Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγω να πω, αλλα φοβαμαι οτι καποιοι θα με βριζουν και θα λενε οτι λεω λαμακιες...



Θεος!!:clapup::clapup:
Καλε πες μας τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Οι βασεις θα βγουν αυτην την Κυριακη 5:30 η ωρα το πρωι!!!!

το αλλο με τον Τοτο το 3ερεις?????????????
:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Μαζευτηκαμε ολοι στη στιγμη. Καμενοι ολοι ειμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μαζευτηκαμε ολοι στη στιγμη. Καμενοι ολοι ειμαστε
Μια φορά το ζούμε, ας το απολαύσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μαζευτηκαμε ολοι στη στιγμη. Καμενοι ολοι ειμαστε
χιχιχι! και εγώ η πιο καμένη!:P πρώτη ήρθα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Μου πε την αλλη Πεμπτη ή Παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Θα 'μαι διακοπές:whistle:
χα χα χα καλά θα περάσουμε...
(αν φυσικά είναι έτσι όπως τα λες! :pfff: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μου πε την αλλη Πεμπτη ή Παρασκευη
Μακάρι! Να φύγω και για διακοπές μετάααα :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Μου πε την αλλη Πεμπτη ή Παρασκευη


όλα αλλάζουν δηλαδή από την αλλη βδομάδα.



Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μου πε την αλλη Πεμπτη ή Παρασκευη
Μα δεν ανακοίνωσαν ότι θα βγούν μετά τις 15/8? ο.Ο
Που ζώ εγώ. :P

Θα ήταν θαύμα αν έβγαιναν την άλλη βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Αφου κανουν μηχανογραφικο μεχρι τις 31 του μηνα οι αλλοδαποι πως θα βγουν γρηγοροτερα??? Βγαινουν μετα για αυτους???? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Αφου κανουν μηχανογραφικο μεχρι τις 31 του μηνα οι αλλοδαποι πως θα βγουν γρηγοροτερα??? Βγαινουν μετα για αυτους???? :hmm:
Νομιζω οτι βγαινουν πολυ αργοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Να, οριστε αρχισατε:P
Δεν ξερω, απλως μια πληροφορια μεταδιδω, που και εγω πιστευω οτι δεν θα επαληθευτει...μετα τον 15αυγουστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Παιδια κρατηστε τις επιφυλαξεις σας. Μια πληροφορια μετεδωσα που μακαρι να επαληθευτει. Απλως μην ενθουσιαζεσθε...τιποτα δεν ειναι σιγουρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Παιδια κρατηστε τις επιφυλαξεις σας. Μια πληροφορια μετεδωσα που μακαρι να επαληθευτει. Απλως μην ενθουσιαζεσθε...τιποτα δεν ειναι σιγουρο
Βασικά ζήτησα διευκρίνιση, επειδή σήμερα είναι Παρασκευή :P
Αυτήν την Πέμπτη ή Παρασκευή που μας έρχεται, ή την επόμενη (4-5 Αυγούστου) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Βασικά ζήτησα διευκρίνιση, επειδή σήμερα είναι Παρασκευή :P
Αυτήν την Πέμπτη ή Παρασκευή που μας έρχεται, ή την επόμενη (4-5 Αυγούστου) ;

Εγω καταλαβα αυτη που μας ερχεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά,2 μέρες πριν βγούν τα αποτελέσματα μας,διόρθωναν ακόμα κάποια βαθμολογικά κέντρα!
Μόλις τελειώσουν οι αστυνομικές και μπούν στο σύστημα ποιοί πέρασαν και ποιοί όχι απο τις εξετάσεις,με ένα κλίκ,λίγα λεπτά και κάτι υπογραφές,θα έχουμε τις βάσεις!
Αν δεν κάνω λάθος 27.07 είναι η τελευταία μέρα των αστυνομικών εξετάσεων,οπότε δεν θα μου κάνει και έκπληξη αν βγούν 2 μέρες μετά...δηλαδή Παρασκευή 29 Ιουνίου , αλλά το πιθανότερο είναι απο την επόμενη εβδομάδα η ακόμα και μέχρι τις 20 Αυγούστου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top