Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μα δεν έχει καμία αξιοπιστία :P
1. Οι πανελλήνιες θα αρχίσουν το δεύτερο δεκαπενθήμερο του Μαίου
2. Τα αποτελέσματα - δε χρειάζονται εξηγήσεις-
3. Οι βάσεις των σχολών θα βγουν στο επόμενο δεκαήμερο
Όσο τα είδες εσυ αυτά, άλλο τόσο τα είδαμε όλοι μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
το ξέρω κοπέλα μου αλλά όπως και να έχει ελπίζεις σε αξιόπιστες πληροφορίες(μέσα σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Επειδή όμως με αυτό το υπουργείο δεν πρόκειται να τις έχουμε, ας χαλαρώσουμε και ας απολαύσουμε το καλοκαίρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:pfff: αν δεν ξαναδηλώσει τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Πιστευω πως οσο η διαδικασια ειναι σε εξελιξη ουτε οι ιδιοι μπορουν να ειναι σιγουροι για το ποτε θα εχουν τελειωσει, καθως ειναι ενα συστημα το οποιο εφαρμοζεται πρωτη φορα κι ετσι δεν μπορουν να κανουν συγκεκριμενη προβλεψη στο ποτε θα βγουν γιατι δεν εχουν την εμπειρια προηγουμενων χρονων. Δε μου φαινεται απιθανο να βγουν την αλλη βδομαδα και να μας πουν οτι θα βγουν την μεθεπομενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Απο τι φαινεται θα τις εχουμε μετα τις 20 Αυγουστου..αρα και αλλη υπομονη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Τ.

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω αν όλα πάνε καλά 22-25 Αυγούστου,απλά απαράδεκτοι:mad: οι χαμηλότερες βαθμολογίες των τελευταίων 10 χρόνων,πρώτη χρονιά κατάθεση μηχανογραφικού ηλεκτρονικά,λάθος της υφυπουργού παιδείας σχετικά με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων....όλα τα στραβά φέτος έγιναν!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Θα βγουν κατά της 25-30 Αυγούστου, έτσι ώστε η υπουργός να στείλει ένα fireball στους πανεπιστημιακούς.. Από 1η Σεπτέμβρη είναι κλειστά τα πανεπιστήμια, εγγραφές θα επιτρέπονται??. Αν τώρα το υπουργείο καταφέρει να στείλει στα πανεπιστήμια γονείς και παιδιά (επιτυχόντες), θα δημιουργήσει ένα έντονο αρνητικό κλήμα, γιατί λογικά αν είναι κλειστά, ούτε να γραφτούν δεν θα μπορούν.. Θα είναι και οι γονείς.. u know..
Σε κάτι άρθρα που έβγαλαν οι πανεπιστημιακοί, ότι ο πόλεμος θα παιχτεί επικοινωνιακά στο λαό, ίσως είναι και αυτό..

Παρεμπιπτόντως, μας κοροϊδεύουν τα ειδησεογραφικά μπλογκ.. σήμερα βγήκε άρθρο ότι «μετά της 15 θα βγουν». Και δεν αναφέρονται καν στο τρίτο δεκαήμερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαρία Τ.

