Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
καλησπερα σε ολοι την παρεα. πιστευετε στις 19 η 22 να βγουνε τα αποτελεσματα? να παμε διακοπες αυτην την εβδομαδα η θα μας βγει ξυνο? οεο?

23 Aυγούστου !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
23 Aυγούστου !!!!!
μπααααααααα λιγο δυσκολο αυτο το νουμερο δεν το εχω δει-διαβασει ποτε.....
αλεξ ακομα να ερθεις εδω πανω ρε/? ξανθη συγκεκριμενα..

ναι ρε γμτ το συζήταγα και με τον πατερα μου,να παω απο τωρα μαζι του να δουμε σπιτια;;;;:hmm:φοβαμαι μηπως και δεν περασω εκει και γινει καμια στραβή ρε γμτ.ειλικρινα ειμαι μπερδεμένος φιλε Johny:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μπααααααααα λιγο δυσκολο αυτο το νουμερο δεν το εχω δει-διαβασει ποτε.....


ναι ρε γμτ το συζήταγα και με τον πατερα μου,να παω απο τωρα μαζι του να δουμε σπιτια;;;;:hmm:φοβαμαι μηπως και δεν περασω εκει και γινει καμια στραβή ρε γμτ.ειλικρινα ειμαι μπερδεμένος φιλε Johny:hmm:
δεν θα γινει καμια στραβη ρε αλεξ..θα εισαι και αρκετα πανω απο την βαση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
μπααααααααα λιγο δυσκολο αυτο το νουμερο δεν το εχω δει-διαβασει ποτε.....


ναι ρε γμτ το συζήταγα και με τον πατερα μου,να παω απο τωρα μαζι του να δουμε σπιτια;;;;:hmm:φοβαμαι μηπως και δεν περασω εκει και γινει καμια στραβή ρε γμτ.ειλικρινα ειμαι μπερδεμένος φιλε Johny:hmm:

ειναι η προβλεψη μου εδώ και 1,5 μήνα !!!!!
22 ειναι Δευτέρα, δύσκολη μερα !!!!!
ένα τελευταιο τσεκαρισμα την Δευτέρα .... επίσημη ανακοινωση το μεσημερι, για την αυριανή (23/8) ανακοίνωση αποτελεμάτων!
Do you understand me, my friend ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
ειναι η προβλεψη μου εδώ και 1,5 μήνα !!!!!
22 ειναι Δευτέρα, δύσκολη μερα !!!!!
ένα τελευταιο τσεκαρισμα την Δευτέρα .... επίσημη ανακοινωση το μεσημερι, για την αυριανή (23/8) ανακοίνωση αποτελεμάτων!
Do you understand me, my friend ????

Εγώ πιστεύω Δευτέρα. :) Δύσκολη μέρα αλλά την πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Φτάσαμε 15 του μηνός; Τι λε ρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
δεν θα γινει καμια στραβη ρε αλεξ..θα εισαι και αρκετα πανω απο την βαση:D
δεν ξερω ρε γμτ ακομα το σκεφτομαι λογικα θα φυγω κατα τις 19-20 και θα παω Σαλονικη,στο σπιτι αδερφης και μετα αν πραγματι περασω θα παω ξανθη(με ΚΤΕΛ).δεν ξερω ρε γμτ δεν ειμαι σιγουρος ρε Γιαννη αν θα την πιασω την σχολη,φοβαμαι μην παρουσιασει καμια αυξημενη ζητηση και παει πανω απο 16109 διοτι,ειναι πλεον εγεγραμμενοι οι ΜΠΔ στο ΤΕΕ...:/:
ειναι η προβλεψη μου εδώ και 1,5 μήνα !!!!!
22 ειναι Δευτέρα, δύσκολη μερα !!!!!
ένα τελευταιο τσεκαρισμα την Δευτέρα .... επίσημη ανακοινωση το μεσημερι, για την αυριανή (23/8) ανακοίνωση αποτελεμάτων!
Do you understand me, my friend ????
γιατι δυσκολη η Δευτερα;;;;μα δεν το εχω δει-διαβασει ουτε στην TV ουτε σε εφημεριδα-blog....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nanatsana

Νεοφερμένος

Η nanatsana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια σιγουρα 23 του μηνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Όχι, θα μείνεις εκτός :P
Εγώ τί να πω που είμαι 65 μόρια κάτω;

