Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
κι εγω το ιδιο προεσθημα ειχα ....κι εμειναι αυπνη ολη νυχτα....:(
εγω ξυπνησα στις 4 κ τις 6 κ κατι...πφ..ηλιθιοι! τα θελω τωραααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happykar

Νεοφερμένος

Ο happykar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τί σημαίνει εως τη Δευτέρα που λένε όλα τα πρωινά στην τηλεόραση. Ας πούνε τη Δευτέρα να ξεμπερδεύουμε! Υπάρχει λέτε πιθανότητα για σήμερα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δεύτερο τηλεφώνημα στο υπουργείο.Ο διάλογος:
-Υπάρχει περίπτωση να έχουμε σήμερα τις βαθμολογίες?
-Όχι.Τη Δευτέρα θα ανακοινωθούν.
-Υπάρχει περίπτωση να σταλούν σήμερα στις δευτεροβάθμιες?
-Πολύ χλωμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εντός της ημέρας αναμένεται να ανακοινωθούν και οι βαθμολογίες των γραπτών, καθώς με ανακοίνωσή του το υπουργείο Παιδείας-μετά και τη σύγχυση που δημιουργήθηκε με αυτό το θέμα-δεσμεύτηκε ότι θα καταβληθεί κάθε δυνατή προσπάθεια για να ολοκληρωθεί την Παρασκευή η διαδικασία της βαθμολόγησης.

Ωστόσο, το υπουργείο άφησε ανοιχτό το ενδεχόμενο η ανάρτιση των βαθμών στα σχολεία να γίνει τελικά τη Δευτέρα, εάν μέχρι την Παρασκευή δεν έχουν ολοκληρωθεί οι απαιτούμενες διαδικασίες.
Πηγή: https://news.in.gr/greece/article/?aid=1231113805
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Δεύτερο τηλεφώνημα στο υπουργείο.Ο διάλογος:
-Υπάρχει περίπτωση να έχουμε σήμερα τις βαθμολογίες?
-Όχι.Τη Δευτέρα θα ανακοινωθούν.
-Υπάρχει περίπτωση να σταλούν σήμερα στις δευτεροβάθμιες?
-Πολύ χλωμό!

μην περιμένετε από αυτούς να σας πούνε την αλήθεια αυτοί κάθονται . και πληρώνονται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μολις επικοινώνησα με το Λυκειαρχη μου.Μου ειπε οτι μολις τους ηρθε επίσημη ανακοινωση οτι τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν τη Δευτερα το πρωι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
INFKASDLNFINFHJ
IFH
AWSPFSD;ANFKASD/DASJKL

:@:@:@:@

Τζάμπα χάνουμε τον ύπνο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ επικοινώνησα με το υπουργείο και μου είπαν πως δεν είναι ακόμη τίποτα σίγουρο...και ότι μπορούν να βγουν ακόμα και σήμερα το απόγευμα!
Καλά φωτη μου και για χθες είχαν στείλει επίσημη ανακοίνωση αλλά δεν την τήρησαν!
Ο καθένας μου φαίνεται ότι θέλει λέει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι?
Καποιο email για επικοινωνια με το υπουργειο υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
πφφ με πρηξανε στα τηλεφωνα το πρωι.αντε να δουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelika25126

Νεοφερμένος

Η angelika25126 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα από το διαδίκτυο σήμερα ή μέσα στο ΣΚ και τη Δευτέρα να αναρτηθούν στα σχολεία. οι πληροφορίες από προϊστάμενο εκπαίδευσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παιδια εγω ξερω πως μας κοροιδευουν!Και η αγαπημενη μας Αννουλα θα παραμεινει στ Υπουργειο Παιδειας να συνεχισει το καταπληκτικο και "Παναρετο" εργο της!Και την Δευτέρα θα μας πουν ότι θα βγουν την Τετάρτη και την Τετάρτη την Παρασκευή...Και την Παρασκευή θα μας πουν...εεεε παιδιά..έγινε ένα λάθος και χάθηκαν όλα τα γραπτά..!Ξαναδώστε πανελλήνιες( οκοκ!!το παρατράβηξα) Αλλα αυτό που γίνεται έχει σπάσει τα νεύρα όλων!Ας αποφασίσουν λοιοπόν και ας βγάλουν μια επίσημη ανακοίνωση από το ίδιο το υπουργείο για να μην μας πεδεύουν και μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Σταματήστε να λιώνετε το θρεντ, και πάτε για ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
για σαββατοκύριακο δεν υπάρχει περίπτωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Σε 2 μηνες γινετε να βγουν?Και να ξεσκιστουν οι αρμοδιοι μετα να βγαλουν τις βασεις σε 10 μερες?Ουτε που με ενδιαφερει.Να τρεξουν και αυτοι λιγο,οχι μονο εμεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι σκίζονται στην προσπάθεια να τα βγάλουν.
Ούτε ένα δελτίο τύπου της προκοπής δε μπορούν, θα ανακοινώσουν και αποτελέσματα?
Ας αρχίσουμε να καταθέτουμε μηχανογραφικά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Πριν λιγο ειπαν στη ΝΕΤ οτι τα αποτελεσματα θα βγουν εως τη Δευτερα. Δηλ. μια απο τα ιδια:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και πάλι καλά να λέτε, μετά από ανασχηματισμό...Γιατί νομίζετε ότι δεν άλλαξε η Διαμαντοπούλου....;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happykar

Νεοφερμένος

Ο happykar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πάντως στο σχολείο μου που πήρα τηλ (Πάτρα) δεν ήξεραν να μου απαντήσουν. Μου είπαν πως ό,τι ακούν και αυτοί εδώ και εκεί!!! Ωραία ενημέρωση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top