Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kostas_GR

Νεοφερμένος

Ο Kostas_GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι το συστημα εχει τελειωσει την επεξεργασια των στοιχειων κ απο Δευτερα θαρχισουν οι διασταυρωσεις ,ετσι λοιπον σε 10 το πολυ μερες θαχουν μπει κ οι υπογραφες των αρμοδιων κ θαρχισουν οι διαρροες προς συγγενεις κ φιλους, αν θελουν λοιπον να το αποφυγουν αυτο θαχουμε συντομα τα αποτελεσματα

Δεν νομίζω να έχει γίνει καμια επεξεργασία διότι υπάρχει ακόμα η προθεσμία των ειδικών κατηγοριών μέχρι τις 5 του μήνα, οι οποίες μπορούν να επηρεάσουν αρκέτα το αποτέλεσμα... Οπότε μέχρι τότε δε μπορούν να κάνουν κάτι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Εγω τι να πω ρε παιδια που επδ υπολογιζομαι σαν α9λητρια 9α μα9ω αποτελεσματα μεσα Οκτωβριου??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εγω τι να πω ρε παιδια που επδ υπολογιζομαι σαν α9λητρια 9α μα9ω αποτελεσματα μεσα Οκτωβριου??????????????
Tι εννοεις?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Tι εννοεις?:redface:

εννοω οτι εγω επδ εχω μορια απο πρωτα9λημα 9α μα9ω τα αποτελεσματα μου αφου κανω τα χαρτια μου τον Σεπτεμβριο για να μου υπολογισουν τα μορια απο τ πρωτα9λημα αφου βγουν οι βασεις και αφου 3αναανοι3ουν τα μηχανογραφικα και προσ9εσουν στους α9λητες τα μορια και αφου στη σχολη που στοχευω (βρεφονηπιοκομων) εχει 9εση για να μπω...συνη9ως βγαζουν μια με δυο 9εσεις εκτος της ιατρικης που γινεται σφαγη και περνανε με 21.000 μορια...τις αλλες σχολες δν τις κοιτανε..συνη9ως αυτοι που εχουν μορια απο πρωτα9λημα ή για ιατρικη ή για τεφαα στοχευουν...αλλα ποτε δν 3ερεις και μπορει αυτες τις 2 9εσεις να τις παρουν αλλοι κ εγω να μεινω απ ε3ω....δραμα η κατασταση............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
κάτι μου λέει ότι κατά τις 25 Αυγούστου θα τα δούμε και φέτος.. είπαμε είμαστε η γενιά του Μητσοτάκη μην ξεχνιόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
κάτι μου λέει ότι κατά τις 25 Αυγούστου θα τα δούμε και φέτος.. είπαμε είμαστε η γενιά του Μητσοτάκη μην ξεχνιόμαστε.

Αυτό όντως με αποθαρρύνει...αλλα αποκλείεται 25 Αυγούστου φέτος δώσαμε πολύ πιο νωρίς τα μηχανογραφικά,εγώ πιστεύω σε 30-35 μέρες από σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ρε παιδια αμα βγουν νωρις.... θα αναγκασουν οι γονεις σας να πληρωνουν ενοικιο Αυγουστου και Σεπτεμβριου.... άδικα...
οπότε καλύτερα ... όπως έβγαιναν καθε χρονο.....
το σκεφτηκατε ποτε αυτο????
αν πουν οτι βγαινουν π.χ. 20/7/ δεν θα τρεξουν όλοι να πιασουν διαμερισμα.... για να το χρησιμοποιησετε από Οκτωβρη...
εκτοσ αν τα φυσατε ...όλοι μεσα εδω.... και δεν σας νοιαζει.....
νομιιιιιζωωωωωωωω?????



