Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
δεν ξέρω αν το είδατε!!
ανακοίνωσαν την εξεταστέα ύλη για το σχολικό έτος 2011-2012!!
Νομίζω ότι έχουν ξεφύγει!
Προχώρησαν στο επόμενο έτος χωρίς να έχουν ολοκληρώσει το προηγούμενο!

ναι ρε γνωστο αυτο το εχω ξανακούσει "μπρος για πισω....'':whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
εχω εγκυρη πηγη απο μεσα............

μη μου πεις οτι το πιστεψες:P:P...........σε 15 μερες το αργοτερο βγαινουν η βασεις υπομονη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

στελα+

Νεοφερμένος

Η στελα+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εχω εγκυρη πηγη απο μεσα............

μη μου πεις οτι το πιστεψες:P:P...........σε 15 μερες το αργοτερο βγαινουν η βασεις υπομονη;)


μακαρι να βγουν την αλλη εβδομαδα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Val-Eirinaios

Νεοφερμένος

Ο Val-Eirinaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εχω εγκυρη πηγη απο μεσα............

μη μου πεις οτι το πιστεψες:P:P...........σε 15 μερες το αργοτερο βγαινουν η βασεις υπομονη;)
με κοροιδευες ? δεν θα ειναι τοσο η βαση ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
δεν ξέρω αν το είδατε!!
ανακοίνωσαν την εξεταστέα ύλη για το σχολικό έτος 2011-2012!!
Νομίζω ότι έχουν ξεφύγει!
Προχώρησαν στο επόμενο έτος χωρίς να έχουν ολοκληρώσει το προηγούμενο!

Με τα "φροντιστηριακά¨ θέματα που άρχισαν να μπαίνουν στις Πανελλαδικές είπαν να διευκολύνουν και τα φροντιστήρια που άρχισαν από Αύγουστο για να ξέρουν την ύλη βρε αδερφέ! Το Υπουργείο μας προωθεί τη παραπαιδεία:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ε ρε παιδια αργουν να βγαλουν την υλη γκρινιάζουμε την βγαζουν νωρις γκρινιάζουμε! ας αποφασίσουμε τι θελουμε και μεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
με κοροιδευες ? δεν θα ειναι τοσο η βαση ε?
δεν ξερω ποσο θα ειναι η βαση,δεν τη καθοριζω εγω..........μια μικρη συμβουλη θα σου δωσω:hmm:,καλυτερα να περιμενεις λιγες μερες ακομα και να μαθεις πραγματικα και οριστικα τι γινεται με της βασεις και αμα περασες ή οχι(ελπιζω να περασεις εκει που θελεις;)), παρα να σου πει καποιος πχ. ακουσα ή εμαθα απο εναν γνωστο ή εχω εγκυρη πηγη οτι θα πεσει η βαση,και με αυτα που σου λεει να νομιζεις οτι περασες και στο τελος οταν δεις της βασεις μπαμ:verymad:και γινεται της κακομοιρας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

στελα+

Νεοφερμένος

Η στελα+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ασχετο αλλα φυσικοθεραπια θελει και μια φιλη μου.
την εχει δηλωσει βεβαια μετα την αστυνομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Val-Eirinaios

Νεοφερμένος

Ο Val-Eirinaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
συμφωνω μ αυτο που λεσ απλα χαρηκα για την εκτιμηση σου :D

ασχετο αλλα φυσικοθεραπια θελει και μια φιλη μου.
την εχει δηλωσει βεβαια μετα την αστυνομια.
ποσα μορια εχει στο 3ο πεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

στελα+

Νεοφερμένος

Η στελα+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
φυσικοθεραπεια..σαλονικη..προσωπικη εκτιμηση 16000-16100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Val-Eirinaios

Νεοφερμένος

Ο Val-Eirinaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
φυσικοθεραπεια..σαλονικη..προσωπικη εκτιμηση 16000-16100
μου κανει η εκτιμηση σου. :)

οχι απο επαλ ειναι.
νομιζω δεν ανταγωνιζομαι ατομα απο επαλ...εχουν τις δικες τους θεσεις αυτοι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

στελα+

Νεοφερμένος

Η στελα+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
νομιζω δεν ανταγωνιζομαι ατομα απο επαλ...εχουν τις δικες τους θεσεις αυτοι.....


ναι.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εκανα διορθωση πιο πανω ειχα γραψει κατι λαθος :P αντε να δουμε ποτε θα βγουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Val-Eirinaios

Νεοφερμένος

Ο Val-Eirinaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εκανα διορθωση πιο πανω ειχα γραψει κατι λαθος :P αντε να δουμε ποτε θα βγουν
το εντου κατι μου κανει και το εμπιστευομαι........σ ευχαριστω για τη γνωμη σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδιά κάτι άκουσα και καλά οτι το εντού θα πάρουν πληροφορίες και θα γράψουν τις τελικές βάσεις σήμερα το βράδυ;;;
Δεν έχω καταλάβει καλά!!!:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Παιδιά κάτι άκουσα και καλά οτι το εντού θα πάρουν πληροφορίες και θα γράψουν τις τελικές βάσεις σήμερα το βράδυ;;;
Δεν έχω καταλάβει καλά!!!:worry::worry:

:whistle::whistle:Ράδιο αρβύλα... Δεν γίνεται κάτι τέτοιο. Θα θεωρούνταν παρανομία αν υποθετικά γινόταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Όταν βγουν οι βάσεις θα πρέπει να πάμε στα λύκεια μας για κάποιο λόγο?
Θα παρουμε κάποιο χαρτί?κάτι άλλο?

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Οχι...Μπορεις να πας απο εκει να δεις που εχεις περασει ή να περημενεις την tv (ή μετεπειτα το internet)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μετεπειτα το internet;;;;;;;;;;;;;

πρωτα στο internet δεν θα αναρτηθούν;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top