Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
εχεις δικιο σχολειο-internet-tv...Τουλαχιστον περσυ εγω ετσι τα ειδα.Ασε που για μενα η αξιοπιστια του σχολειου δεν αλλαζει με τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Περσι τα αποτελεσματα πρωτα βγηκαν στο internet και μετα στα σχολεια και στην τηλεοραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εχεις δικιο σχολειο-internet-tv...Τουλαχιστον περσυ εγω ετσι τα ειδα.Ασε που για μενα η αξιοπιστια του σχολειου δεν αλλαζει με τιποτα

Στο ίντερνετ αναρτώνται οι βάσεις μόνο ή με τους κωδικούς που έχουμε μπαίνουμε
σε κάποιο site κ βλέπουμε που ακριβώς περάσαμε?
Θα 'μαι διακοπές εκείνη την περίοδο οπότε δεν παίζει να πάω σχολείο.
ααα μας ενημερώνουν και τα φροντιστήρια λογικά, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εχεις δικιο σχολειο-internet-tv...Τουλαχιστον περσυ εγω ετσι τα ειδα.Ασε που για μενα η αξιοπιστια του σχολειου δεν αλλαζει με τιποτα
ε οχι κοιτα μπορει να μην συμπαθουμε το υπουργειο αλλα αν αναρτησει τις βασεις κτλπ ειναι σιγουρο οτι δεν υπαρχει πιθανοτητα λαθους:whistle:
Περσι τα αποτελεσματα πρωτα βγηκαν στο internet και μετα στα σχολεια και στην τηλεοραση.
λογικο.................


ααα μας ενημερώνουν και τα φροντιστήρια λογικά, ε?

ασφαλως στην αναγκη-χειροτερη παρε το τηλεφωνο και ενος καθηγητη απο εκει αν δεν σου απανταει η γραμματεια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Περσι τα αποτελεσματα πρωτα βγηκαν στο internet και μετα στα σχολεια και στην τηλεοραση.

Ε καλα δεν αψαξα και ολο το internet ουτε και ολα τα σχολεια.Περσυ στο σχολειο μου βγηκαν πιο γρηγορα λογω ταχυτητας των υπαλληλων του σχολειου.Επισης θεωρω πως στην διαμαχη ταχυτητα-αξιοπιστια κερδιζει η αξιοπιστια. Για να βγουν στα σχολεια περνανε απο χιλια κοσκινα γιατι στην τελικη εχουν υποχρεωση να τις βγαλουν σωστα..Στο internet δεν θεωρω πως υπαρχει αξιοπιστια...


Στο ίντερνετ αναρτώνται οι βάσεις μόνο ή με τους κωδικούς που έχουμε μπαίνουμε
σε κάποιο site κ βλέπουμε που ακριβώς περάσαμε?
Θα 'μαι διακοπές εκείνη την περίοδο οπότε δεν παίζει να πάω σχολείο.
ααα μας ενημερώνουν και τα φροντιστήρια λογικά, ε?

Για τα φροντ. δεν γνωριζω. Νομιζω οτι μπορεις να μπεις στο site του υπουργειου και να πληκτρολογησεις τον κωδικο που ειχες στις πανελληνιες και να δεις που περνας..(φετος δεν ξερω αν θα χρειαστει κατι παραπανω ή ο αλλος κωδικος που φτιαξαμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ε καλα δεν αψαξα και ολο το internet ουτε και ολα τα σχολεια.Περσυ στο σχολειο μου βγηκαν πιο γρηγορα λογω ταχυτητας των υπαλληλων του σχολειου.Επισης θεωρω πως στην διαμαχη ταχυτητα-αξιοπιστια κερδιζει η αξιοπιστια. Για να βγουν στα σχολεια περνανε απο χιλια κοσκινα γιατι στην τελικη εχουν υποχρεωση να τις βγαλουν σωστα..Στο internet δεν θεωρω πως υπαρχει αξιοπιστια...
Τα αποτελεσματα ηταν διαθεσιμα απο τις 6.30 περιπου στη σελιδα του Υπουργειου Παιδειας.Εβαζες τον κωδικο σου και μερικα αλλα στοιχεια και σου εβγαζε που εχεις περασει και τη σειρα επιτυχιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Για τα φροντ. δεν γνωριζω. Νομιζω οτι μπορεις να μπεις στο site του υπουργειου και να πληκτρολογησεις τον κωδικο που ειχες στις πανελληνιες και να δεις που περνας..(φετος δεν ξερω αν θα χρειαστει κατι παραπανω ή ο αλλος κωδικος που φτιαξαμε)

