Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Και εγω παιδια τα βραδυα ξυπναω και βλεπω και ονειρα με τους βαθμους!
Μπορει να βγουν αργοτερα δε σημαινει οτι πρωι πρωι θα βγαζαν δελτιο τυπου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλα κανονικα εδω και μερες επρεπε να βγαλουν δελτιο τυπου, αλλα οπως ειναι τα πραγματα το δελτιο τυπου μπορει να βγει και μετα τους βαθμους...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δε μπορω να καταλαβω τι εννοεις με το επρεπε να βγαλουν δελτιο τυπου. Εβγαλαν ενα και ειπαν ή σημερα ή την Δευτερα. Τη στιγμη που θα ανακοινωθουν οι βαθμοι, αν ανακοινωθουν ηλεκτρονικα, θα βγει παραλληλα και το δελτιο τυπου που θα λεει οτι ολοκληρωθηκε η διαδικασια και τα αποτελεσματα ειναι διαθεσιμα στο ιντερνετ με την εισαγωγη του κωδικου καθε υποψηφιου. Εκτος αν ανακοινωθουν στα σχολεια που θα βγει ανακοινωση και γι'αυτο που θα λεει οτι τα αποτελεσματα θα αναρτηθουν στο σχολειο καθε υποψηφιου.
By the way πηρα στο υπουργειο! Τίποτα νεότερο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
By the way πηρα στο υπουργειο! Τίποτα νεότερο :(

Σου το σήκωσαν; Δεν είναι λίγο νωρίς; :P

Και εγώ πήρα αλλά δεν το σήκωσαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
τι πιθανοτητες υπαρχουν να βγουν σημερα??

Στο ΣΚΑΙ είπε ότι είναι πολύ δύσκολο να βγουν σήμερα γιατί χρειάζεται λίγος χρόνος ακόμα για έλεγχο.
Πάμε Δευτέρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ναι το σηκωσαν και μου απαντησαν κανονικα! Και ηταν και ευγενικη η κοπελα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δε μπορω να καταλαβω τι εννοεις με το επρεπε να βγαλουν δελτιο τυπου.
Οκ εννοω οτι θα επρεπε να μας εχουν πει και νωριτερα και μια στανταρ ημερομηνια για το ποτε θα βγουν οπως γινοταν τα προηγουμενα χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Τα προηγουμενα χρονια σα χωρα ειμασταν πλουσιοι, φετος ειμαστε φτωχοι! Αστα μη το ψαχνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
και τι σου ειπε η κοπελα?? δεν σου ειπε καποια ημερομηνια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ που μπορφω να βρω το τηλ του υπουργειου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μια ερώτηση κι εδώ να μου φύγει το άγχος. υπάρχει περίπτωση να βγουν σήμερα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
αυτο ρωτησα και εγω και δεν μου απαντησε κανενας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Μια στο υπουργείο απάντησε μονολεκτικά ¨"Δευτέρα" :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
[...]By the way πηρα στο υπουργειο! Τίποτα νεότερο :(

δηλαδή τι εννοείς;; έχουμε Παρασκευή 17/6 και η ώρα πάει 9.15 και ακόμα δε ξέρουν αν θα ανακοινωθούν σήμερα ή τη δευτέρα!! oh my jesus!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ που μπορφω να βρω το τηλ του υπουργειου??
εγω πηρα στο 3442596 ειναι τμημα εξετασεων γραμματεία

εγω εχω προαίσθημα για σήμεραααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ρε παιδια ειναι σιρουρο οτι θα βγουν τη δευτερα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Παιδιά ΠΕΡΣΙ τα παιδιά κάποιων καθηγητών τα είχαν μάθει την προηγούμενη το βράδυ. Δεν ξέρω τι γίνεται φέτος, μιλάω για πέρσι και πραγματικά δε θα το ανέφερα αν απλά το είχα ακούσει από τον ξάδερφο του ξαδέρφου μου και πάει λέγοντας,καταλαβαίνω την αγωνία... Υπάρχει κανείς που να έχει μάθει τίποτα;
Όχι.Αρκετά παιδιά καθηγητών μαθαίνουν τα αποτελέσματα την προηγούμενη από την ανάρτησή τους στα σχολεία ημέρα,όταν φτάσουν στις Δευτεροβάθμιες γιατί γνωρίζουν αρκετούς από τους καθηγητές που τις στελεχώνουν.Όταν φτάσουν στη δική μας Δευτεροβάθμια εγώ θα μάθω τους δικούς μου οπότε θα σας πω να πάρετε θέσεις μάχης.
Ναι το σηκωσαν και μου απαντησαν κανονικα! Και ηταν και ευγενικη η κοπελα :)
Σήμερα είναι οι ευγενικοί στις γραμμές.Κι εγώ πήρα και το σήκωσε ένας κύριος.Μου είπε ότι η γραμμή εξυπηρέτησης πολιτών δεν έχει στενή σχέση με αυτούς που ελέγχουν τα αποτελέσματα και ότι το μόνο που τους έχουν πει είναι ότι αν τελειώσουν θα τα στείλουν.Του λέω μα καλά δεν ξέρουν σήμερα αν θα τελειώσουν σήμερα και μου λέει τι να σας πω?κι εμείς ερχόμαστε σε τρομερά δύσκολη θέση που αναγκαζόμαστε να σας λέμε τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
πηρα στο υπουργειο και μου ειπε μια κοπελα οτι θα βγουν τη δευτερα....τη ρωτησα αν υπαρχει πιθανοτητα να βγουν σημερα και ειπε οχι.....

εγω εχω προαίσθημα για σήμεραααα

κι εγω το ιδιο προαισθημα ειχα ....κι εμεινα αυπνη ολη νυχτα....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Πηρα μολις τηλεφωνο στο υπουργειο και βγαινει μια κοπελα και την ρωταω "Τα αποτελεσματα θα βγουν σημερα?" μου λεει "Περιμενε"...ακουω απο μεσα να φωναζει μια Μαρινα και να την ρωταει :P ...Μετα μου λεει "Θα βγουν τη Δευτερα" της λεω "Ειναι σιγουρο?"(θελωντας να κρατησω μια τελευταια ελπιδα για σημερα)...και μου λεει "Ετσι μου ειπαν"....

Αφου ηταν να βγουν τη Δευετερα γιατι γεμισαν με φρουδες ελπιδες τοσους μαθητες που τους εχει φαει το αγχος?
BEEP το ΒΕΕΡ που τους επλεκε....:mad:

Πειτε μου γρηγορα το τηλεφωνο του υπουργειου να τους παρω!!

210 3443993 ειναι αυτο που ρωταμε για το μηχανογραφικο και το μονο που σηκωνουν


210 3442505
210 3442508
Αυτα ειναι καποια αλλα του υπουργειου που αν το σηκωσουν ξερουν επισης ν απαντησουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αφου χρειάζεται λίγος ακόμα χρόνος ας τα βγάλουν το απόγευμα η αύριο Σαββατο το πρωι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top