις'?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ε 2 μηνες τωρα λενε οτι θα πεσουν....αυτο προφανως θα εννοει! οπως και να χει οπου να ναι θα τις μαθουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ε 2 μηνες τωρα λενε οτι θα πεσουν....αυτο προφανως θα εννοει! οπως και να χει οπου να ναι θα τις μαθουμε!

το να πέσουν, δεν είναι έκπληξη.....:hmm:
άρα κατι άλλο εννοεί..... (δεν θελει πολυ μυαλό νομίζω)

μάλλον μερικές σημαντικές ανόδους σε ορισμενες σχολές... (π.χ. στρατιωτικές, αστυνομικές και ίσως κάποιες Αθηνών & Θεσ/κης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Άμα δεν πέσει η Ιατρική Αθηνών, θα πέσω εγώ από το παράθυρο. Ένας από τους δυο μας θα πέσει, δεν τίθεται θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Άμα δεν πέσει η Ιατρική Αθηνών, θα πέσω εγώ από το παράθυρο. Ένας από τους δυο μας θα πέσει, δεν τίθεται θέμα.

Κάτι ξέρω εγώ που στις αρχιτεκτονικές μελέτες δεν βάζω παράθυρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Άμα δεν πέσει η Ιατρική Αθηνών, θα πέσω εγώ από το παράθυρο. Ένας από τους δυο μας θα πέσει, δεν τίθεται θέμα.

Σε καίει τόσο πολυ΄να πας Αθήνα; (αν ζούσες Αθήνα ή είχες σπίτι θα το δικαιολογούσα) τώρα δε ξέρω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Κάτι ξέρω εγώ που στις αρχιτεκτονικές μελέτες δεν βάζω παράθυρα:P

Ή βάλε παράθυρα με σίδερα ξέρω' γω. Πάντως να μην έχουμε πρόσβαση στο κενό. :P

37 μορια ρε γαμωτο, 37 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ελάτε ρε και σε ποιον δεν αρέσουν οι εκπλήξεις; I, for one, can't wait.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Σε καίει τόσο πολυ΄να πας Αθήνα; (αν ζούσες Αθήνα ή είχες σπίτι θα το δικαιολογούσα) τώρα δε ξέρω :hmm:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ρε σεις τα στατιστικα του γενικου βαθμου προσβασης μιλανε απο μονα τους.Φετος ειχαμε τους μισους αριστουχους συγκριτικα με περσυ ,τους μισους περιπου πανω απο 18 και παει λεγοντας.
Εκπληξεις αντε να γινουν σε μια σχολη οπου για εναν περιεργο λογο(?)θα υπαρξει κορεσμος στη δηλωση του μηχανογραφικου,γεγονος το οποιο σε τοπικο επιπεδο τουλαχιστον δεν φαινεται να συμβαινει.Τετοιες σχολες θα μπορουσαν να ειναι για παραδειγμα οι Στρατιωτικες που προσφερουν ευκολη(αριστη) αποκατασταση εν καιρω κρισης.Παντως δεν φαινεται να υπαρχει, για φετος τουλαχιστον, τετοια ταση .
Ετσι νομιζω πως ειναι αφελες να πιστευουμε πως οι εκλπληξεις που αναφερονται θα ειναι εις βαρος μας(της πλειοψηφιας μας).Να μας αγχωσουν παραπανω επιθυμουνε και να πουλησουν φυλλαδες...
Καλα Αποτελεσματα ευχομαι παιδια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top