ναι αυτο σιγουρα θα ισχυει απλα δεν ειμαι σιγουρος για τον κωδικο τον οποιο θα μπορεις να βαλεις,παντως,σιγουρα ετσι θα γινεται αν και λογικα θα εχει ψηλοπεσει ο server εκεινη την ημερα αλλα δεν πειραζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Kαλησπερα,θα ηθελα να ρωτησω ποτε περιπου αναμενουμε την ανακοινωση των βασεων?Υπαρχει καποια ημερα ως η πιο πιθανη που ακουγεται οτι θα βγουν?Παντως πιστευω οτι φετος θα επρεπε να ειχαν βγει οι βασεις πιο γρηγορα απο οτι βγαινουν καθε χρονο λογω του οτι φετος τα μηχανογραφικα τα καταθεσαμε ηλεκτρονικα κι οχι στα γραφεια της δευτεροβαθμιας.Τελος παντων,αναμενουμε και μακαρι να πανε ολα καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
20 είναι Σάββατο οπότε γιοκ :P
Τώρα από την Τρίτη 17 μέχρι τη Δευτέρα 22 θέλω να πω πιστεύω είμαστε σε αναμονή...κάποια ωραίο μεσημέρι κάποιες ωραίας μέρας εκεί που θα πάμε να πέσουμε για ύπνο το μεσημέρι θα χτυπήσει το τηλέφωνο και θα ακούσουμε "ακούς ρε, αύριο βγαίνουν οι βάσεις είπανε στις ειδήσεις". Εκεί αφήνουμε τον ύπνο, ξεπαραδιάζουμε τους γονείς μας και βγαίνουμε έξω και επιστρέφουμε την άλλη μέρα το πρωί σπίτι αφού μάθουμε τι θα κάνουμε τα (τουλάχιστον) επόμενα 4 χρόνια.
Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
20 είναι Σάββατο οπότε γιοκ :P
Τώρα από την Τρίτη 17 μέχρι τη Δευτέρα 22 θέλω να πω πιστεύω είμαστε σε αναμονή...κάποια ωραίο μεσημέρι κάποιες ωραίας μέρας εκεί που θα πάμε να πέσουμε για ύπνο το μεσημέρι θα χτυπήσει το τηλέφωνο και θα ακούσουμε "ακούς ρε, αύριο βγαίνουν οι βάσεις είπανε στις ειδήσεις". Εκεί αφήνουμε τον ύπνο, ξεπαραδιάζουμε τους γονείς μας και βγαίνουμε έξω και επιστρέφουμε την άλλη μέρα το πρωί σπίτι αφού μάθουμε τι θα κάνουμε τα (τουλάχιστον) επόμενα 4 χρόνια.
Αυτά.

Σωστα,20 του μηνα το αποκλειουμε γιατι ειναι Σαββατο.Ιδωμεν και μακαρι να βγουνε οσο το δυνατον συντομοτερα για να τελειωνει μια και καλη η αγωνια μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
εγώ λέω να θυμηθούμε την διαμάντω :Ρ και να αφήσουμε τις ελπίδες για την επόμενη βδομάδα... αν θυμάστε είπε 3ο δεκαήμερο και από τότε δεν ξαναβγήκε να πει η ίδια τπτ... μόνο οι εφημερίδες. κατά τη γνώμη μου θα βγουν την ίδια ημερομηνία με πέρσι, άντε μια - δυό μέρες πιο πριν για να λένε ότι κάνανε και πρόοδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

porcelain.doll

Νεοφερμένος

Η porcelain.doll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια με το τει νοσηλευτικης για θεσσαλονικη τι παιζει; απο επαλ εχει 1680 κ εγω εγραψα 1614 εχω ελπιδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
παιδια με το τει νοσηλευτικης για θεσσαλονικη τι παιζει; απο επαλ εχει 1680 κ εγω εγραψα 1614 εχω ελπιδες;

κοιτα δεν ξερω ποια ειναι η απαντηση σου στην ερωτηση αλλα ειναι σε λαθος θεμα...
την βαζω με quote εδω οκ;;;

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=2755157#post2755157
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
εγώ λέω να θυμηθούμε την διαμάντω :Ρ και να αφήσουμε τις ελπίδες για την επόμενη βδομάδα... αν θυμάστε είπε 3ο δεκαήμερο και από τότε δεν ξαναβγήκε να πει η ίδια τπτ... μόνο οι εφημερίδες. κατά τη γνώμη μου θα βγουν την ίδια ημερομηνία με πέρσι, άντε μια - δυό μέρες πιο πριν για να λένε ότι κάνανε και πρόοδο...

Περισυ ποτε ανακοινωθηκαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
εγώ λέω να θυμηθούμε την διαμάντω :Ρ και να αφήσουμε τις ελπίδες για την επόμενη βδομάδα... αν θυμάστε είπε 3ο δεκαήμερο και από τότε δεν ξαναβγήκε να πει η ίδια τπτ... μόνο οι εφημερίδες. κατά τη γνώμη μου θα βγουν την ίδια ημερομηνία με πέρσι, άντε μια - δυό μέρες πιο πριν για να λένε ότι κάνανε και πρόοδο...

Από πότε είναι έγκυρη πηγή; Οι πανελλήνιες θα ξεκινήσουνε το 2ο δεκαπενθήμερο έλεγε και στις 12 γράφαμε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Πιστευω καλυτερα θα ηταν να σκεφτομαστε οτι θα βγουν την παρα αλλη εβδομαδα γιατι σε περιπτωση που βγουν πιο νωρις να μας ερθει ως εκπληξη;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Γενικώς αν βγούνε με το υπουργείο που μπλέξαμε θα' ναι έκπληξη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
λογικα η 19 η 22 φανταζομαι..λιγο εμεινε παιδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Από πότε είναι έγκυρη πηγή; Οι πανελλήνιες θα ξεκινήσουνε το 2ο δεκαπενθήμερο έλεγε και στις 12 γράφαμε :p
Ενταξη μην τι φαμε τι κοπελα ενα λαθακη εκανε:cry_x:.........παρασυρθηκε...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top