Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν του τα χωσα...απλά ζήτησα πληροφορίες!!Προφανώς επειδή αυτός ελέγχει τα μηνύματα που δημοσιεύονται και έχει δουλειά το παλικάρι(:hmm:) δεν τα βλέπει

εγώ θα έλεγα καλύτερα ότι βλέπει αυτά που θέλει να δει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Παιδια εχετε δει αυτο??? https://www.tlife.gr/Article/NEWS/0-9-18297.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
εγώ θα έλεγα καλύτερα ότι βλέπει αυτά που θέλει να δει! ;)
μάλλον..τώρα ρε παιδιά πιστεύετε πως θα ξενυχτήσουν για να τα ελέγξουν;αυτοί βαριούνται που ζουν..πάντως αυτη η αναμονή...σκοτώνει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδάκια μου,όποτε και να βγουν τα γ******α τα αποτελεσματα καλή μας επιτυχία !!!!!!!εύχομαι στον καθένα από σας ένα τέλειο καλοκαιρι γεματο πιο ενδιαφεροντα πραγματα(;):P) απ τις συζητησεις του τυπου "ποτε θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα??"και ολες αυτες τις μπιπ με τις οποιες καψαμε τα μυαλουδακια μας και μας γεμισαν αγχος!!ΧΑΛΛΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑ απο δω και περα....!!και μην ξεχνατε ΔΥΝΑΜΗ ΡΕΕΕΕΕ!!ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ!!!!!φιλακιαααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christinaparaqw

Νεοφερμένος

Η Christinaparaqw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

Μαλλον τα παιδια που δωσαν και ξενες γλωσσες θα αγχωθουν λιγο παραπανω...Παντως, αυτο δεν αφορα τα αποτελεσματα των πανελληνιων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Με το που ξυπνησω αυριο θα αρχισω τηλεφωνα σε σχολειο και υπουργειο.....Να δω τι θα πουν να ηρεμισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Μαλλον τα παιδια που δωσαν και ξενες γλωσσες θα αγχωθουν λιγο παραπανω...Παντως, αυτο δεν αφορα τα αποτελεσματα των πανελληνιων!

https://www.tlife.gr/Article/NEWS/0-9-18267.html ειχε και αυτο....
τελικα 9α βγουν αυριο ή την Δευτερα?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.melina

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
https://www.tlife.gr/Article/NEWS/0-9-18267.html ειχε και αυτο....
τελικα 9α βγουν αυριο ή την Δευτερα?????????
Σωστή!!!! Κι εγώ με αυτήν την απορία έχω μείνει.........:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Με το που ξυπνησω αυριο θα αρχισω τηλεφωνα σε σχολειο και υπουργειο.....Να δω τι θα πουν να ηρεμισω...

Στο υπουργειο μαζι με τα τηλέφωνα θέλει και μπινελίκια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christinaparaqw

Νεοφερμένος

Η Christinaparaqw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
https://www.tlife.gr/Article/NEWS/0-9-18267.html ειχε και αυτο....
τελικα 9α βγουν αυριο ή την Δευτερα?????????

Λοιπον, ο πατερας μου μιλησε με δυο ατομα απο το αξιολατρευτο υπουργειο. Ο ενας του ειπε οτι μπορει κι αυριο, ειναι 50-50. Ο αλλος του ειπε την δευτερα.
Παντως, αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι και οι δυο ειπαν μαλλον οχι το σαββατο...Δηλαδη, ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ, αν οριακα δεν ειναι ετοιμοι για δημοσιοποιηση αυριο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Σωστή!!!! Κι εγώ με αυτήν την απορία έχω μείνει.........:confused:

Μα χωρια απο την αγωνια 9ελω να δωσω και α9ληματα αν χτυπα 3υλο τυχει καμια στραβη και δεν πιανω την 1η μου επιλογη για να εχω σιγουρα τα ΤΕΦΑΑ και για να μην βασανιζομαι με τρε3ιματα κ ε3ετασεις ειπα να περιμενω....αν ειναι να τα βγαλουν την Δευτερα εγω δν προλαβαινω.....ας τα βγαλουν αυριο...μια χρονια ας τα βγαλουν λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο νωριτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Στο υπουργειο μαζι με τα τηλέφωνα θέλει και μπινελίκια....


Εγώ λέω να πάμε καμιά βόλτα από το υπουργείο να τους τα πούμε από κοντά ένα χεράκι γιατί για ακόμη μια φορά πληρώνουμε την προχειρότητα τους και την έλλειψη οργάνωσης:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ρε παιδιά Dr melina και erilesg όλοι αυτοί την απορία έχουμε ... αύριο ή τη δευτέρα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Με το που ξυπνησω αυριο θα αρχισω τηλεφωνα σε σχολειο και υπουργειο.....Να δω τι θα πουν να ηρεμισω...
Μπορει αυριο το πρωι ξυπνωντας να δεις την μαγικη ανακοινωση περι δημοσιευσεως των αποτελεσματων που θα λεει " Τα αποτελεσματα ανακοινωνονται ΣΗΜΕΡΑ " :clapup::clapup::clapup:σπευσατε στα σχολεια :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
ρε παιδιά Dr melina και erilesg όλοι αυτοί την απορία έχουμε ... αύριο ή τη δευτέρα ???

Και σιγουρα με την απορια 9α μεινουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η μόνη που ξέρει σίγουρα πότε θα βγουν τα αποτελέσματα,είναι η κομμώτρια της Διαμαντοπούλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Η μόνη που ξέρει σίγουρα πότε θα βγουν τα αποτελέσματα,είναι η κομμώτρια της Διαμαντοπούλου.

Βαζω στοιχημα οτι ουτε η ιδια η Διαμαντοπουλου δεν 3ερει ποτε 9α ανακοινω9ουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Η μόνη που ξέρει σίγουρα πότε θα βγουν τα αποτελέσματα,είναι η κομμώτρια της Διαμαντοπούλου.
Εδω δεν ξερει η ιδια η Διαμαντοπουλου ,θα ξερει η κομμωτριά της!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
danai-elpida πιασει κοκκινο!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην κομμώτρια τα λέμε όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top