Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
https://www.inews.gr/98/vaseis-2011--ekplixi-telos-iouliou-i-anakoinosi.htm

Λεει για τελος Ιουλιου...

Επισης ακουσα οτι το ειπαν και στις ειδησεις....

Τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Οσοι θελετε εκτιμησεις για βασεις ελατε chat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Οσοι θελετε εκτιμησεις για βασεις ελατε chat

μήπως είσαι ο axiopistos και δε μας το λες; μίλα! :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
o αξιοπιστος μολις εγραψε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Μόλις είπαν στη νετ για μεγάλη πτώση βάσεων (ως 1500 στην επαρχία) και ανακοίνωση βάσεων γύρω στις 20 αυγούστου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
έχω βαρεθεί να περιμένω τις βάσεις.. άντε να δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Μόλις είπαν στη νετ για μεγάλη πτώση βάσεων (ως 1500 στην επαρχία) και ανακοίνωση βάσεων γύρω στις 20 αυγούστου :whistle:

Mα ειναι ηλιθιοι? Στο ιδιο τους το καναλι η υφιπουργος ειπε για τελη Ιουλιου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
"Στη φετινή διαδικασία, επειδή όλα έγιναν πιο γρήγορα, το "σύστημα" κέρδισε 3 εβδομαδες. Κυκλοι του Υπουργείου, άφησαν να διαρεύσει μέχρι προχθές, πως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα μπορούσε να γίνει και σε 2 εβδομάδες από σήμερα!
Όμως τους ξέφυγε μια λεπτομέρεια: η αδράνεια που έδειξε το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη, στην έκδοση της προκύρηξης για τις Αστυνομικές Σχολές πηγαίνει την όλη διαδικασία 2 εβδομαδες πιο πίσω (15 Ιουλίου εχουμε τις τελευταίες συμμετοχές στις προκαταρκτικές εξετάσεις για τις Στρατιωτικές Σχολές και τέλη Ιουλίου προβλέπεται να περατωθούν οι αντίστοιχες της Αστυνομίας).
Η προσωπική μου γνώμη είναι, πως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει μετά το 15Αύγουστο."

Τάδε έφη ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ από edu4u.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
"Στη φετινή διαδικασία, επειδή όλα έγιναν πιο γρήγορα, το "σύστημα" κέρδισε 3 εβδομαδες. Κυκλοι του Υπουργείου, άφησαν να διαρεύσει μέχρι προχθές, πως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα μπορούσε να γίνει και σε 2 εβδομάδες από σήμερα!
Όμως τους ξέφυγε μια λεπτομέρεια: η αδράνεια που έδειξε το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη, στην έκδοση της προκύρηξης για τις Αστυνομικές Σχολές πηγαίνει την όλη διαδικασία 2 εβδομαδες πιο πίσω (15 Ιουλίου εχουμε τις τελευταίες συμμετοχές στις προκαταρκτικές εξετάσεις για τις Στρατιωτικές Σχολές και τέλη Ιουλίου προβλέπεται να περατωθούν οι αντίστοιχες της Αστυνομίας).
Η προσωπική μου γνώμη είναι, πως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει μετά το 15Αύγουστο."

Τάδε έφη ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ από edu4u.:P
Αρα τελη Ιουλιου τελειωνουν τα παντα ολα. Γιατι λοιπον να μη βγουν κ οι βασεις στα τελη του Ιουλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Αρα τελη Ιουλιου τελειωνουν τα παντα ολα. Γιατι λοιπον να μη βγουν κ οι βασεις στα τελη του Ιουλη?

Μην ξεχνάς ότι το Υπουργείο ψάχνεται για την νέα μορφή της Ανωτάτης Εκπαίδευσης. Δεν είναι μόνο οι βάσεις που έχουν στο μυαλό τους. Άσε που δεν νομίζω να βιάζονται, δεν καταλαβαίνουν το άγχος και την ανησυχία μας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angεlo

Νεοφερμένος

Ο angεlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
προφανώς και δν βγαίνουν απευθείας. χρειάζεται να περάσει κάποιο διαάστημα ώστε να τσεκάρουν ποιοι και πόσοι κόπηκαν στις προκαταρκτικές εξετάσεις για αστυνομικές σχολές ώστε να βγάλουν τα τελικά συμπεράσματα για το ποιοι θα εισαχθούν στη σχολή και συνεπώς να βγει η βάση της σχολής, δηλ. τα μόρια του τελευταίου εισαχθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Αρα τελη Ιουλιου τελειωνουν τα παντα ολα. Γιατι λοιπον να μη βγουν κ οι βασεις στα τελη του Ιουλη?
Γιατί ζουμε στην Ελλάδα κι όχι στη Γερμανία,γιατί υπουργός ειναι η Διαμαντοπούλου,γιαι οι άνθρωποι του υπουργείου παίρνουν άδεια για να πάνε για μπάνια και ως γνωστόν όταν κάποιος παίρνει άδεια απο το υπουργείο είναι σαν να παίρνουν άδεια όλοι...βασικός και διαχρονικότατος κανόνας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί ζουμε στην Ελλάδα κι όχι στη Γερμανία,γιατί υπουργός ειναι η Διαμαντοπούλου,γιαι οι άνθρωποι του υπουργείου παίρνουν άδεια για να πάνε για μπάνια και ως γνωστόν όταν κάποιος παίρνει άδεια απο το υπουργείο είναι σαν να παίρνουν άδεια όλοι...βασικός και διαχρονικότατος κανόνας!:P
και γιατι σε λιγο θα μπω να σε κερδισω σε σημαιες ουνο και νταμα;) οφ τοπικκκ εγω λεω τελη Ιουλιου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Μου φαινεται οτι μονο εμεις (οι ενδιαφερομενοι) λεμε για τα τελη Ιουλιου το Υπουργειο σιωπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μου φαινεται οτι μονο εμεις (οι ενδιαφερομενοι) λεμε για τα τελη Ιουλιου το Υπουργειο σιωπα
αν το ελεγε οποιοσδηποτε αλλος απο το υπουργειο ισψς το πιστευα για σιγουρο..τωρα που το ειπε η πιο κοιμισμενη ολων η Χριστοφιλοπουλου μου φαινεται αρκετα χλωμοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
και γιατι σε λιγο θα μπω να σε κερδισω σε σημαιες ουνο και νταμα;) οφ τοπικκκ εγω λεω τελη Ιουλιου..
Βρε ουυυυ να μου χαθεις να χανεσαι :P:Pποιος θα νικησει ποιον!Και εγω πιστευω ότι βάσεις περιμένουμε μέσα Αυγούστου...για να μην πω τέλη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Βρε ουυυυ να μου χαθεις να χανεσαι :P:Pποιος θα νικησει ποιον!Και εγω πιστευω ότι βάσεις περιμένουμε μέσα Αυγούστου...για να μην πω τέλη:P
Σιγα μην βγουν κ το Σεπτεμβρη.Αν δεν βγουν τελη Ιουλιου βλεπω να βγαινουν 17-20 Αυγουστου (για να κανουμε κ 15Αυγουστο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
20 Αυγούστου είναι τέλη πια για πολύ κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
τώρα θα πω κάτι αλλά μην με αποπάρετε, απλά δεν τα ξερω καλά αυτα τα θέματα...
Δεν γινεται να μη βγαλει βάσεις για την αστυνομία και οι υπόλοιπες να ανακοινωθούν τέλη Ιουλίου??? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top