Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Καλό μήνα σε όλους μας και καλά αποτελέσματα παιδιά!!! Και τον επόμενο με το καλό στην σχολή στης αρεσκίας μας!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Το 3ο δεκαήμερο του μηνός θα ανακοινωθούν οι βάσεις σύμφωνα με την κ.Διαμαντοπούλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
η υπουργός παιδείας μόλις είπε στο μέγκα ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν 20-30 αυγούστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
η υπουργός παιδείας μόλις είπε στο μέγκα ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν 20-30 αυγούστου

όντως το είδα και εγώ........ Και είμαι πλήρως απογοητευμένη.... οι ΆΘΛΙΟΙ.!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
όντως το είδα και εγώ........ Και είμαι πλήρως απογοητευμένη.... οι ΆΘΛΙΟΙ.!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:
Δεν έχω παρακολουθήσει τη συζήτηση για τις εκτιμήσεις και δε γνωρίζω πότε ακριβώς εικαζόταν ότι θα ανακοινωθούν αλλά συνήθως μέσα σε αυτό το χρονικό πλαίσιο ανακοινώνονταν ως τώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Φέτος όλα έγιναν "όπως" πάντα, μόνο που τα προηγούμενα χρόνια τίποτα δεν ήταν "όπως" φέτος. :)

Από την αρχή φαίνεται η ανοργανωσιά του Υπουργείου στο θέμα "Πανελλαδικές". Τι να πω, ίσως πραγματικά έχουνε κάτι καλύτερο να κάνουνε. Ας τακτοποιήσουν τα πιο σοβαρά θέματα και ας μας γράψουνε εμάς γιατί αλήθεια, σε κανέναν δε θ' αρέσει να μάθει αύριο ότι πέρασε στην τάδε σχολή και σε κανα μήνα να μάθει ότι η σχολή κλείνει...

Ξεχάστε τους, όση διάθεση μας χάλασαν ας τη χάλασαν, μπήκε ο Αύγουστος, τελευταίος μήνας του καλοκαιριού!! Μη χαλάσουμε και αυτές τις ωραίες μέρες για ένα τσούρμο καλοβολεμένων!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
έριξε την ευθύνη στο υπουργείο οικονομικών που καθυστέρησε τις εξετάσεις σε στρατό-αστυνομία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Μπηκαμε στο μηνα μας!!! Αντε με εναν πονο να μας βγει!
3ο δεκαημερο ειπε η ψοφια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
λογικό να βγουν τότε, δεδομένου ότι οι λιγοστοί υπάλληλοι που κάνουν πραγματική δουλειά εκεί μέσα τώρα έχουν πάρει άδειες, πράγμα που αυτομάτως σημαίνει ότι οι τελικοί έλεγχοι δεν μπορούν να πραγματοποιηθούν. βέβαια δεν ξέρω, ίσως άλλος ένας παράγοντας είναι και οι βάσεις αστυνομικών/ στρατιωτικών σχολών, που αν δεν έχουν βγει ακόμα, τότε δεν έχει νόημα να βγουν και οι δικές μας, αφού επηρεάζονται (όσοι μένουν έξω απτις πρώτες, καταλαμβάνουν θέσεις στις δεύτερες). έτσι λοιπόν, ένα είναι το συμπέρασμα: παιδιά, πρέπει να χουμε ΥΠΟΜΟΝΗ! (εμ πόση όμως πια; με τον πόνο μας παίζουν!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μπηκαμε στο μηνα μας!!! Αντε με εναν πονο να μας βγει!
3ο δεκαημερο ειπε η ψοφια?

Ναι,μπήκαμε στο μήνα μας χαχαχα (θα γεννήσουμε πρόωρα μου φαίνεται)!
Ναι,20-30 Αυγούστου και αν ισχύσει αυτό τελικά τότε 22-26 Αυγούστου we'll have the results :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Στο μέγκα τώρα η κύρια Διαμαντοπούλου θα μας πει πότε θα βγουν οι βάσεις
:)

live text
_______________________
η διαμαντοπούλου κάνει τσατ μέσω twitter :) 4500 φοιτητές μιλούσαν μαζί της

όταν το ριξα μια βιαστική ματιά, μου φάνηκε πως έλεγε 4500 φοιτητές ΓΕΛΟΥΣΑΝ μαζί της. χι χι χι χι χι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
όταν το ριξα μια βιαστική ματιά, μου φάνηκε πως έλεγε 4500 φοιτητές ΓΕΛΟΥΣΑΝ μαζί της. χι χι χι χι χι
Διολου απιθανο!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
23 αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
@danai-elpida έλα ντε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ναι,μπήκαμε στο μήνα μας χαχαχα (θα γεννήσουμε πρόωρα μου φαίνεται)!
Ναι,20-30 Αυγούστου και αν ισχύσει αυτό τελικά τότε 22-26 Αυγούστου we'll have the results :D

Ρε πλάκα μου κάνει???????????????:mad:
Θα 'μαι διακοπές(ελπίζωω)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Παιδιά, βγήκε σήμερα η Διαμαντοπούλου στο μεγκα και είπε ότι είναι έτοιμες οι βάσεις και θα βγουν σε λίγες ημέρες. Μήπως υπάρχουν κλώνοι της Διαμαντοπούλου και άλλα λέει ο ένας, άλλα ο άλλος?
Την πληροφορία αυτή την διάβασα από άλλο φόρουμ και σημερινό ποστ.. Δεν ξέρω αν είναι ράδιο αρβύλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Παιδιά, βγήκε σήμερα η Διαμαντοπούλου στο μεγκα και είπε ότι είναι έτοιμες οι βάσεις και θα βγουν σε λίγες ημέρες. Μήπως υπάρχουν κλώνοι της Διαμαντοπούλου και άλλα λέει ο ένας, άλλα ο άλλος?
Την πληροφορία αυτή την διάβασα από άλλο φόρουμ και σημερινό ποστ.. Δεν ξέρω αν είναι ράδιο αρβύλα..
εξαρτάται, αν για αυτόν που το γράφει οι 20-30 μέρες είναι λίγες, τότε ορθά το λέει :Ρ ο φυσιολογικός κόσμος όμως με το λίγες μέρες εννοεί το πολύ 2 βδομάδες :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Αν έβλεπε σήμερα κάποιος μεγκα, ας το εξακριβώσει.. απλά τα πράγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Τελικα τι ειπε η Διαμαντο -σε λιγες μερες ή το το τριτο 10ημερο του Αυγουστου? Υπαρχει καποιος που να το ακουσε με τα αυτια του (εννοω χωρις μεσολαβηση αλλων προσωπων, τυπου μου ειπε η Μαρια οτι της ειπε ο γιαννης οτι του επε κλπ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top