@Loukritia, Dmitsos

Μ' αρέσει που εγώ που είμαι 172 μόρια κάτω από την Ιατρική ΑΠΘ είμαι ο πιό χαλαρός:redface:

Τα στατιστικά μιλάνε για μένα. Απο εκει και περα τα παρακαλια για πτωση ειναι μουφες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
αν δε τα βγάλουν μέχρι τις 22 θα είναι για.... ξύλο
φέτος 1.η υποβολή των μηχανογραφικών τελείωσε πιο νωρίς από πέρυσι (5/7, ενώ πέρυσι 20/7) και 2.όλα ήταν ηλεκτρονικά, που σημαίνει ότι δε χρειάστηκε να στέλνονται τα μηχανογραφικά μας με κάποιες μέρες καθυστέρηση. Τα είχαν στα χέρια τους (για την ακρίβεια στους υπολογιστές τους) εκείνη την ημέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
αν δε τα βγάλουν μέχρι τις 22 θα είναι για.... ξύλο
φέτος 1.η υποβολή των μηχανογραφικών τελείωσε πιο νωρίς από πέρυσι (5/7, ενώ πέρυσι 20/7) και 2.όλα ήταν ηλεκτρονικά, που σημαίνει ότι δε χρειάστηκε να στέλνονται τα μηχανογραφικά μας με κάποιες μέρες καθυστέρηση. Τα είχαν στα χέρια τους (για την ακρίβεια στους υπολογιστές τους) εκείνη την ημέρα

εχεις απολυτο δικιο,το ιδιο λεμε ολοι μας αλλα το σκατο υπουργειο δεν μας ακουει.τι αλλο να κανουμε;;;:/::whistle::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
αν δε τα βγάλουν μέχρι τις 22 θα είναι για.... ξύλο
φέτος 1.η υποβολή των μηχανογραφικών τελείωσε πιο νωρίς από πέρυσι (5/7, ενώ πέρυσι 20/7) και 2.όλα ήταν ηλεκτρονικά, που σημαίνει ότι δε χρειάστηκε να στέλνονται τα μηχανογραφικά μας με κάποιες μέρες καθυστέρηση. Τα είχαν στα χέρια τους (για την ακρίβεια στους υπολογιστές τους) εκείνη την ημέρα

Ξεχνάς όμως ότι η προκήρυξη για την αστυνομία βγήκε πολύ αργά με αποτέλεσμα οι υποψήφιοι για τις αστυνομικές σχολές να δοκιμάζονται μέχρι τις 22 με 23 Ιουλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αμα ηταν σιγουρο για το ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις τοτε θα εβγαζε το υπουργειο ανακοινωση.Με το να κανουμε εικασιες δεν καταφερνουμαι τιποτα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
22 του μηνός τέλειωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos21309

Νεοφερμένος

Ο thanos21309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ευχαριστω για την απαντηση. απλως μην παω διακοπες κ εκει που ειμαι στην θαλασσα ωραιος και αρακτος χτυπαει το τηλ κ μου λενε που περασες? εκεινη την ωρα εγκεφαλικο!!!!

πεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς τααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!:clapup:

μπουρλοτο!!!!! :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
θυμαμαι οταν εβγαιναν οι βασεις της χρονιας μου ειχαμε κανει 2000 σελιδες εδω στο i school τοτε....απλα ηθελα να σας πω καλη επιτυχια και να μην αγχωνεστε!ολα θα πανε καλα!!!!λιγο εμεινε.... :) μετα απο λιγο ουτε καν θα το θυμαστε....κουραγιο!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
22 του μηνός τέλειωσε

και 22 να είναι....εσυ επειδή ξέρεις την προβλεψη μου.... (πραγματική !! ούτε επαφές, γνωριμίες κ.λ.π.) θα πρέπει να με παραδεχθείς ότι ήταν πολύ δυνατή... πραγματικά πριν 1,5 μήνα περίπου, είπα 23 Αυγούστου !!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
και 22 να είναι....εσυ επειδή ξέρεις την προβλεψη μου.... (πραγματική !! ούτε επαφές, γνωριμίες κ.λ.π.) θα πρέπει να με παραδεχθείς ότι ήταν πολύ δυνατή... πραγματικά πριν 1,5 μήνα περίπου, είπα 23 Αυγούστου !!!!:P

:hmm: ναι αλλά αν είναι 23 θα είσαι διπλά μαγκίτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ας πάρει κάποιος τηλέφωνο στο υπουργείο για πιο σίγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top