Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Παντως εντελως ενημερωτικα εχουν αναρτηθει βαθμοι κ στις 9 το βραδυ στα σχολεια κ ειχαν παει τα παιδια με φακους για να δουν τα αποτελεσματα( μου τοπε σημερα ενας ασκουμενος του πατερα μου)
Επισης καποιος ανεφερε οτι οι βαθμοι εχουν παει στη δευτεροβαθμια της περιοχης του δεν ξερω αν ελεγε αληθεια η ψεμματα, αλλα το ανεφερε ως σιγουρο

εννοεις εχει γινει στο παρελθον να αναρτηθουν στις 9 το βραδυ? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παιδιά ΠΕΡΣΙ τα παιδιά κάποιων καθηγητών τα είχαν μάθει την προηγούμενη το βράδυ. Δεν ξέρω τι γίνεται φέτος, μιλάω για πέρσι και πραγματικά δε θα το ανέφερα αν απλά το είχα ακούσει από τον ξάδερφο του ξαδέρφου μου και πάει λέγοντας,καταλαβαίνω την αγωνία... Υπάρχει κανείς που να έχει μάθει τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
για σου ρε κερατσινιώτη .....αγωνιστη!!!!!

προβλεπω λαμπρους αγωνες στην φοιτητικη σου ζωη !!!!!!!

δεν καταλαβα σωνει και καλα οποτε θεμε εμεις να βγαινουν οι βαθμολογιες,,,,
επιτελους θα πρεπει να μάουμε να περιμενουμε.......
ολοι μας αν ήταν δυνατον θα θελαμε να βγαινουν οι βαθμολογιες την αλλη μερα των εξετασεων,,,,, γινεται?????
εαν βγουν λαθοι βαθμοι αλλονου σε αλλον,,,, καταλαβαινεις τι θα γινει μετα....
πρεπει να καταλαβουμε και την τεραστια ευθυνη του όλου πλαισιου που λέγεται πανελληνιες,,,\και στοκατω κατω,,,,, σας πιεζει ο χρονος για τιποτα>>>>>>
εδω ο κοσμος χανει τις δουλιες του , και εσεις ετοιμαζεστε να διαλυσετε τα παντα γιατι δεν βγαινουν οι βαθμοι,,,,,
μετα απολιγες μερες θα λετε ποτε θα βγουν οι βάσεις και μετα αντε παλι γιατι αργουν?????
δεν γ_ _ _ _ _ _ _ _ ε λέω εγω!!!!
Εσένα προσωπικά σε ενόχλησε που το παιδι αποκάλεσε το υπουργείο ανοργάνωτο και ότι παίζει με την ψυχολογία των υποψηφίων??? Εσυ εισαι τόσο ευχαριστημένος απο τις ενέργειες του υπουργείου παιδείας??? Αν δηλαδή σου κόψουν τα συγγράματα εσυ δεν θα βγεις στο ιντερνετ να κραξεις παντού??? Ή μήπως ρε φίλε ειναι δικό σου το υπουργείο και δεν το ξέρουμε??? Σορρυ για το off-topic, αλλα δεν αντεξα αλλο. Αν δε σου αρεσει να βλέπεις όλους αυτους τους υποψηφίους να αγωνιούν, ειναι δικαιωμα σου να μη συμμετεχεις καν στη συζητηση. Αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να το παιζεις εξυπνος απο τη στιγμή που εσυ πριν απο λίγο καιρό βρισκόσουν στη θέση αυτων των παιδιών. Εισαι επιεικώς απαράδεκτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
2 αμμόρφωτοι μου έβαλαν -2; λολ why; Επειδή είπα την αλήθεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackieboy7

Νεοφερμένος

Ο jackieboy7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
είμαι παιδί καθηγητή,αλλά δεν έχω μάθει τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Δηλαδη παναγιωτη εσυ εισαι ο ανθρωπος που εχεις μεγαλητερο μορφοτικο επειπεδο απο καποιος αλλους διοτι γραφεις σωστα καποιες λεξεις δεν ξερεις αν ο αλλος εχει καποιο μαθησιακο προβλημα για αυτο προσεχε καποιες κουβεντες σου ( σε εβαλα και εγω -1) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.

p8grs

Νεοφερμένος

Ο p8grs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κ μένα μου έβαλαν -2. Μάλλον ή δεν ξέρουν ελληνικά αυτοί που το διάβασαν ή τους ενόχλησε ποιος ξέρει το γιατί………………………
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Επίσης βλέπω πως κ εσύ είσαι 18 χρονών, λογικά θα πήγαινες κ εσύ να μάθεις πως έγραψες στις εξετάσεις κ δεν θα έγραφες το post σου με τέτοιο υφάκι "Παντως εντελως ενημερωτικα εχουν αναρτηθει βαθμοι" . Και δεύτερων ξέρεις πολλά σχολεία να είναι ανοιχτά 9 το βράδυ με καθηγητές (γιατί είπες ότι τα παιδιά τα είδε ένα φίλος του πατέρα σου)?
Πραγματικα δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις!!!!Ποια παιδια ειδε ενας φιλος του πατερα μου? Πρωτα διαβασε καλα κ μετα αν δεν καταλαβαινεις κατι κανε ποστ!Δευτερον αναφερω αυτο που εχει ηδη γινει πριν μερικα χρονια ΝΑΙ πραγματι αναρτηθηκαν οι βαθμολογιες αργα το βραδυ, που βλεπεις το περιεργο. Εσυ αληθεια γνωριζεις οτι δεν εχει γινει ποτε αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackieboy7