2008: 26-15 = 41????
26/8 ηθελε να γραψει...... οχι 26/7 ... λάθος εκανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Για το πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών, η απάντηση είναι απολύτως σαφής:
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ
Στο υπουργείο θέλουν να προσπαθήσουν να τις ανακοινώσουν όσο πιο νωρίς γίνεται. Μια πρώτη λογική, λέει ότι αφού τα μηχανογραφικά έγιναν νωρίς, θα βγούν και οι βάσεις νωρίς. 'Ομως, τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά, καθώς ανακατεύονται και άλλοι παράγοντες. Ήδη, δόθηκε μια διορία ως τις 5 Ιουλίου για αλλαγές στις ειδκές κατηγορίες. Ο αριθμός των θέσεων για τις αστυνομικές σχολές βγήκε μόλις τώρα. Υπάρχουν αθλήματα, τεστ και ιατρικές εξετάσεις. Όλα αυτά τα στοιχεία πρέπει να μαζευτούν και να περαστούν στο σύστημα. Επίσης, το σύστημα των ηλεκτρονικών μηχανογραφικών εφαρμόστηκε για πρώτη φορά. Πρέπει να γίνουν πολλοί έλεγχοι για να είναι 100% σίγουρο ότι δεν θα γίνουν λάθη. Έτσι, κανένας δεν μπορεί να ξέρει, κανένας δεν το διακινδυνεύει να ανακοινώσει ημερομηνία, άρα όσοι κάνουν προβλέψεις μάλλον παπαρολογούν. Το μόνο που μας μένει είναι να χαρούμε τις διακοπές μας.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το μόνο που μας μένει είναι να χαρούμε τις διακοπές μας.
Ακριβως.Ας βγουνε 15-20 Αυγουστου.Η καλυτερη ημερομηνια

Δεν εχω ορεξη να τρεχω με τους γονεις μου τωρα στην περιοχη που θα περασω.Καλα ειμαστε ετσι οπως ειμαστε

Βαριεμε να κουνησω το ποδι μου και θα τρεχω απο εδω και απο εκει? :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ακριβως.Ας βγουνε 15-20 Αυγουστου.Η καλυτερη ημερομηνια

Δεν εχω ορεξη να τρεχω με τους γονεις μου τωρα στην περιοχη που θα περασω.Καλα ειμαστε ετσι οπως ειμαστε

Βαριεμε να κουνησω το ποδι μου και θα τρεχω απο εδω και απο εκει? :P:redface:
Οχι μες τον δεκαπενταυγουστο .Ολοι θα ειμαστε διακοπες. Η τελη Ιουλιου ή μετα τις 25 Αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Οχι μες τον δεκαπενταυγουστο .Ολοι θα ειμαστε διακοπες. Η τελη Ιουλιου ή μετα τις 25 Αυγουστου
Γεια εσας.Εγω εδω που ειμαι καθε μερα διακοπες κανω :clapup::clapup::clapup:

Καλυτερα τοτε για να γλυτωσω και απο την βαβουρα που γινετε επειδη ολοι πανε διακοπες εκεινες τις μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και για τα αποτελέσματα ξεκινήσαμε ότι θα βγουν γύρω στις 10 Ιουνίου, και τελικά τα μάθαμε στις 20...και χωρις αποχες απο βαθμολογητες, απλα επειδη το υπουργειο τα θαλασσωσε (να μη μιλησω για τα ειδικα μαθηματα)...τι σας κανει να πιστευετε οτι δε θα γινει το ιδιο και με τις βασεις? Ειδικα τωρα που εκκρεμουν τοσα πραγματα -ειδικες κατηγοριες, αστυνομια, ψυχοτεχνικα τεστ-? Επειδη ειναι ηλεκτρονικο το μηχανογραφικο -οπως αλλωστε καθε χρονο ομως-? Το δυσκολο ειναι η διασταυρωση και επαληθευση, και δεν ειναι και τζιμανια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Good points my friends, let me see you counter them. :whistle:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Βασικά ναι, έχει πολλή δουλειά το πράγμα... Στην πολύ καλύτερη τρίτο 10ήμερο του Ιουλίου αλλιώς καλό Αύγουστο :hehe::crazy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Και για τα αποτελέσματα ξεκινήσαμε ότι θα βγουν γύρω στις 10 Ιουνίου, και τελικά τα μάθαμε στις 20...και χωρις αποχες απο βαθμολογητες, απλα επειδη το υπουργειο τα θαλασσωσε (να μη μιλησω για τα ειδικα μαθηματα)...τι σας κανει να πιστευετε οτι δε θα γινει το ιδιο και με τις βασεις? Ειδικα τωρα που εκκρεμουν τοσα πραγματα -ειδικες κατηγοριες, αστυνομια, ψυχοτεχνικα τεστ-? Επειδη ειναι ηλεκτρονικο το μηχανογραφικο -οπως αλλωστε καθε χρονο ομως-? Το δυσκολο ειναι η διασταυρωση και επαληθευση, και δεν ειναι και τζιμανια...

