Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
To υπουργείο ανακοίνωσε πως από τις υπερπροσπάθειες τους έσπασε ο καρπός της Διαμαντοπούλου. Έτσι λοιπόν το που περνάει ο καθένας θα γίνει έπειτα από κλήρωση μαζί με του "Κρατικού Λαχείου".

Ήδη η κλήρωση βρίσκεται σε εξέλιξη. Όσων τα μόρια τελειώνουν σε xx.x93 μπαίνουν στην Ιατρική και έχουν δώρο έναν αποχυμωτή και ένα σετ μαχαίρια για την κουζίνα σας :whistle:

Κρατικό Λαχείο είναι αυτό!!! Τέλη Ιουνίου κληρώνει... Τέλη Αυγούστου... πληρώνει

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
εγώ πάλι εύχομαι να βγουν οι βάσεις πριν κάνω μαύρους κύκλους και σακούλες κάτω απ' τα μάτια από τις αϋπνίες! :Ρ
αυτο γινεται εδω και αρκετες βδομαδες μπορω να πω....fail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Έκτακτο
Η διαμαντοπουλου θα βγει σε 3 ωρες απο τωρα και θα ανακοινωσει μονη της τις βασεις. την επεξεργασια των βασεων την εκανε η ιδια η υπουργος μεσα σε 2 λεπτα. συμφωνα με πληροφοριες δεν αντεχε αλλο να περιμενει ποτε θα της πουν να βαλει τα καλα της για να βγει στην τηλεοραση να τις ανακοινωσει. ετσι λοιπον συντονιστειτε ολοι στην τηλεοραση και παρτε τηλεφωνα γνωστους, συγγενεις και φιλους να της δουν και αυτοι...

Υ.Γ. 1η απριλιου δεν ειναι σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
:clapup::clapup:Η Διαμαντοπουλου ειναι λεεερρρρραααααααααααααααααα!!!!!!!:P:P:confused::worry::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ πάντως θέλω να βγούνε την Τετάρτη...Θέλω είπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τιποτ' άλλο με τις βάσεις σας θα θέλατε κύριε; Λίγο κρασί; Να χαμηλώσω τα φώτα; :P

Ξέρω γιατί ζητήσαν το κινητό μας στο μηχανογραφικό, θα μας πάρει η Αννούλα να μας κάνει έκπληξη και να μας πει τις βάσεις στον καθένα προσωπικά για την σχολή που τον ενδιαφέρει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

porcelain.doll

Νεοφερμένος

Η porcelain.doll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αντε να βγουν να ηρεμισουμε λιγο τι αγωνια και αυτη πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Τιποτ' άλλο με τις βάσεις σας θα θέλατε κύριε; Λίγο κρασί; Να χαμηλώσω τα φώτα; :P

Ξέρω γιατί ζητήσαν το κινητό μας στο μηχανογραφικό, θα μας πάρει η Αννούλα να μας κάνει έκπληξη και να μας πει τις βάσεις στον καθένα προσωπικά για την σχολή που τον ενδιαφέρει. :D

Μα αν είναι δυνατόν!:D
Μας κακομαθαίνετε κυρία υπουργέ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τιποτ' άλλο με τις βάσεις σας θα θέλατε κύριε; Λίγο κρασί; Να χαμηλώσω τα φώτα; :P

Ξέρω γιατί ζητήσαν το κινητό μας στο μηχανογραφικό, θα μας πάρει η Αννούλα να μας κάνει έκπληξη και να μας πει τις βάσεις στον καθένα προσωπικά για την σχολή που τον ενδιαφέρει. :D

Xμμ, ναι αμέ. Αν έχουμε καιρό μπροστά μας για τις βάσεις ας τον αξιοποιήσουμε κατάλληλα:P

Το κινητό μας το ζήτησαν για να μας πάρουν να μας κάνουνε φάρσες αν δεν έχουνε κάτι καλύτερο να κάνουνε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
εγω σκεφτομουν ως πιο ευκολο τροπο την μαζικη αποστολη sms απο τη διαμαντω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
στο edu4u λενε δευτερα. αρα να μην περιμενουμε μεχρι την παρασκευη?
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=4406
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
στο edu4u λενε δευτερα. αρα να μην περιμενουμε μεχρι την παρασκευη?
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=4406

Σε αυτο ποιος πιστευεις οτι θα σου απαντησει...Καποιοι λενε 22, αλλοι 23, εδω μεσα εχω ακουσει οτι μεσα στην βδομαδα...Υπομονη και δεν εχει μηνει ουτε βδομαδα. . .(συμφωνα με ολες τις αποψεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
οποιος μπορει ας παρει τηλ στο 2103442000. εκει ξερουν σιγουρα
εγω δεν εχω σταθερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimitroula17