Νεοφερμένος

Ο jackieboy7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδιά,μήπως όλο αυτό το θέμα περί ορθογραφίας και μαθησιακού-μορφωτικού επιπέδου είναι τελείως εκτός θέματος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε αν τα αποτελέσματα θα αναρτηθούν και Online;
Δεν διαβασα προηγούμενα posts οπότε δε ξέρω αν έχει γίνει παρόμοια ερώτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Προφανώς η προηγούμενη ερώτηση μου είχε να κάνει με την απάντηση στον χκτηνιάτρο η όπως λέγεται. Από την στιγμή που η απάντηση μου ήταν ορθή και σωστά διατυπωμένη γιατί να πάρω - lol; Mάλλον κάποιοι εδώ πέρα είναι μύωπες.

Αμμόρφωτος και αμόρφωτος, δες το λεξικό του μπαμπινιώτη. Μάλλον το πρώτο είναι πιο σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
παιδιά,μήπως όλο αυτό το θέμα περί ορθογραφίας και μαθησιακού-μορφωτικού επιπέδου είναι τελείως εκτός θέματος;

Σιγουρα δεν εχει καμοια βαρητιτα περι του θεματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
εννοεις εχει γινει στο παρελθον να αναρτηθουν στις 9 το βραδυ? :/:
Ναι ,μου τοπε ενας ασκουμενος του πατερα μου ,που ετυχε να συμβει στη δικη του χρονια. Κ μαλιστα μουπε γελωντας οτι πηγε κ την αλλη μερα πρωι πρωι για να σιγουρευτει οτι ειχε δει καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p8grs

Νεοφερμένος

Ο p8grs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δικό μου λάθος όχι φίλος του πατερά σου, ασκούμενος του πατερά σου. Δεν ξέρω ότι δεν έχει συμβεί ποτέ διότι φέτος ασχολούμαι πρώτη φορά με τις πανελλήνιες αφού φέτος έδωσα αλλά δεν μου φαίνεται λογικό. Δεν λέω κάτι με σιγουριά απλά λέω την αποψή μου. Με το post μου δεν ήθελα να σε κρίνω απλά να σου πω μην αναφέρεις πράγματα τα οποία δεν τα έχεις επιβεβαιώσει με τα ίδια σου τα μάτια-αυτιά. Φιλικά έγραψα ότι έγραψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
μονο που η μορφωση δεν εξαρταται μονο απο την ορθογραφια......:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εμενα ξέρει να μου απαντήσει κανείς ή θα συζητάμε για πολυ ακομα περι μορφώσεως;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p8grs

Νεοφερμένος

Ο p8grs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι ,μου τοπε ενας ασκουμενος του πατερα μου ,που ετυχε να συμβει στη δικη του χρονια. Κ μαλιστα μουπε γελωντας οτι πηγε κ την αλλη μερα πρωι πρωι για να σιγουρευτει οτι ειχε δει καλα


Κάτσε ξαναπήγε το πρωί να δει τι? Τα άτομα που είδε το βράδυ με τους φακούς στο σχολειό????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
πωπω...εχει παει μιαμιση και μιλαμε για τα αποτελεσαμτα ακομα...μπραβο μας...και μαλλον δεν θα βγουν αυριο...αν και θα περασω μια βολτα απο το σχολειο δεν θα αντεξω να μην παω... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Προφανώς η προηγούμενη ερώτηση μου είχε να κάνει με την απάντηση στον χκτηνιάτρο η όπως λέγεται. Από την στιγμή που η απάντηση μου ήταν ορθή και σωστά διατυπωμένη γιατί να πάρω - lol; Mάλλον κάποιοι εδώ πέρα είναι μύωπες.

Αμμόρφωτος και αμόρφωτος, δες το λεξικό του μπαμπινιώτη. Μάλλον το πρώτο είναι πιο σωστό.

Δεν υφίσταται τέτοια ελληνική λέξη με τέτοια ορθογραφία. Η ύπαρξη του στερητικού α δεν δικαιολογεί το διπλασιασμό του συμφωνου μ. Είναι συνθέτη λέξη. Α-στερητικό και μορφωσις( για να αναφερθούμε πιο σωστά στην αρχαιοελληνική λέξη) αλλα όλα αυτα είναι off. Και εκνευριζουμε και τα παιδια που διαβάζουν άσχετα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top