Συμφωνώ, συν ότι στο να τα έβγαζαν νωρίτερα τον Ιούνιο είχαν κάποιο συγκεκριμένο λόγο και αυτός ήταν τα λεφτά (απ' ότι φαίνεται είχε δίκιο ο Δίας). Τώρα τι λόγο έχουν. Δεν έχετε καταλάβει μου φαίνεται πώς πάει το πράγμα, το ότι φέτος βγήκαν νωρίτερα τα αποτελέσματα δε σημαίνει ότι θα ξεσκιστούν να βγάλουν και τις βάσεις νωρίτερα, απλά θα έχουν μια σαφώς μεγαλύτερη άνεση χρόνου να τα βγάλουν πάλι τον Αύγουστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγω λεω στο 1ο μισο του Αυγουστου...το θεμα ειναι να μη τους πιασει ο 15αυγουστος και εξαφανιστουν για 4-5 μερες...μετα καλο Σεπτεμβρη...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγω λεω στο 1ο μισο του Αυγουστου...το θεμα ειναι να μη τους πιασει ο 15αυγουστος και εξαφανιστουν για 4-5 μερες...μετα καλο Σεπτεμβρη...:/:
Δεν πιστευω για το 1ο 15ημερο του Αυγουστου, γιατι θα φανε το κραξιμο της ζωης τους απο τους γονεις που θα πρεπει μες τον Δεκαπενταυγουστο να τρεχουν να βρουν σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissG

Νεοφερμένος

Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γεια σε όλους.
Για εμένα είναι πολύ σημαντικό πότε θα βγουν οι βάσεις.
Είναι αυτή η μανία μου να γίνω γιατρός - όλο το χειμώνα έκανα ιταλικά και θα πρέπει να να τα συνεχίσω εντατικά μέχρι τέλη Ιουλίου ,ενώ, όλο τον Αύγουστο θα είμαι σε κολέγιο στη Ιταλία μιας και στις 5-6 Σεπτεμβρίου δίνω ΠΑΝΙΤΑΛΙΚΕΣ!!!
Αν λοιπόν κάποιος έχει αξιόπιστη πηγή για το πότε βγαίνουν οι βάσεις τον παρακαλώ να με λυπηθεί!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γεια σε όλους.
Για εμένα είναι πολύ σημαντικό πότε θα βγουν οι βάσεις.
Είναι αυτή η μανία μου να γίνω γιατρός - όλο το χειμώνα έκανα ιταλικά και θα πρέπει να να τα συνεχίσω εντατικά μέχρι τέλη Ιουλίου ,ενώ, όλο τον Αύγουστο θα είμαι σε κολέγιο στη Ιταλία μιας και στις 5-6 Σεπτεμβρίου δίνω ΠΑΝΙΤΑΛΙΚΕΣ!!!
Αν λοιπόν κάποιος έχει αξιόπιστη πηγή για το πότε βγαίνουν οι βάσεις τον παρακαλώ να με λυπηθεί!!!!
Ωραια χωρα διαλεξες..ε κανεις δεν μπορει να πει με σιγουρια προς το παρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissG

Νεοφερμένος

Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ωραια χωρα διαλεξες..ε κανεις δεν μπορει να πει με σιγουρια προς το παρων
Ελπίζω να το λες με την καλή έννοια :worry: είχα να επιλέξω ανάμεσα σε Ιταλία και Τσεχία :hmm: -νομίζω καλύτερα Ιταλία- ξέρω πως θα δυσκολευτώ πολύ αλλά πιστεύω πώς όποιος θέλει μπορεί να τα καταφέρει.

Δυστυχώς βλέπω να βγαίνουν κατά τις 25 Αυγούστου - αν και με όλες αυτές τις αλλαγές που κάνουν στα Πανεπιστήμια δεν θα έπρεπε να βγουν νωρίτερα ??? (Νομίζω ότι είπαν ότι θα βγουν πρώτα οι βάσεις και μετά θα ανακοινώσουν επίσημα τις αλλαγές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top