Νεοφερμένος

Η dimitroula17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας!εγω ακουσα αλλο ενα πολυ καλο!!! οτι επειδη ειναι καινουριο το συστημα φετος μπορει να αργησουν κ περισσοτερο να τις βγαλουν απο περυσι!! κουραζονται πολυ οι ανθρωποι ρε παιδια να πατησουν κατι κουμπια σεβασμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γεια σας!εγω ακουσα αλλο ενα πολυ καλο!!! οτι επειδη ειναι καινουριο το συστημα φετος μπορει να αργησουν κ περισσοτερο να τις βγαλουν απο περυσι!! κουραζονται πολυ οι ανθρωποι ρε παιδια να πατησουν κατι κουμπια σεβασμος!

ναι και γω το ακουσα αυτο
ο εκσυγχρονισμος θα μας φαει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Οχι τη Δευτερα ειανι πολυ αργα, δηλαδη τοσο αναποτελεσματικοι ειναι? Αν βγουν τη Δευτερα πως θα περασει αυτο το Σαββατοκυριακο, οπως τα αποτελεσματα...θριλερ η κατασταση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Οχι τη Δευτερα ειανι πολυ αργα, δηλαδη τοσο αναποτελεσματικοι ειναι? Αν βγουν τη Δευτερα πως θα περασει αυτο το Σαββατοκυριακο, οπως τα αποτελεσματα...θριλερ η κατασταση.....

Βασικα και Τριτη-Τεταρτη να βγουν παλι δραμα θα ειναι οι προηγουμενες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
οποιος μπορει ας παρει τηλ στο 2103442000. εκει ξερουν σιγουρα
εγω δεν εχω σταθερο
μπορεί να παρεις και απο κινητό..........

Συνήθως όταν γράφω κάτι είτε εδώ είτε στο blog πολλοί με αντιμετωπίζουνε ως τρολ και γεμίζω με αρνητικές. Σε αυτές τις στιγμές σωπαίνω και περιμένω την δικαίωση. Κοιτάξτε τι έγραψα κάποιες μέρες πριν..... https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2722675&postcount=433 (παρόμοια ανακοίνωση έκανα και στο blog μου και πήρα πολλά υβριστικά μηνύματα από το mail)---> ότι δε ξέρω τι μου γίνεται και κάτι τέτοια.
(Όταν ο ΟΕΦΕ έλεγε τέλη Ιούλη εγώ έλεγα σταθερά 2 ημερομηνίες.

Κάποιοι θα πούνε ότι αργεί το υπουργείο αργεί και κάτι τέτοια κλασικά εικονογραφημένα όμως αυτό δεν ισχύει. Ο κτηνίατρος Χ έπεσε αρκετά κοντά αλλά δε το πέτυχε παρόλα αυτά τα έλεγε πριν από μενα και του αξίζουν μπράβο.

Αν κοιτάξετε την ανακοίνωση από το esos Θα καταλάβετε ότι έπεσα μέσα. :)

Ας περιμένουμε στις 22 για την πλήρη δικαίωση.....

και 22 να βγουν έπεσα πιο μεσα !!!!!
εσυ έλεγες 20/8/ με +-2
οπότε εγω είμαι -1 ασε που δεν αποκλείετε να βγουν και 23/8 ή και αργότερα, όπως πάει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,094 μηνύματα.
και 22 να βγουν έπεσα πιο μεσα !!!!!
εσυ έλεγες 20/8/ με +-2
οπότε εγω είμαι -1 ασε που δεν αποκλείετε να βγουν και 23/8 ή και αργότερα, όπως πάει......

Ίσως έχεις δίκιο :hmm:
αλλά σκέψου και το άλλο είναι σαν να παίζει ένας στοίχημα για 4 μέρες και να στοχεύει σε λίγα λεφτά και ο άλλος να στοχεύει σε μία μέρα και να πηγίαίνει για τα πολλά λεφτά. Πάντως ομολογώ πως η πρόβλεψη σου ήταν μοναδική και εντυπωσιακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
να κανω μια απλη ερωτηση; αν βγαλουμε τα media απτο παιχνιδι, ποιος στο καλο ειπε οτι τα αποτελεσματα θα βγουν 22? δεν υπαρχει ΚΑΜΙΑ επισημη ανακοινωση, ησυχαστε... για να μην εκνευριζεστε παλι το λεω. εγω πια παντως ειμαι τελειως απαισιοδοξη γυρω απτο θεμα. πιστευω οτι θα βγουν 25 (οπως και περσι κ προπερσι κλπ) ετσι ωστε αν βγουν πιο νωρις να χαρω :Ρ
απτη στιγμη π το υπουργειο δεν μιλαει, μην ειστε κ σιγουροι για την ημερομηνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top