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μπορεί δηλαδή να τα έχουμε και 17 Αυγούστου ; πφφφ δεν περνάνε οι μέρες :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:) προφανώς τα διάφορα blogs και sites δεν εμπιστεύονται την υπουργό που τόσο αξιόπιστα δήλωσε 3ο δεκαήμερο!
τι κι αν την προηγούμενη εβδομάδα μίλαγε για 2ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Παιδια! Ειχα στειλει πριν μερες ερωτηση ποτε θα βγουν οι βασεις στο blog του παναρετου, ο οποιος σημερα μου απαντησε:
''Ο σχεδιασμος ηταν για 17-18 Αυγουστου''
Τιποτα δεν ειναι σιγουρο, αλλα ποιος ξερει, μπορει να δουμε τις βασεις νωριτερα:)Δεν νομιζω οτι ηταν τυχαιο αυτο που ειπε(παρα το ''ηταν'')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παιδια! Ειχα στειλει πριν μερες ερωτηση ποτε θα βγουν οι βασεις στο blog του παναρετου, ο οποιος σημερα μου απαντησε:
''Ο σχεδιασμος ηταν για 17-18 Αυγουστου''
Τιποτα δεν ειναι σιγουρο, αλλα ποιος ξερει, μπορει να δουμε τις βασεις νωριτερα:)Δεν νομιζω οτι ηταν τυχαιο αυτο που ειπε(παρα το ''ηταν'')
Ωπ να σαι! Σε πέτυχα επιτέλους! :P Εσύ δεν ήσουν που είχες πει ότι από έγκυρη πηγή είχες μάθει ότι θα βγουν γύρω στις 28-29/7;; Τελικά εντάξει δεν βγήκε...
Αλλά, δεν είναι αυτό το θέμα μας!! Λοιπόν την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν διακοπες... και είχα πρήξει τις φίλες μου λέγοντας ότι να "την πεμπτη ή την παρασκευή θα βγουν, θα το δείτε, το άκουσα από έγκυρη πηγή"
Ε, λοιπόν ακόμη με δουλεύουν...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ωπ να σαι! Σε πέτυχα επιτέλους! :P Εσύ δεν ήσουν που είχες πει ότι από έγκυρη πηγή είχες μάθει ότι θα βγουν γύρω στις 28-29/7;; Τελικά εντάξει δεν βγήκε...
Αλλά, δεν είναι αυτό το θέμα μας!! Λοιπόν την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν διακοπες... και είχα πρήξει τις φίλες μου λέγοντας ότι να "την πεμπτη ή την παρασκευή θα βγουν, θα το δείτε, το άκουσα από έγκυρη πηγή"
Ε, λοιπόν ακόμη με δουλεύουν...:redface:
τοση αγωνια για το αν θα ειμαστε συμπολιτες ? χαχα:) ε τελη Αυγουστου απο τι φαινεταιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ωπ να σαι! Σε πέτυχα επιτέλους! :P Εσύ δεν ήσουν που είχες πει ότι από έγκυρη πηγή είχες μάθει ότι θα βγουν γύρω στις 28-29/7;; Τελικά εντάξει δεν βγήκε...
Αλλά, δεν είναι αυτό το θέμα μας!! Λοιπόν την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν διακοπες... και είχα πρήξει τις φίλες μου λέγοντας ότι να "την πεμπτη ή την παρασκευή θα βγουν, θα το δείτε, το άκουσα από έγκυρη πηγή"
Ε, λοιπόν ακόμη με δουλεύουν...:redface:

Συγγνωμη, ρε Μαρια:redface:. Και εσυ επρεπε να εχεις επιφυλαξεις, και εγω ειχα:P.Ολους μας εξαπατησαν:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
τοση αγωνια για το αν θα ειμαστε συμπολιτες ? χαχα:) ε τελη Αυγουστου απο τι φαινεταιιι
χαχα!!! :P ναι ναι
Συγγνωμη, ρε Μαρια:redface:. Και εσυ επρεπε να εχεις επιφυλαξεις, και εγω ειχα:P.Ολους μας εξαπατησαν:(
Τι ζητάς συγγνώμη καλέ;:P Σιγά το πράγμα... απλά στις διακοπές έπρηζα κόσμο :whistle:
Είχα και εγώ τις επιφυλάξεις μου βέβαια... απλά ήθελα να το παίξω λιγάκι έξυπνη μπας και βγει...
Τεσπα κάποια στιγμή θα βγουν, δεν μπορεί!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Παντως αυτο που ειπε ο παναρετος δεν ηταν τυχαιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παντως αυτο που ειπε ο παναρετος δεν ηταν τυχαιο...
Μακάρι ρε συ!! Το ελπίζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ποιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
διαβασε λιγα ποστ πιο πριν...

Παιδια, κοιταξτε τι λεει ο κουτρουμπελης!!!
Τέλος, να αναφέρουμε για πρώτη φορά και έναν άλλο πολύ σημαντικό λόγο "καθυστέρησης" της ενημέρωσης του συστήματος: μέσα στα 1200 μηχανογραφικά που δεν οριστικοποιήθηκαν, υπάρχουν - εκτός από του χαμηλόβαθμους - και αρκετοί υψηλόβαθμοι υποψήφιοι, οι οποίοι επικαλούνται τεχνικούς λόγους και αιτούνται την κανονική συμμετοχή τους, στη διαδικασία επιλογής των επιτυχόντων.
Άρα εδώ εκκρεμεί και πολιτική απόφαση με σοβαρές νομικές προεκτάσεις!

Καλο Σεπτεμβρη!!!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παιδια, κοιταξτε τι λεει ο κουτρουμπελης!!!


Καλο Σεπτεμβρη!!!!!:whistle:
Καλά εντάξει... κάνει πλάκα.!!! δεν γίνονται αυτά... 1200 μηχανογραφικά;;
Μα καλά όλοι αυτοί οι "αριστούχοι" τι έκαναν τόσο καιρό;;;
Εμείς ήμασταν οι μαλάκες;;
Τεσπα ότι είναι να γίνει ας γίνει... χουέστηκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top